bugün

ilginçtir.

hala ısrarcıdır.

bu adam neyin kafasını yaşıyor? umurunda bile değil. gülerek konuşuyor.
Dik duruşun teröre sıfır tavizin kanıtı.
direnişin sürekliliği için en doğru olanı yapmasıdır.

öldürün de kurtulalım lan yekundan hepimizi. zaten senin yönettiğin ülkede yaşamak da ölmek de bir, en azından onurlu olanı yapmış oluruz...
olayların büyüyeceğinin kanıtıdır.
geri adım atmayacağım, kendime bok sürdürmeyeceğim derken sıçışının beyanıdır.
hukukun üstünlüğünden, üstünlerin hukukuna geçiş yapması. biri şuna mahkeme yürütmeyi durdurmuş desin allah aşkına.
Tayyip Erdoğan'ı tıp; obsesif yani takıntılı diye tanımlıyor. Kendi zehirli gücüne tapan, zavallı bir fani olduğunu unutan, acınası bir adam! Acıyorum ona acıyorum.
tükürdüğünü yalamamak isterken, olayların daha da büyüyeceğini; tahmin mi edemiyor yoksa etmek mi istemiyor ya da hiç düşünmek istemediğim,bilerek mi yapıyor.

halk bu kadar galeyandayken "inadına" bu açıklamaların yapılması açık açık ve resmi makamlarca provake edilmesidir.
tayyip erdoğan kışla yapacak ve kaymak tabakanın sesine boyun eğmeyecektir.
biz de eylem yapmıyoruz arkadaşlarla toplandık öylesine diye cevap alınması muhtemel cümle.
kararlı görünmek istemeketdir. taviz verirse dip yapacağını bilmektedir. uzlaşma kültüründen bihaberdir. bu ruh halini taşıyan bir adamla halkın özgürlük istemleri arasındaki çelişki, rte'nin geri adım atmasıyla çözülmelidir; ya özgürlük ya faşizm !
yok bundan adam olmaz yine ben ne istersem o olur kafasında, olanlar hiç bişey göstermemiş.
(bkz: göte gelmeden önceki son sözler)
gülüyosa eger fena düşüncelidir.izlemiyorum şu an izlemeyi de düşünmüyorum ama gülüyo dediniz ya.gülmesi normal degil bastırıyo bişeyleri .iyi de ediyo etsin bakalım.

vay amk böyle olucanı bilsem verir miydim lan sana oyumu vakti zamanında.iyidi amma cıvıttın.
Valla Adana yöresinde buna "sikim demir, kemirsen de kemir, kemirmesen de kemir" denir.
kör parmağım, kör mötüne anlayışı ile hareket ediyoruz.