bugün

kick box organizasyonlarıyla köşeyi dönmüş,''aksanlı'' * * konuşan,''ben ben ben'' diye yapınıp duran ''purodakşın'' kişisi.adını marka yapmıştır zorla şerle.mankenleri kick box2çı yaparak ileri de düzenleyebileceği olası çamur güreşlerine yol yaptığını düşündüğüm kişi.
avustralya'da yaşayan bir türk, kick-box organizatörü. production mevzuunda başarılı olduğunu ve bazı dövüşlerde diğer türkleri kolladığını düşündüğüm, gençliğinde bir kick-boxer olan kişi. kendisi * çok havalıdır. muhtemelen bir gün ilerleyen yaşından dolayı herşeyi birbirine karıştırıp saçma sapan yorumlar yapan orhan ayhan'a girişecek. *
kendini çok ön plana çıkarmayı seven başarılı işi bilen organizatör
çok zeki,kurnaz,işini bilen korkusuz birisi.Bizzat tanıştım ordan biliyorum.Bu adam kadar kurnaz ve zeki birisini görmedim
çarkıfelek programında ilk kez yakın çekim görerek dumura uğradığım 'baya bir yakışıklıymış bu abimiz'yorumunu yaptıran dövüş organizatörü.
A1 kick box organizasyonlarını düzenleyen kişidir. eski kick boxcudur. bir keresinde yine bir A1 kick box turnuvasında 2 türkü finale çıkarmak için yabancı boxerlerin ayağı kırıldı diyerek türklere torpil geçen kişi. halbuki adamlar baya sağlam tekme atıyolardı. * *
kick box ayağına milleti kandırıp köşeyi dönen abimizdir. çünkü; ne ligdir izlediğimiz müsabakalar ne de ünvan maçı. göstermeliktir hepsi.
tek isteğimiz orhan ayhan ı dövmesidir.
maç organizasyonunda şike yapılmasından şüphelendiğim organizatör kişisi.
(bkz: gurkan ozkan) En çok sevdiği, okşadığı dövüşçüsüdür.
john carew'e çok benzeyen organizeytır.
milliyetçiliği kullanarak çok çok büyük paralar kazanan adam. bizim millet de ağzı açık "bak la gürkan ağzığı yumultacak arabın heheh" diye izliyor.

yahu adamın yaptığı şeydeki bayrak, marş olayının haddi hesabı yok. bunun yanında gayet özel bir niteliği olan turnuvayı sanki ulusalararası yahut olimpik bir organizasyon gibi sunuyor. güzel kardeşim sen gitmişsin allahın zairesinden bi adam bulmuşsun, kaslı maslı(ki onun kası da steroid işidir) onun dayak yemesini izlettiriyosun, bizde milli maç heyecanıyla sana para kazandırıyoruz. ne güzel dimi tarık solak?
türkleri ringe çıkarırken, ey şanlı ordu marşını çaldırıp milleti galyana getiren imitasyon organizatör.
bu herifi ciddiye alanlara, yapılmasına vesile olduğu kiş-grotesk danışıklı dövüşleri(!) ciddi bir olay, hakiki 'spor' diye algılayanlara allah akıl, fikir, beğeni, mental derinlik nasip etsin. amin...
bu adam çok yeteksiz olmalı ki boks dövüşlerinden başka organize edecek bir şey bulamıyor..
insan toplum yararına bir şey yapar. bu adam gereksiz işler uzmanı..
sunucunun yanında hem yorumcu olup hemde hakemlik yapması abesle iştigaldir, maçları sulandırmasıyla ve reklamları ile ünlüdür.
t.s * - abi berabere biterse para bize kalacak biliyosun dimi? *
o.a * - yooo haberim yok!
t.s - abi ben seni uzungöl e götürüm, balık ziyafeti çekerim. sen merak etme. *
o.a - ben oraları bilirim. karadeniz halkı bu sporları iyi beceriyor.
t.s - abi bizi oradan da çağırıyorlar yoğun bir istek var, oraya da gidelim mi? maç *
o.a - buradan belediye bakanlarıma seslenelim o zaman, bu çağrıya kulak versinler, sponsorlar falan?
t.s - abi maç?
o.a - sevgili seyirciler, ooooooooooo çok sert bir vuruş, biz konuşurkende ufaktan çalşıyordu zaten bu fransız!
türk boksörlerin karşısına zayıf rakipler çıkartarak galibiyete ulaşan ve sadece kendi egosunu tatmin eden sunucu , spiker , organizator , yorumcu. birde karşıya ermenistanla , israil'i almış dövüp duruyor. çok gazladın beni tarık. ayrıca senin kadar sponsor yalayanını görmedim. birde 24 senedir kızına ulaşamayan amcamızada şans tanıdın ya cidden beni çok gazladın tarık. bazı dallarda profosyonelleşmişiz diye sevinirken aslında hala amatör olduğumuzu görmek çok acı. sen orda sabaha kadar 20 israilli 30 ermenistanlı dövsende senden bir bok olmaz tarık. sende uzmanlık alanını muameleye , kıyakçılığına çevirmişsin. kıyakçılığın sonu ayakçılık işte.
ingilizce telaffuz konusunda ibrahim tatlıses'e ciddi bir rakip.
hangi dövüş hatırlamıyorum ama diyalog şöyle :

o.a. :şu numarayı taşıyan kız sana bakıyor gülümsüyor tarık
t.s :ben maçtan sonra konuşurum onunla
an itibariyle kolpa ve ayarlanmış maçların adamı olduğuna iyice kanaat getirdiğim organizatör.

yahu bir türk bir italyan çıkarmış er meydanına. elin italyanı bizimkini eşek sudan gelinceye kadar dövdü, adam dövmekten yoruldu bizimkini, tekmeyle tokat manyağı etti, netice itibariyle sayı ile türk aldı maçı. ulan K1 veya UFC izlemesek vardır bir bildikleri diyeceğim, ancak yok yahu.
gürkan özkan'ı anons ederken aksanlı konuştuğu için* "gurkaaaaan ozkaaaaan" diye söyleyen, tepkileri ile bizi güldüren organizatör kişisi.
henüz kariyer sahibi olamamış ve kariyerinin sonuna gelmiş dövüşçüleri getirip acun ılıcalı kıvamı bir popülizmle harmanlayıp önümüze sunan; beş dakika k/1 yahut k/3 izleyen insanın hadi ordan diyebileceği dandik prodüktör.
türkiye gibi bir ülkede,bir kısım sag duyulu insanlar günden güne alevini arttırarak yanan $iddet ate$ini söndürmeye calı$ırken,bir kesimde ate$e odun bulmaya çıkar ve alevleri daha yükseklere çıkartırlar..nazarımda,o insanlardan birisidir tarık solak..
birbirine omuz attı diye kavga eden varlıkların sokaklarda dola$tıgı ülkemde,birinin bu tarz programlarla zirveye çıkması beni hiç $a$ırtmıyor dogrusu..
türküye - yunanistan, türkiye - dünya karması gibi organizasyonlarıyla milli duyguları sömürmeye çalişan ve bu konuda da başarılı olduğunu tahmin ettiğim şikeli gibi görünen boks maçları organize eden bir uyanık.
sponsorluk olayını biraz yanlış anlamış kişi. -nazar inşaat championship- ne lan?
kick-boks pezemengi.
milletvekilleri arasında bir müsabaka tertiplerse seve seve sponsor olacağım organizatör.
(bkz: snapshot tomruk a ş championship)