bugün

uludağ sözlük yazarlarının şu anki fiziksel halleridir.

mesela ben, bir taraftan Bazı insanlar sarhoşken, ayık olduklarındakinden daha çekilir ve keyifli olduklarını ciddi anlamda düşünürken. gri-sarı t-shirt üm ve 35 günlük sakalım da bana destek verir nitelikte beni bütünlüyor. net.
73 kiloyum.
Sisman.
boyum 1.83 kilom 69.
koç, koç. hey maşallah.
Katı, kulak memesi kıvamındayım.
boy 1.86 kilo 81 3 numara saç göz rengim ela yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.
Fiziksel hal ne la?
Arabanin icinde boylu boyunca uyanmis vaziyetteyim.
yatakta uzanmış.
sakallar uzamış.
boxer.
hafif terli.
yorgun.
adonisler meydanda.

(bkz: ne sandın)
şişik bir mide akmış makyaj böğğğğğğ...
klozetin üzerinde oturan bir adam, siz hayal edin...
Hayatımda 2. Kez aynı haldeyim. Kocamanım ama güzel hissediyorum. Kendimi seviyorum çünkü can taşıyorum.
yurttayım lan pc başında evimden 1100 km uzakta ve picamalarımla.

edit: gene yurtta gene picamalarla gene 1100 km uzakta tek farkım şuan mat çalışıyor olmam.
1 60ım, sarı gözlü, 80 kiloyum. saçlarım gri, ayklarım 43 numara.
hasta bir fiziğe sahip. yatakta uzanmış. antibiyotik saatini bekliyor.
altımda bermuda şort, üstümde galatasaray t-shirt'ü, ayağımda sadece terlik var. artı, burnum acayip kaşınıyor.
Az önce yenilen yemek sonrası alınan yarım kilo yeni traş edilmiş sakallar, parlak yüz ooooo canavarım valla.
tam şuan;

dağınık topuz,
kalın çerçeve psikopat bi gözlük,
göz altı morlukları ve kızarık gözler,
kızarmış yanaklar,
depresyon halleri,
vs. vs.
fak.
göbeğim gömleğimin düğmelerinin arasından fışkırmış halde sigara tellendiriyorum.

hayır şişman değilim ama göbeğim her an büyümekte hay aksi.
pizzamı yedim. Boxerla oturuyorum. Yemeğin verdiği şişkinliğin üzerine kolamı ve 2. sigaramı içiyorum. Sigaram bitsin ders çalışıcam.
duştan yeni çıktım. lavanta kokulu vücudumu saran bornozum saçımdan süzülen damlanın kürek kemiklerimden aşagı çatalıma doğru kaymasına engel olamazken...la olum bi siktirin gidin lan.
şişko.boy kilo olarak vermiyeyim rezillik amk.
tek bacagim yok, sag elimde uc parmak var, yuzum bantli ben bile bilmiyorum neye benziyorum. kasliyim, kupeliyim. okul birincisiyim ki bu da akli durumumu gosterir niteliktedir. dublex evim var, kapida arabam. ama ne gerek var bu da maddi halimi ve ruh halimi gosterir. var mi baska bilmek istediginiz halim? *
metroda çocuk emziriyorum, net.
ayakta aşağı bakınca ayaklarımı göremiyorum.