bugün

kız erkek karışıktır.*
görsel
insana, 3dk daha sabredip ilerde ki mcdonald'sa kaçak girmeye iten eşsiz ve benzersiz mekandır.
(bkz: eşşek bağlasan sıçmaz)
taksime gelen nerdeyse her erkeğin uğradığı mekan.
yalağa işiyormuşsun hissi yaratan tuvalettir.
yüzyılın en pis ve en çok işenen tuvaleti ödülünü açık ara hakeden mekan. (bkz: öle bi ödül var mı ki)
erkekler tuvaleti fena.
Hayvan mıyız lan biz?
Mide de biriken alkolü dışarıya attığımız yerdir. Ama yinede: (bkz: milletin zikinden bize ne kardeşim)
burger king'e müşteri olarak giren kişi sayısı daha azdır. genelde tuvalete girmek için girerler.
igrenc kokan bir tuvalettir butun burger king bu tuvalet yuzunden igrenc kokar cunku tuvalet tam ortadadir ayni zamanda hem ust hem at kat arasindadir. (bkz: allah dusurmesin) (bkz: rabbim sana geliyorum)
duvara işe ve git mantığından yola çıkılarak imal edilen hela. sebebi şudur kanımca milletçe klozette oturup saatlerce gazete okuduğumuz için hemen işini bitir ve o pisliğin içinde durma diyen bir zihniyettir.
bayanların kulis gibi kullandıkları yer.
kıyafet değiştiren mi ararsın, saçını düzleştiren mi.
hepsi mevcut.
tuvalet hariç her şey olabilen bir yer.
öyle bir yerin varlığını tahmin edemeyen bünyenin giripte rahatlamak tasasını taşımasıyla beraber mekanın görüntüsünü görünce çişide gelmiyor*.
bir çok boyutta penis gördüğüm, geceleri rüyama giren tuvalet. olum ben bakmıyorum, meraklısıda değilim ama insan bir bölme yapar lan araya. bu nasıl bir medeniyettir yareppim. uzay çağındayız yemeğini elle yiyoruz, tuvaletinde bölme yok. hani lan yemek hapları? nerede lan uçan dolmuşlar?

18 yaşından küçüklerin aşağıdakileri okuması sakıncalıdır

olumm hayvanların su içtiği yer gibi resmen. işiyorsun, çişlerin biribirine karşımını falan izliyorsun. kimisi çok sarı, kimisi bembeyaz işiyor, sarı tonlarda bir gökkuşağı oluşuyor adeta. ne biliyim değer derecelenmesi falan, bir harmoni oluşuyor. arada penislere bakanlar çıkıyor, sola dönsen diğeri bakıyor, sağa dönsen öteki işiyor. çok fena lan. her gece ağlıyorum.
ahhh ahh zamanıyla bendenizinde zaman zaman istifade ettiği yahut zorunda kaldığı bir tuvalet olup ancak daha çok bar tarzı yerlerde uygulanılabilirliği daha uygun olan insana ayık kafayla hafiften koyan bir tuvalet ya da olmayan birşey bu nedir yahu ben bunun kadınlar tuvaleti versiyonunu hep merak etmişimdir. * * *
kuvete iseme zevki *
girenin çıkanın belli olmayan bir umimanedir ayakyoludur.
tuvaleti kullana her kişiye bir hamburger satmayı başarabilse dünyadaki bütün burger king lerin cirosunu yapabilecek olan mekanın tuvaleti.
(bkz: ohh dünyalar varmış)
sağındaki adamın, kendi halinde tualetini* yaparken, solundaki adamın üzerine sıçratabilmesi durumudur.
duvara işetmesi ile ünlüdür.
bundan sekiz dokuz yıl önce tuvaletin onune kasa koyup fişi olmayandan 25 kuruş kesen kuruluşun tuvaletidir.
müşterisi olarak henüz giriş yapmadığım taksimdeki benden bolca nasibini almış tuvalettir burası.
girmemle çıkmamın aynı saniyeye denk geldiği mekan. kutluyoruz, o derece bakımlı (!) tutabildikleri için...
basit tasarımı ve kolay olan kullanımıyla, rezaletin en önünde giden bir rahatlama merkezidir.
taksimde zor durumlarımızda daima imdadımıza yetişmiştir, candır, canandır, pis kokar çok.
tuvalet kapıları zindan kapılarını andırır. kadınlar tuvaletinin kapısını açmak için erkek gücüne sahip olmak gerekir ki bu da erkeklerin neden sevgililerini tuvalete götürdüğünü açıklar.
benim için, kapı açma çabalarımla tuvalet ahalisini gülme krizine soktuğum ortam... sanki zindan mubarek...