bugün

2010 yılbaşında ailemle gittiğim otele yine ailemle gitmek olsa gerek.
12ye müzik eşliğinde sarhoş bir şekilde girip, gece 3te soğuğu içime çekerek havuz kenarında sıcak şarap içmek.
evet, evet, benim planım bu.
ancak bu sefer bir arkadaşım ve ailesi de bize katılıyorlar, yani bu yılbaşı diğerlerinden daha güzel olacak.
arkadaşlarla parkın birinde votka şişelerinden denklem kurmak.o kadar içmeyi düşünüyorum yani.
70lik viskiyi alıp çılgınlarca içmek olur heralde.
(bkz: oslo da yılbaşı)
seul şehrinde olacağım. sebebine gelecek olursak;
aklı evvelin biri tarafından bu yılbaşında, malum düğünden sonra ilk defa kız ve erkek tarafının bir arada olacağı bir yemek organize edildi. bizim aileyi domuz etinden ve bazı tuhaf kore yemeklerinden korumak görevi bana düşüyor (bkz: kimchi) . koreliler misafir geldiğinde krize girer. bizimkiler de ilk defa uzak doğuya gidecekler. kültürlerine karşı bir tecrübesizlik var doğal olarak. ayrıca kız tarafı bana küs, çünkü prenseslerini onlardan kopardım.
bizim taraf da fazlasıyla şaşkın, çünkü hiç beklemedikleri bir anda görece genç bir yaşta evlendim. işte böyle tuhaf bir halde iki aile ile birlikte yılbaşını geçireceğiz. allah sonumuzu hayır etsin.
maalesef nöbetçi kalacağım. bu seneyi çalışarak bitirip, yeni yıla çalışarak gireceğim.

oooof yaa!!!.
soktuğumun burjuvalarına, barda durup siparişlerini vereceğim.
öyle yok şu discoya gidicem bu discoya gidicem demicem 2 adımda bir kerane disco kumarane var ama yılbaşı akşamı ev arkadaşımla nargileye gidicez herşey planlı onlarında yeri var.
rakı, sigara, alabildiğine ahmet kaya, dalıp gitmeler...hoş mu geliceksin ki 2011.
içkili her ortama gelirim. ama çok konuşulmasın...çok ses olmasın, türk sanat müziği dinleyelim.

yok lan ankara ya gidiyom allah çarpsın.
gel dalavera şöyle bi yılbaşı organizasyonu var diyen olmazsa*, her sene yaptığım gibi evde gireceğimdir. sözlükle haşır neşir olup, entry falan girmem muhtemeldir.
okey partisi yapacaz. * *
öğlen 70lik vodka(3 kişi içicez)
akşam 35lik vodka (tek başıma)
gece 75lik viski 7 bira.
ertesi sabah Alkol koması
büyükada, güzel bir otel odası, the famous graouse, leonard cohen ve bunlara evet diyecek biri.

edit. apaçiler kızgın.
çılgın bir 3-5 nöbeti. adaletini sikeyim dünya.
çalışmak ne kadar mutluluk verici olacak bir bilseniz...
sabah 6'ya kadar Alsancakta, kordonda yürümek.
(bkz: evde oturup tombala oynamak)
(bkz: uludağ sözlük te entry girmek)
portakal soyup, çiğdem yiyeceğim. kola filan da içebilirim.
orgy yapmayı düşünüyoruz. başka ne yapacağımızı sandın yarram?
yeni yıla girerken ders çalışmak.
yıla nasıl girersen öyle devam edermiş ya o manada.
her türk insanın yaptığı gibi evde tv açıp saf saf 00.00 gelmesini beklemek gibi bir plandır. sıkıcı ama gerçek.
kızlarla tabu pizza ve sıcak şarap.
o gece hemen taksime gideceğim ve tüm istanbul azgınları ile beraber meydanda turiste sürtmece, karıyı kızı taciz etmece v.b oyunlarında başarılı bir gün geçireceğim. o gün tanrı bir kurban istedi ve..
arkadaşlarla buluşma planları kızlı erkekli grubu sokucak bi çatı bulamamaktan dolayı yatınca evde oturmaya karar verdim sözlük. henüz otuz iki yaşındaki teyzemle yarı genç takılıcaz. bide ntv izleyip ağlıycam. şevval sam bide yanında nev. o kadar olur..