bugün

Geçmiş insanın karşına kaç kere çıkar? 1 mi 2 mi 3 mü. ben sayamadım artık saymayıda bıraktım desem. Hani cafede karşılaşırsın ufak yer dersin tesadüf dersin geçersin anlarımda 3 sene önce yazdığın bişeyi bulmak artık yok artık dedirtir. geçen akşam kütüphanemi topluyordum eski okul kitaplarımı falan atıyordum. arasındaki kağıtlara bakıyordum ve bir kağıt ufak bir kağıt buldum. ne mi yazıyordu? bir msn adresi ve bilgileri altında ise kızların msn adresi. ben açmıştım o msni ona sonra kıskanıp kızların msn adresini yazmıştım. 3 senedir ktabımın arasında çürümüş artık.* Durdum düşündüm hayat bana daha nekadar oyun oynar diye. cevabını bulamadım. Tesadüf diyelim.. ya da kader işte her neyse ne olduğunu siz bulun ama geçmiş benim sürekli karşımda bunu kendime itiraf etmem lazım. ama önce sana itiraf ediyorum sözlük geçmiş bir şekilde kendini hatırlatıyor..
beynim transa geçti. üç saatlik uykunun rövanşını alacak sanıyor. kahve de içtim ama nanik yapıyor kahveye.
beynin uyuyorsa gözlerin baksa da bir hiçsin. uykumu açacak şenlikteki entrylere oy veriyorum şimdi.
plajda güneşin koynunda uyumak vardı şimdi.
asla yapmam dediğim şeyleri yapmak istiyorum;
içmek sarhoş olmak istiyorum,
sevgilimi aldatmak istiyorum,
herkesten habersiz bimediğim uzaklara kaçıp gimek istiyorum,
hiç bir sey dusunmeden dans etmek istiyorum saatlerce,
o geride bıraktığım ülkede şarkı söylemek istiyorum avaz avaz bağırarak.
sıyırdım iyice
akordeon çalmayı öğrenmek istiyorum sözlük. nikon D7000 istiyorum sözlük. nikon 10-24mm, 70-300mm, 35mm lensleri istiyorum sözlük.
dinden imandan çıktım sözlük. arkadaşlarla beraber camının önünde bir adamı g*tünü kurularken gördüm.
buraya bayılıyorum ama zoraki kaldırılıyorum işte bundan nefret ediyorum !.
tek mutluluk sebebim sen kaldın sözlük.
bugün tam 2 yıl oldu ayrılalı. bugün çok mutluyum, can dostlarım, ailem,adını koyamadım bir sızım hepsi yanımda. e kareyi bozardı o olsaydı. ama olsun yine de yaşadık bitti. beni iyi ki terketmişsin, yoksa bugün bu kadar mutlu olamazdım. seneye bugün ben yine bunları diyecem, hep hatırlayacam ama sadece teşekkür amaçlı. allahın sevdiği kuluymuşum.
zat-ı muhteremin ismini duyunca kuçu kuçu koşarak geliyor. evet. çünkü köpeğe ismini verdim. çok eğleniyorum zıplaya zıplaya gelince.
senden daha masum. orası kesin.
yerim lan! herşey bir tarafa şu kuçu kuçular bir tarafa. bu bir itiraf mı? evet. bizim köpekcik kimden esinlenerek ona bu ismi taktığımı bilse patilerini gözüne sokar kuyruğunu keserdi.
yapardı. bilirim. affet beni kuçu.
uludağ sözlük'ün, komik bir entry görmediğim zamanlar, boktan bir yer olduğunu düşünüyorum. 1 haftadır iki veya üç tanesi güldürdü beni sadece. az gülün da, espri falan yapın.
korktuğumun başıma gelmesinden korkuyorum...
itiraf ediyorum sözlükte tanıdıklarım var diye hiçbir şey itiraf edemiyorum.
sokakta görse selam vermeyen facebookta doğum günümü gayet samimi bir dille kutlayan kişiyi arkadaşlarımdan sildim. lan bir dünya bu kadar mı yapmacık olur amınagoyim be.
itiraf ediyorum: bazen sözlük yazarlarının itirafları başlığını sol frame'de görünce "sikeyim itirafınızı ne meraklısınız amk" diyorum. ama benim de üç beş tane itirafım var.

