bugün

(bkz: seni tanıdılar biz kaçıyoruz)*
potansiyel gaydir.
moderasyonun ilgisini çekmeye çalışan yazardır.
orjinal bir fikir bulan aman benden önce yazmasınlar diye entryi baştan savma yazan yazardır. sonra editler o ayrı. (bkz: edit imla)
sözlük içinde barınması sinir bozucu olan yazar bozuntusudur. itiraf ediyorum bunlar yüzünden seri eksi oy veren ibne oldum sözlük. ulan yaptığınız imla hataları o kadar göze batıyor ki. lan dünyanın en iyi bilmemnesi yazarken "dünya nın" şeklinde yazmışsınız be. daha bir sürü var tabi böyle örnekler.
usulca yanına yaklaşıp öpücükler kondurularak uyarılması gereken yazar. * * *
(bkz: entut)
+ birşey değil.
- aboov konuşurken bile imla hatası yapıyor.
+ nereden anladın ayol bir şeyi birleşik söylediğimi?
imla kurallarını uymayanları uyarırken imla hatası yapan yazardır. * *
gece 12 den sonra monitörü bile zor görürken entry girmeye çalışan yazar.
imla kurallarına uymayanları eleştirirken imla kurallarına uymayan zat-ı muhteremdir kendileri.
(bkz: orijinal)
çaylak olası yazardır.
Bir gözü oynaşta bir gözü işte yazardır. Şeşi beş görmektedir.
ana diline hakim olmaktan uzak yazardır.
(bkz: yazamadan yazar olmanın dayanılmaz ironisi)
işini seven gammazlar tarafından nefes aldırılmayan yazarlardır.
parmaklarını kontrolsüz kullanan yazardır.
turkçesı zayıf olan yazardır.
nasıl yazdığına değil ne yazdığına dikkat edilmesi gereken yazardır.
imla hatası yapmanın da gayet normal olduğunu bilen, arada yapan, çokta takmayan, imla kılavuzunu yalayıp yutmuş yazarlardan olmayan sözlük yazarı.
itiraf ediyorum ben. ama aynı anda sözlük dahil bir kaç iş ile uğraştığımdan hoşgörün.
Böilelerine katlanmak gerçektende çok zor olmalı. Kaldıki sözlük gibi bir yer de yazıyorsun düşün. Yani insan hiçmi ne yazdığını kontrol etmez ya hu?
(bkz: dipnotundibindekinot)

Lan edit yap yap bitmiyor, hayır düzeltirken daha da bozuyorum amk.
En çok bu 'de - da' belasını yapamıyorum. Hepsini ayrı yazıyorum sorun çıkarsa da içim rahat. Bak gene ayrı yazdım. TDK sürekli oynuyor şunlarla onun için sıfır sıkıntı.*
demet akalın burada mı?
Açık açık uyarılması gereken yazardır. Burası sözlük amk.evet.