bugün

tbwa reklam networkunun turkiye subesi olan reklam ajansi. kristal elma odullerinde son iki yildir en cok odul kazanan ajansa verilen kristal ajans odulunu kazanan, pek yaratici, basarili ajans.
TEB, beko, Fiat, anadolu sigorta, avea, ykm, bmw, absolut vodka gibi markalara hizmet eden reklam ajansıdır.
''fasülye'' yi deniz kenarında boğaza bakan bir taşın üstüne sıçar pozisyonda çömeltip sonunda final jinglenı patlatma fikrini bulan gerçekten yetenekli reklam yazarlarının bulunduğu reklam ajansıdır. (dalga geçmedim çok başarılı)
türkiye'nin en iyi reklam ajanslarından biri olmakla beraber sigortasız işçi çalıştırmaktan geri kalmamaktadırlar. Hem de öyle böyle değil, şirkette belki de 20 ye yakın stajyer aylarca (genel olarak 3 ila 5 en çok 11 12 ay) sigortasız sömürülmektedir. sadece sigorta da değil, stajyerlerinin yemek haricinde hiçbir masrafını karşılamamaktadırlar.

benim bir arkadaşım şu an bu şirkette tüm masraflarını kendi karşılayarak, işe girmek için çabalıyor. Ben de bu kanunsuzluğu sizlerle paylaşarak, bir nevi dillendirerek arkadaşım için en iyi olanı yaptığımı düşünüyorum. konuyla ilgili bilgisi olan yazarlarında girdilerini bekleriz.
keçi ve kadir inanır ı, ido tatlıses ile hamburgeri aynı reklamda buluşturabilen reklam ajansı. ido tatlıses in mc donalds reklamı işinden utanıyorlar herhalde, web sitelerine koymamışlar.