-kendiminkileri de şaapayım.
bi kızın tuvalete girdiğini gördükten sonra yıllarca düşünsem yine de kalkmıyor bir daha . benim için kadınlar tuvaletten önce tuvaletten sonra. *
sözlük yine itiraf yapcam ben. zaten bu başlıktan başka bi yere entry girmiyorum. sözlük yakın arkadaşım var bi tane benim. inanılmaz atarlı bi insan evladı. arkadaşlığımızın başlarında birşey demiyordum ama bu aralar bu terslemeleri arttı. ve sürekli erkek muhabbeti yapıyor kız. sürtük gibi davranıyor resmen. kızın sevgilisi varken resmen başka erkeklere yazıyo filan. hani sadece konuşma olsa bişey değil. ulan gidip yiyişiyo ya. ve bu davranışları yüzünden ondan çok tiksiniyorum. herşeyi abartıp duruyor. herhangi bir şey dendiğinde hep bel altı anlıyor. inanılmaz sinir oluyorum sözlük ya. mesela iyi biri, ona lafım yok. ama şu davranışları yüzünden kimse onunla konuşmayacak, arkadaşsız kalacak. o yüzden başka kişilerle arkadaşlık kuruyorum. ve yeni arkadaşlarımı ondan daha çok seviyorum sözlük.
allahım sen aklımı koru. az önce bir ruh hastası aradı daha önce kaldığı odanın banyosunun ölçülerini ve banyo kapısının ölçülerini istedi aynısını kendi evinde yaptıracakmış.tıpkısının aynısını evimde yaptıracağım da merak ettim dedi. bu saatte kafasına takıldı uyayamadı heralde zaar.
sırf istatistiğe girmek için bir sürü entry sıçtım. özür dilerim sözlük bir daha yapmayacağım.
itiraf ediyorum, iş yerinde sabah erken henüz kimse gelmemişken, arkadaşımla birlikte bir birimizin yüzünün fotokopisini çekiyoruz.
Onu çok özledim sözlük.
Birbirimize aşık olduğumuzu saatlerce göz yaşları içinde anlatmamıza rağmen, tekrar beraber olma konusunu açmamamızın tek sebebi aramızdaki saygıyı kaybetmekten korkmamızdı ve aradan ne kadar zaman geçse de bizim aramızdaki bu adı koyulmayan bağ hep olacak biliyorum.
Bunları kimseye anlatamamak, içimde onu biriktirmek de bir ayrı zor.
nadirde olsa bazen burnumu karıştırabiliyorum.
(bkz: şakaydı)
benimle hiç alakası olmayan, olmayacak, olması inkansız birini sevmek ne pis bi durum be sözlük.
2 aydır sözlükteyim, 400 entry den sonra yıldızlı bkz. vermeyi öğrendim. bir allahın kulu da cıkıp demedi hemen üste bak diye.* *
über şanssız bir insan olduğumu bugün bir kez daha anladım, anlamak zorunda bırakıldım...

ingilizce öğretmenimiz, ilginç bir özelliği olan ünlü bir şahsı, örneğin stephen king (ama o olmaz, o örneği o verdi zaten), araştırıp hayatını ingilizce yazacağız... ingilizcesi gerçekten harika olan biri olmama rağmen, bu ödev bana biraz zor geldi harbiden... her şey iyi hoş da, bugün dershaneye etüte gittiğimde ne öğreneyim! ingilizce öğretmeni dershaneden ayrılmış, yerine yeni biri gelene kadar fenci girecekmiş ingilizce dersimize. kadın pek bir şeyden anlamıyor ingilizce konusunda, nasıl ödev yapabilirim ki onunla? bugüne kadar tüm ödevlerimi evde, tek başıma yaptım; ilk kez dershanede halledeyim diyorum şu lanet olası şeyi ve öğretmen dershaneden ayrılıyor. söyleyin nasıl bir şanstır bu!

not: sözlükteki ingilizce öğretmeni yazarlar özel msj atarlarsa çok sevinirim.
erkekleri anlamak için kullanım kılavuzuna ihtiyacım olduğunu anladım. ne bu bölee gizemli haller durumlar nedir yani amaç. peh sizi ilgisizliğimle dövmek istiyorum.