bugün

Değişeceğim. Acılar, yaralar, ağrılar da olacak ama değişeceğim. Bir şeyler için savaş vermeye ve yolumu aydınlatmaya karar verdim. Mazeret değil, çözüm olmalı. Zor olacak ama pes etmek yok.
ağlamamak kendimi zor tutuyorum ve şerefsiz değilim.
Bu bir itiraf değil ama geceleri bazen uyandığımda birkaç dakika eşime ve aramızda yatan kedimize bakıp mutlu oluyorum. Ben galiba dünyanın en şanslı insanıyım ya. Öyle anlatasım geldi.
2050 yılına geldiğimizde türkiyede bizim almanya 80'ler göçünden bahsettiğimiz gibi 2020 göçünden bahsedilecek acaba 2070'de de göç verecekmiyiz sorusu kafamı kurcalıyor.
senden bahsettim diye sevinme.tanrı da kitabında sürekli şeytandan bahseder.

barış.
Ya sabah kebapçıya gittik.
Dokunduğum biber çok acıymış ne biliyim. Acı denince bırakmıştım.
Sonra tuvalete işemeye gittim.
Pipim şu an biberli elle dokunduğum için cayır cayır yanıyor.
inanılır gibi değil.
Ağlicam.
Mutluyken de çok şaka yapıyorum, mutsuzken de. az önce fark ettim ve aydınlandım
Birkaç gündür çok sıkılıyorum. Aklıma canımı sıkan şeyler geliyor. Bundan kurtulmak için zamana ihtiyacım var ama ben hızlıca toparlanmak istiyorum.
Bir süredir insanlarla minimum temas kurarak, dışarıya çıktığımda da kitap okuyarak, internette gezerek ve müzik hatta kitap dinleyerek vakit geçiriyorum ve şikayet etmiyorum. Gönül isterdi içime sinecek bir kadınla içime sinecek bir aşk ve seks ilişkisi yaşayayım ama hayallerim engele takıldı sanırım, belki de başkası sahip oldu ve benim hayal ettiklerimi yaşıyor, bilmiyorum, ama yalnız kalmanın benim için daha iyi olacağını düşünüyorum. Yeteri kadar erkek arkadaş tanıyorum ve sohbet edecek, yanında iyi hissedeceğim, flört edeceğim ve sevişeceğim kadınlar hayatıma girmedikçe inadına yalnız kalmaya devam edeceğim çünkü evrenin benim için kurduğu senaryoyu beğenmiyorum. Kendi senaryomu yazıyorum. isteyen de kadınlarla sohbet etsin, gülsün, flört etsin, sevişsin, yeter ki karşılaştığım iki düşüncesiz ve ilgi açlığı çeken çift gibi yaşadıklarını gözüme sokmak ve ilgi çekmek için çabalamasın. Beni rahat bıraksın herkes kafama, kalbime, yatağıma uymadıkça. Ben böyle iyiyim.
Mantık gasilhanemin denetiminden kaçabilen duygularımı bohça yapıp, kendimden bile değil en çok kendimden sakladığım bir dönemdeyim.
ilgisine Mazhar olan yalnızlığımın sertliğine damlattığı gözlerindeki şavka direnişimin bilmem kaçıncı günündeyim. Teslimiyeti, yalnızlığımla taçlandirdigim yanılgılarıma ihanet belleyip, boykot direncimi yüksekte tutmakta zorlanıyorum. Tek başıma, kafam hafif kırık iken böbürlene böbürlene kendime armağan ettiğim tiratlarimdaki akışı bozacak noktalı virgül kadar korkuyorum senden.
ikizler kadını olarak, ikizler erkeğine aşık oldum. ilişki yürümediği için terketmek zorunda kaldım. Şu an bana ilgisi olan biriyle konuşuyorum o da ikizler burcu. Aramızda bir şey yok ama mantığıma çok yatan bir erkek olduğunu inkar edemem. ikizler burcu olmak evrenin verdiği bir hediye sanırım.

Asıl itiraf kısmı da şu, yakın gelecekte iki erkek arasında kalacağımı tahmin ediyorum. Hadi bakalım hayırlısı.
itiraf edecek itirafım yok oturup ağlamalı mıyım?
itiraf ediyorum.
hayatım öyle karmaşık ki bir gün iyi hissederken bir gün kötü hissediyorum. ancak annemin ölümünden bu yana pozitif bir duygu hissetmekte zorlanıyorum. mesela onunlayken olan sıcaklığı asla bulamadım. zaten umutsuzluk, öfke ve can sıkıntısı ruhuma yapıştı kaldı, bir türlü kurtulamadım. bomboş ve anlamsız bir hayat yaşadığıma inanıyorum. yıllarca uğruna mücadele verip ulaşamayacağımı anlayınca bıraktığım hayalleri başkalarının yaşamaya devam etmesi hem canımı sıkıyor hem beni çok üzüyor. beni görmezden gelmek için yarışan kadınların başkalarıyla sohbet, flört ve seks için kolayca yakınlaşması kanı beynime sıçratıyor. bir ailemle aram iyiydi bugün de babam bana kızdı daha kötü hissettim. acı çekmeyeceğimi bilsem hayatıma son verebileceğim düşüncesinden bir türlü kurtulamıyorum. öyle şeyler tecrübe etmeliyim ki bu düşünce gitsin. galiba bu boşluk uzun süre bana hakim olmaya devam edecek. olsun, dayanmaya çalışırım. yeter ki insanlar her şeyin çözümü olduğunu düşünüp bilindik ve bomboş tavsiyeler vermesin. yapacak bir şey yok, bu anlamsızlık sürecinde yuvarlanıp gideceğim. ama başta kadınlar olmak üzere insanlara olan haklı kırgınlığım devam edecek. çok kırdılar beni.
görsel
Yine kafam güzel oldu mk, evet..
Alkole de ara verdim ama canım Acayip rakı çekiyor Emenike! Bugün bi çılgınlık yapıp belki rakı içebilirim, evet..
itiraf ediyorum;

Yavsaklardan gına geldi...

Evet.
itiraf ediyorum her şey çok boş geliyor.
artık kadına tahammül edebildiğim tek yer yatak. bana da sadece yatakta tahammül edecek kadın arıyorum. beni paçavra gibi kullanıp atsın.
insanlardan nefret ediyorum,ama tek başıma da canım sıkılıyor.
Hayatımda hiç yeşil gözlü biri olmamıştı. Ama ben hep yeşil gözlere yazılmış şarkıları dinlerdim... Meğer yeşil gözlünün aşk acısını o zamandan çekmeye başlamışım...

Evrene mesaj gönderme olayları gerçektir belki de. Buna başka bir açıklama bulamıyorum.
arnavut ibneler baya ibne oluyor.
insan büyük acılar yaşadıktan sonra bir daha hiçbir şeye üzülmeyeceği gibi aptal bir sanrıya kapılıyor. saçma sapan bir artık hiçbir şey beni yıkamaz böbürlenişi bu. kendine yıkılma şansı tanımak da gücün başka bir çeşidiymiş aslında. öğren öğren bitmiyor benim dersler.
Buraya yazılan itirafları okumayı çok seviyorum kızlar, evet..