bugün

Her dersten bir 05'im vardır. Yazım çok kötü olduğundan dolayı ne kadar çok yazarsam o kadar düşük puan alıyodum.
00. Kimyadan almıştım. Cidden hiçbir şey bilmiyordum. Bizim dokuzuncu sınıf kimya aslında çalışsan kolaydı, 40-50 tane formül ezberle, gereken formülü yaz, soruda verilen sayıları formüle yerleştir, cevap çıksın. a şıkkını böyle çözükten sonra o cevabı kullanarak b'yi, b'nin cevabıyla c'yi falan çöz. nasıl bir çalışmadımsa hiç bir formül bilmiyorum, sorular bağlantılı olmadığından da olmuyor. erken versem de hocayla zaten gerginiz, bir araba laf söyleyecek. ben hiçbir yere oturmayan anlamsız bir formülü yazdım, sildim (x100), hoca geçerken kağıda kapandım falan, neyse en sonunda diğer tüm kağıtlarla beraber üzerinde o zavallı formülümsü olan kağıdımı hocaya temsil ettim. iki hafta sonra da hocanın "pas de points, monsieur" (puan yok) deyişine de "je sais, monsieur" (biliyorum hocam) diye cevap vermiştim.
adını yazınca 1 puan vermiyorlar mı diye soracak olan olursa diye, benim ismim puan bareminde yer alan bir soru değil.
dinden 05 aldım beyler utanıyor muyum hayır hakettim mi hayır.
geometriden 12 almıştım. Şerefsiz hoca, performans ödevi yapmıştım 2 tane taş gibi kabul etmemiştide...
geometri melih gokcek.
geometri den 31 almıştım. sınıfça gülmüştük.
15.

Din kültüründen hemde..

Ama hoca kazık sormuştu, bütün sınıf yerlerdeydi..
10'dur. dil ve anlatım'dan hemde, puu benim suratıma.
27 kimyadan almıştım.
(bkz: sorun bende değil kimyada)
29. matematikten. ama ertesi sınav tam tersi 92 alınarak durum kontrol altına alınmıştır.
36 matematik'ten bir de nasıl almıştım ibretlik doğrusu.
önce 1. yazılıyı olduk ben 78 almıştım sınıfta 1. olmuştum herkes 30-40' larda geziyordu.
sonra kurtarma yazılısı yapmıştı hoca ben 36 almıştım sınıftaki en kötü 2. not 78'di çok şaşırmıştım, o günden beri matematiğim çok iyidir.
geometri. 1 almışım, baya 1, 01.
"05" çok kez aldım ayrıca bu notu...
Aslında sıfır da öyle veriyorlar *
Ve de hep matematik sınavlarında aldım o notu..

Ama şimdi çok şükür kpss ile bir baltaya sap olduk *
Ha sözellerle kazandım onu da sadece 1,5 netim vardı matemetikten...
geometri 25. 50-60 görmemiş insan ben. çok trajikti.
07 nasıl bi berbat bişey ya hadi 0 olsa tamam ama 7 nedir ya.
0,1.. 0,5 ve daha nice vardı lisede dersler çok kötüydü fakat şimdi 2. üniversitemi okuyorum.
5 almistim kimyadan. 005 teoman bond diye dalga gecerdik.
4

25 soruluk sınavdan tek doğru yapmıştım. tabi sonraki sınava çalışıp 96 aldım o ayrı.
71 fizik.. *
kimya 16.

edit: erkan ebeni senin.
10 hem de geometriden.
21 matematik.
14. o da lanet fizikten alınmış bir nottur.
Geometriden 15 almıştım.
01 hemde geometriden 01 yani .