bugün

hayatın çok boktan noktasındayım. neye elime atsam kuruyor. az daha kafam atarsa yoldan yürüyen ve mutlu gözüken 3-5 insana dalabilirim. aynı elfen lied e mutlu olan aileyi katleden lucy gibi. bu nerden aklıma geldi onuda bilmiyorum ya neyse uyarıyorum işte.. sanırım hayatın tıkandığı ilerlemediği evredeyim. boka sardı. götüm yese sertabında dediği gibi yeni bir hayat, yeni bi neden, yeni bi düzen kurucam. da yemiyor anasını satim yemiyor.

de kardeşim de sen bunları yaşamaya mahkumsun o zaman de. bilmediğim bişey değil!
facebook denen zımbırtıda bir tane iranlının fotoğraflarına rastgeldim. acayip beğendim sözlük. arkadaşım, arkadaş olarak ekle, msj at falan diyor. ama facebook abazanı gibi gözükmemek için hiçbirini yapmıyorum. çok da yakışıklı değil ama çekti beni birşeyler. off çok kararsızım sözlük.

acaba dürtsem mi? *

editasyon: an itibariyle dürtmüş bulunmaktayım sözlük. pişman değilim henüz.*
karnım acıkınca google görsel bölümüne börek yazıp aratıyorum. kıymalı, peynirli börekleri ekrandan yaladıktan sonra boğazımda kalmasın diye bu seferde buzlu kola aratıyorum. kolamı da yutkuna yutkuna içtikten sonra bir iki saat televizyon izliyorum. sanırım sanal ortamda yediklerim hararet yapıyor sözlük. çözemedim ben şimdi.
Yaktığım sigara kül tablasında yanmaya devam ederken unutup bir tane daha yakıyorum sözlük. Bunu sürekli yapıyorum. Sonra yanımda biri varsa suçu ona atıyorum. Madem yaktın iç şu zıkkımı diye kızıyorum. Yaşlanıyorum galiba.
yanlizliktan korkuyorum bildigin korkuyorum evet ciddi ciddi. hatta suan da sirf bu yuzden bombok bir cikmaza giren iliskimi bile bitirmedim. sacma salak insanlara bile tahammul ettim oysa azicik cesaretim olsa yanlizliktan korkmasam belki daha farkli olablirdi hersey. bilmiyorum sanirim gercekten tibbi bir yardima ihtiyacim var.
son günlerde annemin yemeklerini beğenmez oldum. sanki askerde bile daha iyi yemekler çıkıyordu lan.* * * * *

edit: lan bugün süper yemekler yapmıştı kadın. çok pişmanım *
facebook' ta filiz isimli arkadaşın tüm post' larına filiz sevişelim mi? yazmak istiyorum ve artık kendimi tutamıyorum.
sağlak olmama rağmen birkaç gündür sol el sevdası aldı beni sözlük. yavaş yavaş oluyor farkındayım. tuhaf bir şekilde bazen işlerim için sol elimi kullandığımın da farkına vardım bu arada. aileme anlattım. küçükken de bazı işleri sol elimle yaptığımı fakat beni uyara uyara sağ eli kullanmama zorladıklarına söylediler. ben de iyi halt yemişsinizz dedim tabiki. şimdi bunu başkasına anlatsam çevreye alay konusu olurdum. seninle paylaşmak istedim. eğer dalga geçeceksen de canın sağolsun be sözlük...

(bkz: benim canım yanmaz gardaş)
kocamın işyerime geldiğinde sifonu çekmemesinden rahatsız olan elemanımı işten atıcam yarın.
gerçekten de artık yavaş yavaş gece kuşu olma özelliğimi kaybediyorum arkadaş!
bak saat bire geliyor daha, benim gözler kapanıyor.
bi sigara içip yatasım var ama söylemeye utanıyorum.
daha dün artık sözlükte itiraf yazmayacağım diyordum caydım,yine aynı gün bir hafta daha kendime tatil vereceğim dedim yarın gitmeye karar verdim...noluyo len bana?korkuyorum.
tamam itiraf ediyorum bazen kaka yapmıyorum ciddiyim 4 gün tuvalete gitmediğim oluyor(sağlık sorunum yok).
beyler vurmayın adam öldü lafını kullanmalık başlık arıyorum, içimde kalır valla bu espriyi yapamazsam. biri trollük yapsa da yazsam.
doğum günlerinde yaygarayı koparıp aman nickaltım coşsun, özel mesajlar aksın insanı değilim. diğer önemli günlerde de... *
fakat bugün bir arkadaşım çıkıp da 'hocam yeni eğitim öğretim yılınız hayırlı olsun', 'kolay gelsin' vs demedi ya. ben ona yanıyorum. demek zaman artık böyle bir zaman. yaşlandık biz. yaşlandıkça içleniyoruz. bir de, boşa geçmiş sözlükte iki yıl. onca sohbet. saygılar, sevgiler...
neyse. bunu buraya yazdığım için de nefret ettim kendimden. ama yazmasam da çatlardım. sallayan olsun diye mi yazdım peki? yoo! benim derdim kimseyi germiyordur muhtemelen.
üzüldüğümü bilsinler istedim sade.
pişman olur silerim birazdan zaten. belki de silmem. bilemedim şimdi... * * *
acil zayıflamam lazım ama surekli erteliyorum.
çektiğim acılardan haklı olarak, sözlükte pkklı görmek istemiyorum.
itirafname:
1)kedi mamasından birer ikişer tek atıyorum ağzıma .
2)24 yaşında hala evin içinde top oynayarak " alexx aaaalex ve gooool" şeklinde spikerlik yapıyorum.
3)evde kimse yokken çıplak kolbastı oynuyorum.
4)sahurda vuvuzela çalan kişi benim.
her türlü işkenceye karşı dayanabilecek biri olmamla birlikte; bir istisna var ki benim için çok mühimdir. istisna: birileri gelip elimi kolumu bağlar ve sonra da sikimin deliğine iğne sokar diye çok korkuyorum. düşündükçe bir fena oluyorum. korkutucu bir şey ama de mi? haksız mıyım.
myspace almayı düşünüyorum sözlük... facebooktan bıktım ama bi yandan da istemiyorum. myspace çok karışık yea.
itiraf ediyorum ki bim'e gitmeden önce bim de satılan muhteşem ürünler başlığına bakıp neler alabileceğimin listesini çıkarıyorum. yine öyle yaptım ve dost tava yoğurt tavsiye eden daha baslamadimki ve etsiz çiğ köfte tavsiyesinde bulunan byyogat nickli yazarlara teşekkür ederim. mükemmel bir sofra kurdum sayelerinde. ohh ohh mis miss...
itiraf ediyorum;
uludağsözlüğü okan bayülgen'in disko kralında gördükten sonra üye oldum.
ben ssg'yim. *
(#9433223) e o da dürttü.* peki şimdi nolcak sözlük?
evet itiraf ediyorum burda sözlük diyerek sözlük yazarlarından yardım istiyorum çaktırmadan. *
bugün eşime telefonda tatil programımızı anlattım. anlamadı çok sinirlendim. bende dakika dakika açıklayıcı mail attım okursa anlar belki diye.
sözlükte en sevdiğim başlık. arada bişeyleri itiraf etmek ya da itirafları okumak hoşuma gidiyor zağar.