bugün

istatistikler bölümünde yazılabilir.
Sözlükteki erkek yaş ortalaması, kadınların yaş ortalaması, kızların yaş ortalaması, bekar sayısı, dul sayısı, oha... gay sayısı, lezbiyen sayısı.
21 dir kanımca.
Hesapladım 24,47'dir.

Not: küsüratlı sayı vereyim de sıktığım anlaşılmasın.
31.net.
sözlük 19-20 yaşında velet kaynıyor be... gençlik ölüyor bitiyor.
17 den hallice.
15'i geçerse kendinizi değerli hissetmeye başlayın, zira çok değişik bir gün yaşıyorsunuz uluda demektir, sizin için bakteriler oksijeninize karışmıyordur.
rüşdünü ispat etme yaşını bulabileceği şüpheli olan bir ortalama.
Benim yükseltmediğim ortalama olmasını diliyorum.
24-25 falan olabilir.

sözlüğe ilk girdiğimde 2009 idi ve ben 15 yaşındaydım.
gerisini siz düşünün..
Bundan 10 sene önce bile 16 yaşında elemanlar cirit atarken şuan okuma yazma söküp buraya koşan tipler olabilir.
16-17 gibi duruyor.
fiziki olarak 15-20 zeka olarak 5-7 olarak düşündüğüm ortalamadır. ulan 2012 senesinden beri yazıyorum, yaş kemale erdi. acaba burada yazarak yanlış mı yapıyorum diye sorguluyorum son günlerde.
Son bir iki yılda 5 yaş düşmüştür.3 yıldır sözlükte olan benim bile farkedebildiğim bir olaydır. 30 yaş üstü yazarlar bir bir ayrılırken yeni gelenler hep 15-20 yaş arası. Bu da sözlüğün yaş ortalamasını bir hayli düşürdü.
Sözlüğü bıraktığım taktirde aşırı derecede düşecek ortalamadır.
19-21 aralığında düşündüğüm ortalamadır.
34 ile yükselttiğim ortalamadır.
Eksilere düşendir.
Ben burda torunu olan gordum ama genellememek lazim. Ortalama yas 26-27 diye dusunuyorum.
(bkz: susun çocuklar Deli konuşuyor konuş deli)
Açılan başlıklara bakılırsa ergen olmalarından mütevellit 17
30 luk teyzeler ve gelen gecene posta koyan dedeler ortalama dışı kalıyor maalesef.
Benim 33.
25 falan. daha büyükler de var ama.
ortalamalara güvenilmez: bir ülkede insanların yarısı erkek, diğer yarısı kadınsa, ortalama vatandaş şey midir. bu tabiki şaka.

ortalama ile birlikte standart sapma da verilirse, olasıklar da hesap edilebilir.
Sol frame’e bakınca 14-15 gibi geliyor…