bugün

ben dahil bir çok yazarın içinde bulunduğu yanılgı. ulan hıııaaamıınaaaa koyaayım oynuyorsunuz call of duty, counter strike gelip burada bağırıyorsunuz savaşalım diye.

lan savaş çıksa götüm götüm olacağız. hadi bizi siktir edin doğudakilere yazık değil mi amk? ben sizin yüzünüzden yazım köyüme gidemem lan savaş çıkarsa. sikerim belanızı savaş falan yok.

yeni politikamızı açıklıyorum. tüm milletimizin yeni stratejisi bu olmalıdır! savaşma seviş.

hadi beyler herkesin tuttuğu kendine.
(bkz: sevişme savaş)
yalnız sözlük yazarlarının değil internet başında kala kala savaşı oyun sanan, bütün yarım akıllıların yanılgısıdır.
az önce internetten haberleri okuyordum, türkiye'nin asker sayısının 600 bin civarı olduğu yazılmış.
altına da bir okuyucu şöyle bir yorum yapmış: kesinlikle savaş yapılsın, bizim asker sayımız 600 bin değil 70 milyondur.
bu nasıl bir mantıktır ya?
2012 yılındayız, artık savaşlar kılıçla veya tüfekle yapılmıyor ki. üstten bir bomba atılıyor ve binlerce kişi ölüyor. savaş bölgelerinde elektrik ve su sıkıntılarının yanında sürekli bir korku hali yaşanıyor. en son bunları ırak'ta gördük.
inşallah savaşa girmek gibi bir hata yapmazlar.
televizyonda görmüştüm

--spoiler--
biz hazırlandık yıllarca askeri okulda okumuşuz, her şeyi biliyoruz savaşla ilgili neyse helikopterle indirdiler bizi savaş bölgesine, daha kurşun atmadan kulağımın dibinde kurşun sesi duydum santimle geçti 30 saniye boyunca yerde tünel kazmaya çalışırken buldum kendimi toprağı eşeliyordum sonra kendime geldim...
--spoiler--
cod kaafası vardır onlarda.
savaşalıııııııııııım diye yırtınanlar olur da çıkarsa bir ekşın en önde kaçanlar olacaktır. hayal dünyamız çok geniş olduğundan mütevellit süngü tüfek savaşa gireceğimizi sanıyolar hala. selam, 2012'deyiz? bilgisayar çağı? siber savaşlar falan? iki düğmeyle donumuza kadar eritebilirler bizi biliyorsunuz değil mi heyecanlılar?
Yorumlara bakılınca görülebilecek olandır.

Daha askere gitmemiş şehir ağaları gelip klavye başında ahkam kesiyor. Azıcık mantık kullansalar... Yok ki düşünme yetisi.
(bkz: bordo klavyeliler)
görsel