bugün

bir şeyler yanıyordu ve sebebi güneş değildi.
bizim okulun kızları çok güzel.
Ben bu yazıyı sana yazdım başlığı altındaki yazıların çoğu acı ve aşk üzerinedir.
annenden başka hiç bir dişiye bağlanmayacaksın.
isviçreli bilim adamlarının tespitlerinden dolayı hep ikinci planda kalan tespitlerdir.
kafaya takmamak gerek.
kar yağınca kar lastiği kullanıyorsak don olunca da don lastiği kullanmalıyız.
Okul tuvaletlerınde yada benzer yerler de tuvalete gırıldıgın de o ıdrar (çiş) sesının duyulmaması ıcın es zamanlı olarak cesmeyı acan bır ben degılım bılıyorumm .
öyle bir zamanda yaşıyoruz ki, evlenmek için temiz, helal süt emmiş bir kız bulmak neredeyse imkansızlaşmış.
yeni nesil kızların hemen hemen hepsi terbiyesizleşmiş durumda. küfredenleri mi dersin,saygızlıklarını mı dersin.. iffetine hakim olamayıp kamu malı olanlarını mı dersin..
insanlar empati yeteneğini kaybetmişler. ya da belki baştan beri böylelerdi. kan duyurularını gördüğümde kıçımı kaldırıp gitmediğimi söyledim, bir sikmedikleri kaldı beni. hepiniz gidiyor musunuz ulan sanki? hepiniz en yakınınızdaki hastanede kan duyurusu gördünüz de gittiniz mi? pezevenkler! başkasını yermek kolay değil mi? ayıptır yaptığınız beyler. hepinizin sosyal sorumluluk damarı çağıl çağıl kan pompalıyor zaten. o yüzden bu kadar çok evsiz, bu kadar çok organ bekleyen adam. bana bunları diyenler ne yapmış bu toplum için, bu insanlar için? bir hiç! ama arsızlık dizboyu ki ülkemizde. yeter be. doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar, demiş atalar, ne iyi söylemişler. sikeyim böyle işi.
çok manyak var. olum adam beni ön kapıdan indirmedi diye şoför bıçaklar mı?
çok istersen olmuyor. çok beklersen gelmiyor.
1200 wattlık bir quartz sobanın (bölgelere göre değişmekle birlikte) aşağı yukarı saatte 35krş elektrik masrafı vardır. günde 10 saat çalıştırıldığında faturanıza ayda fazladan 105 lira eklenir. ona göre kullan öğrenci insanı.!
güzel kadınlarda s..çıyormuş.
avcının bildiği on yol varsa, avın bildiği onbir yol vardır. ve av her zaman bir adım öndedir.
defansın bildiği 10 yol varsa, forvetin bildiği 11 yol vardır. forvetler her zaman 1 adım öndedir.
Bız kadınlar, Gıttıgımız mekanların tuvaletinde sıra beklerken, Çıkan kadın; bekleyen kadına hafifÇe gÜLÜmser. iYi DE niye? BEN iŞEDiM. SEN DE iŞE, RAHATLA MI DEMEK iSTiYORUZ NAPIYORUZ.. GÖZ GÖZE GELiNCE ''GÜLÜMSEMiYORUZ VALLA'' DiYEN KADIN YALAN SÖYLER LAN. BAK BU TESPiTi YAPTIM AMA NiYESiNi BiLEMEDiM.
siyahi arkadaslarin bir araya geldiklerinde kontrol disina cikmalaridir. bunlar yalnizken ne kadar efendiyse bir araya geldiklerinde zivanadan cikmaktadirlar.
güven kalmamış artık...
drift diye bir şey yok. dönerken lastiği ters yöne doğru çevirmeyin. denedim, olmuyor.
sözlük yazarlarının ibne olması...
bence ben er kisisi olsam cok ama cok kiskanc olurdum.
karimi eve kapatirdim ve ona surekli emirler verirdim.
asosyal yapardim. sozumden disari cikartmazdim. ne manyak bi insanim amk.
Birisi sizi üzüyorsa, mutlaka mutlu ettiği başka biri vardır.
şehirlerin plaka kodu olmasa bir çok insan nick alırken sıkıntı çeker.

diğer sitelerdeki nicklere bakıyorum kaan34, hüseyin42, merve35, gibi.
türkiye'yi politikacılar yönetmiyordur efendim. aynı zamanda dünyayı da onlar yönetmiyor. dünyayı yönetenler birkaç aile ve büyük şirketler.
ben bahtsız bir insanım. bu artık çok net bir şekilde ortada duruyor da; sorun şu ki ben, hayatım boyunca istediğim tarzda, hayatımı paylaşabileceğim insanı bulamayacağım gibi gözüküyor.