bugün

adının kısaltılmış şekli rte olan recep tayyip erdoğan'dan nefret etmek için ileri sürülen üç neden.
*recep olması
*tayyip olması
*erdoğan olması.
milletin acından öldüğü devirde üç çocuk isteği nefretin allı pullusudur.
1-recep
2-tayyip
3-erdoğan

bence gayet yeterli, ancak istenirse geri kalan 100 sayfalık liste de ayrıca verilebilir.
http://galeri.uludagsozluk.com/45/tayyip-erdo%C4%9Fan-dan-nefret-etmek-i%C3%A7in-%C3%BC%C3%A7-neden_67218.jpg
1. çocuğu istemesi
2. çocuğu istemesi
3. çocuğu istemesi

daha evlenmeden düşünüyorum da, valla zor bu iş. 3 çocuk 3 gırtlak eder.

edit: ne eksiliyorsun kardeşim, bu devirde çocuk bakmak kolay mı sanıyorsunuz! zaten nişanlıyım, ulan evlilikten soğutursunuz adamı. *
(bkz: derdim çoktur hangisine yanayım)
1- çiftçiye siktir çekmesi.
2- artiz olması (one minute).
3- bir tek cahil kesimi kandırabilmesi.
çok kolay sıralanabilecek üç neden ; *
1. ölmek madencilerin kaderinde var

yani diyor ki bu adamlar benim halkımın parçasıymış fark etmez. riskli işi olan herkes gözümde ölüdür o yüzden onlara icraat yapmaya gerek yok.

2. ananı da al git

yani diyor ki sen fındık üretimi yapan insan bu ülkenin kalkınmaya ihtiyacı yok o yüzden sen ve senin gibi ekonomiye katkıda bulunacak binlerce insanı istemiyorum ben koyulan kotalara razıyım. ey binlerce kişi sen de ailen de umrumda değilsiniz.

3. müslümansan laik olamazsın

yani diyor ki laik olmayı yani alınan kararlarda din etkeninin olmaması gerektiğini kişi üzerinde zannediyorum, devlet üzerinde olduğunu bilmezlikten geliyorum. aslında biliyorum ama ben insanların dini inançlarını kullanmadan oy alamam. yaptığım din sömürücülüğünü son raddeye çıkarmak ve her türlü tehditten tamamen kurtulmam, tahtıma oturmam için laiklik ve benzeri kavramları kaldırtıcam.
(bkz: recep) (bkz: tayyip) (bkz: erdoğan)
- apo denen şerefsize "sayın" diye hitap etmesi.
- din i kullanarak insanları kandırması.
- satılmış olması.
3 nedene gerek yok sevmiyorum arkadaş adamı.
ben tek neden sunarım her şeyi açıklar kanımca, "hayatı yeşil kağıt parçacıklarından ibaret sanması."
-r
-t
-e
bence yeterli.
1- zeki olması
2- iktidar partisinin lideri olması
3- gerçek müslüman olması
4- nefret edenlerin kıskanç olmaları
5- kimsenin anasına bacısına sövmemesi (bkz: bu devirde siken yaranır)
-
-
-
5465675645- türkiye yi kalkındırma çabası
5465675646- üniversitelerde başörtüsünü özgür bırakması
5465675647- nefret eden insanların da hak ve özgürlüklerine saygı duyması.

şöyle bir baktım da, 3 den fazlaymış be.
1- zor durumda olan çiftçiye "ananı da al git." demesi.
2- şehide kelle demesi.
3- apo denen varlığa "sayın" demesi.
-
-
-
6573434523- buğdayı avrupadan ithal ediyo olmamız.
6573434524- et ithal ediyo olmamız.
6573434524- "demokrasi amaç değil araçtır." demesi.

3'ten fazla gibi oldu sanki.
1. demokrasi demokrasi deyip, sadece dinci kesimin ve kendi yalakalarının işlerini görmesi. (bkz: ali ağaoğlu)

2. her şeyi açık açık yapması ve milleti salak yerine koyması - (bkz: ananı da al git)

3. atatürk'ü düşman belleyip, atatürk'ü seven insanları terörist diye kendi hakim ve savcılarına yargılatarak hapise atması.

not : ergenekoncuyum. *