bugün

çoook küstah ve haddini aşan bir iddiadır.

efenim,

şimdi öncelikle kız olsun erkek olsun bütün sözlük ahalisini sırf insan olduğu için severim; ama içten pazarlıklıları hariç tabi, onlardan nefret ederim. insan dürüst olmalı.

geçen kendi nickimle açtığım facebook profilimle uludağ sözlük adı altında kurulmuş face gruplarına dahil olmak istedim. sağolsun yetkili arkadaşlar da kırmadı, aralarına aldılar beni. daha sonra bu sözlükte yazan arkadaşların şekilleri şemalleri nasılmış diye kontrol ettiğimde çok acı gerçeklerle karşılaştım. bütün kızlarımız güzeldir, onu bir kenara atalım. neticesinde çirkin kadın yoktur*. hele bir kaç tanesi var -bacım olsun bile diyemiycem o kadar güzel yani- ki tam daş. nese efenim bu konuyu geçelim.

gelelim erkeklere. sözlüğün sol framinde atıp tutup şöyle atlarım, böyle atlarım, hiç affetmem, yalarım, yutarım diye havasından ve atarlanmasından yanına yaklaşılmayan yazarların nasıl da allahın kenarda köşede unuttukları varlıklar olduğunu keşfettim. haaa, bazı klas arkadaşlar var tabi, amenna. hatta kız olsam veririm dediğim üç beş kişi var o başka. nese tipsizleri diyorduk; ben, utancımdan profilime resim koyamazken, adam arsızlık semerini azı dişine takarak eşşek sıfatını millete afişe etmiş yaaaa. bazıları o kadar ileri gitmişler ki, utanmadan sırıtarak poz vermişler. acıdım la, vallahi içim yanarak acıdım. biraz da türk ırkının güzelliği hakkında derin derin kaygı duydum. yalnıııız kendinin ne olduğunu bilen, efendilikten taviz vermeyen abi nedir abla nedir kardeş nedir sınırlarını bilen kardeşimin de tipine bakmaz, bokunu bile dökerim o ayrı. ama şekil olsun diye yılışık yılışıkk pozlarınızı koymayın oraya be birader.

şu notu da eklemek istiyorum ki, sözlük kızları bu konuda çok bahtsız. şımarıklıklarını en fena şekilde cezalandırmak isteyen ben bile bu konuda müteessir oldum. hadi bu kizlar sevişmek istedi, hadi bi oğlana kendini kütürdetmek istedi? böyle yamuk yumuk adamlar la mı muhattap olacaklar amk? olmamalılar tabi. kendinizi geliştirin gençler geliştirin. mal gelip mal gitmeyin.
evlat olsa sevilmeyecek, imanı olanlara yazık olacağı için cami avulusuna bile bırakılamayacak yazar beyanıdır.
mesele tip değil yeğen meselee... diye başlayan kelimelerin erbabı olan yazarın beyanıdır.
yooo hayır katılmadıgım genelleme mesela ben çok çirkinim.
beni kapsamayan iddia.
(bkz: where is the party)
doğrusu, herkesin bir alıcısı vardır şeklinde olması gereken beyandır.
kızların erkek arkadaşlarına,

erkeklerin de kız arkadaşlarına göre pekala geçerli olabilecek algıdır.

(Analarına göre her ikisi de güzeldir. bizim orada erkeğin temiz yüzlüsüne güzel derler bu arada)
illa ki sevişmeyi işaret eden tespit değildir.

güzel olan da kendine, olmayan da...
polyyannacılıktan kaynaklanan eden bir ifade.
yakışıklı olduğumu öğrenmeme vesile oldunuz çok saolun.
herkese yaranmaya çalışan çirkin yazar söylemidir.

bir kere zirveye gittim, bırak hepsini 5-10 tane eli ayağı düzgün olsa yeter. herkes kakne ya lan?
10 büyük günahtan biri olabilecek sözdür.

Geçen birkaç yavşak sözlük kızı fotoğraf attı. Euzubillahimineşşeytanirracimbismillahirrahmanirrahim. Aman yarabbi, böyle bir şey olamaz. Verdiğin nimetler için sana sonsuz şükürler olsun, amin..
Konu başlığını açan arkadaştan Allah razı olsun.
yanlış tahlil olmuş.
kim bu hayriye?
Gözlerimdeki capaklari silmeye ugrasirken seve seve curutebilecegim tespit.
kişilikleri karakterini bilemediğimiz sürece her zaman yanlış olandır öyle güzellik denilince hemen fiziksel olan şeyler gelmesin aklınıza, zeki, kültürlü, karaterlli olması daha iyidir.
(bkz: tişikkirlir sipirmin).
her tipsizin üstüne alınmaması gerekendir.
sözlükteki her kız güzel mi bilmem ama yakışıklısı vardır, ben kendimi tarif ediyorum bu arada.
dogrudur efenim.

herkes online lisetesinde rastgele bir nicke bassin sevgili olsun.
erkege denk gelirsem yeniden secilecek.
biraz da yalnızdır...
yanlıştır.

alayı tisiz çirkindir.
bazıları da üstüne fena şekilde alınmış.

yazık.
O zaman seks!