bugün

2 rekat namaz kılmak en azından.
yine içip içip ağlayıp ağlayıp dans edip sonra da uyumak.bir gece önce içtiğin buz gibi rakının sabah boğazını şişirerek süpriz yapması.benim über süper şahane planım bu.
evde oturup uludağ sözlük ailesi ile birlikte entry girerek yeni yıla girmek.
ne yapacağım lan! geçen sene hatırlıyorum da yılbaşına girerken köyde tatildeydim. e tabi normal olarak medyadan uzak takılıyordum. hiç farkında bile değildim açtım tv yi anca hatırladım; "he la bugün yılbaşıydı demi" dedim. ve biraz yılbaşı programlarına baktım yatarkene bildiğim tüm duaları okuyup noel baba, yüce isa ve ya bir çam ağacından medet umma yerine allahımla birlikte yılbaşına girerken gönül rahatlığıyla uyudum.
edit: ertesi gün tv de her zaman ki taciz görüntülerini görünce kendimle o kadar çok gurur duyup, o kadar çok mesut oluyorum ki; böyle bir zamanda allah'a yakınım...
(bkz: yeni yıla girmek)
buzlu badem olcak bizim evde yeni yıla merhaba demek için. *
Zurich`te partide olacagim.
osura osura uyumak.
güzel bir film yanında 2 güzel dost yeter.
edit:plan değil hayal oldu bu ama neyse o günlerde gelir elbet.
bütün gece kuran okumak. yılbaşını içerek kutlayan kafirlerin yanmasını dilemek.
(bkz: fetih gecesi)
muhtelemen sözlük başında, bu başlığın altındaki entryleri, yılbaşı hakkında girilen başlıkları, her sene tartışılmakta olan; yılbaşı kutlamanın günah olup olmadığına dair bazı yazıları okuyacağım. elimde de sigara olur sanırım.
seks-kokain-jakuzi.
(bkz: istanblue ile baş başa bir akşam yemeği)
2010'un son dakikalarında dua ederek girerim heralde ne bileyim. her sene aynısını yapıyorum ve bu senede aynısı olacak.

" allah'ım bütün sene izninle yedik içtik, aç kalmadık. sana şükürler olsun."
bilgisayar
dota
cips
vodka
dota*
(bkz: alkol koması)
kafamı doğu tarafına koyup yatmayı planlıyorum 2011 e önce kafam girsin.
evde oturulup 1 kasa bira tüketilecek sabaha kadar kusulacak.
potakal soyulup yenecek.
çılgın bir tv eğlencesi, müthiş bir harcama karşılığı alınmış kuru yemiş ve sınırsız heyecanla tombala. *
ptt olacaktı ama bizim merkezi anten sisteminde bir arıza olmuş iki gündür tv siz oturuyoruz sözlük. tv ye anten yarine tencere kapağı falan bağlamayı düşünüyorum çekmezse pt olacak mecburen.
kırmızı donumu giyip içip içip kusucam. * *
naber? sorusunun yeni yıla 5 kala evrimleşmesi.samimiyetsizlik kokan bir soru.
kanka şeyler gelecekler işte hakanlar falan takılcaz. ahah. size ne amına koyim ya ?

ciddi ciddi de doldurmuş millet.