bugün

Adidas ice cube. Kokusu bile çok cool.
bvlgari aqva. kesinlikle. bir de cool water var tabisi.
tütün kolonyası.

Eyüp te satılan gül sabunu.

araptan alınan 5 tl lik lacoste.
laura biagiotti roma galiba böyle yazılıyordu.
öneriyle parfüm alma, git tenine hangisini yakıştırıyorsan onu al, hediye alacaksan eğer, alacağın kişinin tenine hangisini yakıştırıyorsan onu al.
(bkz: caldion classic)

yıllardır değişmeyen kokum. sadece özel günlerde, kızla falan buluşcağım zaman bir kere fıs yap tamam. o koku üstünü siniyor, kalıcı. verdiğin paranın hakkını veriyor yani.

lan o mor şişesinin karizması bile yeter.
jil sunder sun.
dior homme intense net!
Davidoff - the game
Tom ford - black orchid.

Beğenmezseniz verin ben kullanırım.
Gucci flora gorgeous gardenia.
Rochas man arkadaşlar çok iddalidir orjinalini almayın D&P gibi yerler orjinalinden daha kalıcı aynı yogunlukta satmakta.
erkekler için;

odunsu koku ağırlıklı istiyorsanız hugo boss,

bergamot koku ağırlıklı, güçlü ve erkeksi bir izlenim bırakmak istiyorsanız gucci,

tatlı bir koku istiyorsanız one million for men,

bergamot ve odun kokularının bileşiminden oluşan bir parfüm istiyorsanız dirty english,

baharat ağırlıklı bir koku ile erkeksi yapınızı ön plana çıkarmak istiyorsanız thierry mugler angel men,

hem hafif hem de yoğun erkeksi bir koku istiyorsanız calvin klein euphoria men intense,

gül ağacı ve adaçayı bileşimi bir koku istiyorsanız yine calvin klein eternity for men,

ve son olarak portakal, mandalina ve deniz kokularını barındıran bir parfüm istiyorsanız chanel allure sport
kadınlar için tek bir önerim var zira bence herkes bunu kullanmalı,swh

çikolata-tütsü karışımı bir kokuya sahip baş döndürücü, cesur ve kadınsı christian diordan hypnotic poison

kışlık bir parfüm lakin ben bunu bedenimle öyle özdeşleştirdim ki yaz kış kullanıyorum.muhteşem bi'şey bu.
alayına esans.
Armani mania. Benim kokum bu oldu artık değişmez.
lakoste.
Çakma parfumlerden öneriler. Yiyim sizin önerilerinizi.
Erkek için -bvlgari man Black.
Kadın için-Salvatore ferragamo edp.
dior homme intense. birazdan sürüp çıkacam, koklamak isteyen gelsin.
yapraklı takvim kafası yaşıyorum sıkı dur!

gadınlar için hipnotik poyzın. erkekler için dı sikrıt.
armani- code.
guccinin tüm parfümleri.
rush 2, envy me, bloom ve bamboo favorilerim.
mis gibi çiçek kokmak için birebir.
farmasi de var altın renkli. ismini hatırlamıyorum ama 1 milyon muydu, 1 milyar mıydı neydi bir parfüm vardı ya onun orjinalinden daha kalıcı, ondan daha hafif. denemeni tavsiye ederim
One million. Ustune yok.
Parfüm demek kimyasal demektir, kanser olma riski yüksek. temiz olun, hergün yıkanın yeter, parfüm sıkmanıza ne gerek var. kokladığınızda bile beyninizi zehirliyorsunuz.

parfümlerin insan sağlığına zararlı olduğu biliniyor, doktorların makalelerinde yazılıp çiziliyor.

derinize temas ediyor, en azından giysiye sıkılmalı fakat bu seferde kokladıkça o kimyasallar beyninize ulaşıyor ve uzun vadede beyin kanseri, astım, akciğer rahatsızlıkları yarattığı biliniyor.

32 yaşımdayım hiçbir zaman parfüm sıkmadım. sıkmamda. kötü kokmayın yeter. sağlığınızı riske atmayın.