bugün

Dün uykumu zerre alamadım diye gece boyu uyudum, erkenden yatarak.
Ve yine alamadım.
CANLI DERSTEN NEFRET EDiYORUM.
Çocukluğumdan beri sanata ve spora çok ilgim ve yatkınlığım vardı. Hatta ilkokulda öğrenci seçip yetiştirmeye geldiklerinde bizi koşturmuşlardı ben çok hızlı koşardım,seçmişler beni annemi çağırmışlar okula biz bunu alalım çekirdekten yetiştirelim diye.
O zaman kafam basmiyodu derslere,bu da demiş ki yok zaten dersleri kötü daha kötü olmasın. (Sanki bana einstein olacam ya burda amk)
12-13 yaşlarımda karakalem portreler yapmayı seviyodum ve şekilleri çizmeyi
Müziğe zaten hep ilgim vardı.
Ne var ki bunca alan varken hiçbirine imkanım olmadi. Ailem de sağolsun sporu sanatı bilmedikleri için bana da gerek duymadılar bütün yatkınlığımı körelttiler.
Kaç yaşına geldim, daha yeni piyano dersleri almaya başladım.
O kadar mutlu oluyorum ki giderken, çocukluğumda başlasam benim için ne vazgeçilmez bi tutku olurmuş meğer.
Gec kalmış bi hayale sımsıkı tutundum. Zaten benim hayallerim ya geç kalır ya hiç kalmaz.
Geçen sene bugün buluştum onunla. Vapurla eminönü iskelesine gelmesini bekledim. Mutlu ve heyecanlıydı, hissedebiliyordum. "oğlum böyle temiz kızı bi daha zor bulursun" dediğimi hatırlarım içimden. Yemek faslı esnasında bilmesi lazım diye vicdan yapıp yediğim bazı haltları ima ettim.
Hiç beklemiyordu resmen mutluluğu kursağında kaldı kızcağızın. En başından bu işin olamayacağını belirtti, o günden sonra buluşmadık.

Hayatımda yaptığım hataların haddi hesabı yok. Gene olsa gene yaparım hepsini. istisna sıfır. Fakat aralarında yüreğimi en çok sızlatan onun halini görmekti.
Habire birilerini ifşa etmek istiyorum ama mal mührüde yemek istemiyorum...
sizler aşırı sıkıcısınız meslek liseli arkadaşlarım. iyi geceler.
Vâdetmiyorum veriyorum.
Çok aciz, çok eksik, çok boş hissediyorum. Hayatım hiç olmadığı kadar yolunda ama tahammül edemiyorum.
kışın t shirt ile dışarı çıkarken üşüyorum.
Bugün tüm gün sadece yattım. Regl bahane ruhum çok yorgun günler aylar boyunca yatsam yetmez gibi geliyor. Ama yapamam da zaten tonla şey var yapılacak.
görsel

Parayı bulmanın bu kadar kolay olduğu bir ülkede yaşayıp, ortalama bir hayat sürmek zoruma gidiyor. Yalan değil, Şeytan arada dürtüyor; “bir kaç ufak taktikle ve cüzi bir sermaye ile akla hayale gelmeyecek paralar kazanabilir, bu kerizlerin parasıyla ömrünün sonuna kadar zevk-i Sefa içinde yaşayabilirsin ve üstelik bu kitleyi tokatlaman için haklı sebeplerin var, ülkenin bu hale gelmesinin sebebi bu aptallar, yap gitsin ulan” diyor. Epey uzun bir süredir bununla savaşıyorum. Eğer bir gün duyarsanız ki Temirata çok zengin olmuş, bilin ki haram yemiştir!
Eski sözlük arkadaşlarımı çok özledim. Neden gittiniz lan?
çayı şekersiz içiyorum.
Ve kader günü.

Gün içinde 6 saatlik bir Yazılı sınava gireceğim. Ve bu tüm sınavın Sadece ilk aşaması. Eğer bu ilk aşamayı başarıyla atlatabilirsem ikinci aşamada da Sözlü sınavda ter dökeceğim. bugün Belki yoluma devam Edeceğim. Belki de akademik hayatım burada sonlanacak. Her manada bir kader anı olduğu kesin. Dile kolay, 8 aylık bir hazırlanma periyodu ve ondan önce yaklaşık 10 senelik üniversite eğitimi.

Bakalım, ne olacak.
Anonim olmadan fikrimi özgürce beyan edemediğim için buradayım.
Dun gece tuhaf bir ruya gordum. Bir sozluk erkegini gordum. Bu kim hicbir fikrim yok boyle biri var mi onu da Bilmiyorum. (bkz: swh) kumral, uzun boylu, 3 numara sac ama sonradan 7 numara gibi oluyor. * ilgincti ya. Bir de evinin sifresini kirip girip kahve yapip, beraber iciyoruz sonra gidiyorum. Cok sacma. (bkz: swh) sozlukte boyle biri varsa ulassin plz.xd.
işler kötü gittiğinde "sıkma canını ben varım" diyecek birine sığınma ihtiyacım olması beni üzüyor.

Bu türlü bir yoksunluk çok acizce. Tabi öyle birinin varlığı durumunda bu acizliği umursamam diye düşünüyorum.

En iyisi uyumak.
üsteki yazarın derdi dahil olmak üzere bazen kibrim arşı geçiyor, bazen değerim kendi gözümde dibe iniyor. bu dengesizlik hareketlerime yansıyınca çekilmez ve huysuz oluyorum. son.
Bugün sebepsiz yere aklıma aşırı rezil anılarım geliyor.

Hani herkesin vardır ya kısacık bi cümle ya da anlık bi hareket ama unutulmayacak rezillikte...

Takıntılıyım harbiden. Nerden aklıma geldiniz durup dururken?
Sözlükte bir erkek yazarla gece vakti sohbet etmiştik pm'den.
Baya bir şehvetli konulara girdik.
Ortamlarda komik takılan arkadaşınıza durmadan mesaj atıp aramayın buluşmak istemeyin kimse size durmadan palyaçoluk yapmak zorunda değil, yeter.. o an komik olabilir kalabalıktır, kendi hüznünü saklar, gereksiz negatif enerji yaymak istemez fakat hadi beni eğlendir diyerek rahatsız edip durdugunuz insanların da duyguları var..
öğretim ya da yetiştirme adı altında yanıma yeni verilen operasyon müdürümüzün eti senin kemiği de senin dediği uzman yardımcısı kadın arkadaşıma bütün işleri kitleyip sözlüklerde ve forumlarda takılıyorum.
5 saat verip "şimdi bütün bildiklerini yaz bakalım" dedikleri sınava girdim ve çıktım bugün. zaman 15 sayfa yazabilmeme imkan tanıdı.
tanistigim insanlara tam kredi vermek gibi bir huyum var. kafamda kotuluk yapacaklarina dair her seyi sifirliyorum, konduramiyorum. farkli bahaneler uretiyorum kotuluklerine. fakat gerceklerin bir gun ortaya cikma gibi kotu bir huyu var. her sey aciga cikinca daha fazla avukatliklarini yapamiyor ve uzuluyorum. hayalkirikligi yasiyorum. kisir bir dongu gibi. bundan sonra tek dilegim iyi insanlarla karsilasabilmek, inanin her seyden muhim.
Sözlükte kimin kız Kimin erkek olduğunu bilmiyorum.