bugün

etme cahille muhabbet küstürün
silme dötünü camla kestürün.
Geçen gün yediğim şu tatlıyı herkese tavsiye ederim. Adı, çilekli magnolia. Enfes bir şey.
görsel
Dubleks evden müstakil eve taşınırız da annem huzura erer umarım.Sırf iki kadınla oturağı alıp dedikodu yapacağım diye bizi şerefsizlerin arasına sokacak olan anneme diyecek söz bulamıyorum.20 yıldır ne yaptıysam yaranamadım.Yitirdiğim zamanın,bozduğun psikolojimin hesabını kim verecek?Allah sağlık sıhhat versin de bana muhtaç olma.Artık sırtımda hem kendimi hem seni taşımaktan çok yoruldum.Dünyadaki imtihanım sensin sanırım.
benden cok fazla sey bekleniyormus gibi hissediyorum.
neden?
bunaldim surekli ayni aptal konular yuzunden kavga etmekten.
evet, eilemle ayri cercevelerden bakiyoruz dunyaya.
Yarın bir iş görüşmem var. Hayırlısı ise olmasını çok istiyorum. Çünkü sevdiğim ve kafamda hep düşündüğüm bir işti. Şimdi böyle bir fırsatımın olması çok güzel ama dört seneden beri okuduğum bölümle ilgisi yok. Okuduğum bölümü seviyorum ama iş imkanları beni hiç çekmiyor. Ne hissediyorum nasıl bir yola giriyorum bilmiyorum. Düşünmekten de kaçıyorum. Ama Bir yerden başlamam lazım. Harçlık açısından da iyi olacak gözüküyor. Umarım her şeyin hayırlısı olur.
Okuduğunuz için de sağolun. Sizinle paylaşmak bana iyi geldi. iyi geceler.
gece biter, karanlık ilelebet.
Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi,
Olmaya devlet Cihanda bir nefes sıhhat gibi.

Ben söylemedim, Kanuni söylemiş.
Ne güzel söylemiş!
Tek tabanca olarak hayatımın geri kalanına adapte olmam gerekiyor.
GELECEK KAYGISI YÜZÜNDEN ANI YAŞAMAYANLARA VE YAŞATMAYANLARA SELAM OLSUN!

ÇOK ÜZGÜNÜM SÖZLÜK ÇOOK:(
Uykum var sözlük kac gündür uyuyamıyorum ve yemek yemiyorum adam akıllı beynim alarm vermeye başladı allahım lutfen bu gece uyuyabileyim amin.
aslında söylemek istediğimden çok haykırmak istedikelerim var derdim çok o yüzden burada uzun uzun yazıp sizleride rahatsız etmek istemem.
koca şehirden kaçtım ama kendimden kaçamadım.
sonu gelmeyecek bir huzur istiyorum.

yok mudur imkanı, formulü?
3 yıl sonra ilk kez entry giriyorum sözlük.
Vurdumduymaz, rahat insanlara hiç gelemiyorum. Bütün enerjimi çekip götürüyor.
En büyük pişmanlığım zamanında intihara teşebbüs etmemek. Birkaç gündür keşke intihara teşebbüs etseydim o zaman, diye ağlıyorum. Teşekkürler beni bu hale getiren herkese. Emeğinize sağlık
Ki hazır burda söylenmişi var.

Güneşi gülüşüne nasıl sığdırdın?
Döndürür kalbimi çöle
Gözünden akan yağmurlar
Döndürür çölleri sele
feci halde boynuzlanıyormuşum gibi hissediyorum ama dur bakalım.

t: sözlük yazarlarının söylemek istedikleridir.
Hayat hep kolay değil farkındayım ama olabildiğince negatifliklerden uzak yaşanmalı, buna inanıyorum.Biraz dahi olsa iyiliklerden vazgeçmemeliyiz.
Kardeş intiharın bile yakışanı var amk. Neyse intihardan uzak durun çabalayın biraz hayattan zevk almak için.
hatırlamak isteyeceğiniz türden güzel anılar biriktirin zira zaman ilerledikçe fazlası ille ihtiyaç duyacaksınız.
Cuma günü Tekirdağ da yeni firmam da işe başlayacak olmanın mutluluğunu ve tedirginliğini yaşıyorum ikisi bir arada şuan. Umarım yeni hayatıma güzel bir giriş yaparım.
ders çalışmaktan zihnim iflas etti. dün gece vizeye çalışırken 'ortodontik kuvvetler' diyeceğime ''orta dünya kuvvetleri'' dedim. Tolkien büyük adamsın. Legolas seviliyosun kardeşim. Gimli dayıcım selamlar.
Sikerim aşkını meşkini sözlük acilen bana geri ödemesiz 48 milyon dolar lazım.
Şinanay yavrum şina şina nay
Şinanay da şinanay
Hopaşinanay

Dipnot:Evet tam olarak bunu söylemek istiyorum.