bugün

En yakınım dediğin insanin bile bu kadar kötü bir kalbe sahip olmasi ne kadar üzücü. Parmak uçlarıma kadar uyuşmuş halde yazıyorum bunu suan kulaklarım ugulduyor. Allahim kalbim aciyor. Lütfen kalplere biraz merhamet ve insanlik ver. Adaletini göster lütfen.
Yoruldum amk sevgiye ihtiyacım var.
Fetöcü olmadıkları halde hapse giren dedem seni cok özledim pamuk yanaklarını allah zulmedenlerin elbet verir cezasını.
bundan sonra sözlük yazarlarının itiraflarını burda olsun .
küfür eden insanlar iticidir ,kibar olmak lazım .
on birinci nesil tokatlamaya bayılıyorum. evet.
Ben bir Süpermen'im.

Ömrümde ilk kez bu başlığa girdim. Çok saçmaymış.
Sevgilime kölelik yaptırmaktan zevk alıyorum.
Yeniden doğmak istiyorum. Yeni bir şans..
mantarı hiç sevmiyorum.
Okul bitti, yurtdışı tatili yapıldı, bayram bitti ve eve dönme vakti geldi. Açıkçası kendimden eminim. Orta hallice bir iş bulup kısa sürede baba evinden uzaklaşırım diyorum. Seneye askerlik. Öteki sene yine işe devam edip 5 sene içinde ev çoluk çocuk vsvs. Ama korkuyorum. işler yolunda gitmesse ne yaparım baska neye yeteneğim var gibi sorulara cevap bulamıyorum. Eve gidince ben yokken büyümüş ve bana hissettirilmemiş sorunlarla başa çıkamamaktan daha doğrusu onların altında kalmaktan korkuyorum. Herşeyin hayırlısı olacak biliyorum. Hem sabırsızlanıyorum hem de sabrediyorum.
iki rakamının üç harfli, üç rakamının iki harfli olması, gecenin bu saatinde sıkılacak onca dert varken canımı neden sıkıyo acaba.
Küçükken vişneye çok üzülürdüm. Herkes kirazı seviyor kimse onu sevmiyor diye.
Neden herşeyin kötüsünün denk geldiğini merak ediyorum.Yada nereye kadar böyle devam edeceğini.
Ulen şu yaşa geldik şiirle anlaşabilecegim ya da şiirden anlayan birini bulamadim adamakilli. Zamaninda bir sevgilim vardi onunla oyle bir frekans tutturmustuk sonra ben gittim o gitti şiirler de gitti. Bu oyle sevgilimden şiir gelsin bana askini gostersin manasinda degil. Şiirle anlasmak diye bir sey var ya -arkadas olur sevgili olur fark etmez- özlediğim o işte. Neyse sözlüğe yazariz biz de ne yapalim
Cidden güvenip siginabilcegim birine çok ihtiyacım var.
Hala kimseye güvenmemem gerektiğini öğrenemedim.
Evde kimse yokken muhabbet kuşumla sohbet ederim,anlatırım da anlatırım tüm sustuklarımı. O da dinler sağolsun. Yalnız bir gün konuşmayı öğrenir ve sırlarımı öterse onu papağan dolması yapmak zorunda kalırım,korkuyorum.
Şu an dışarıda yağmur yagiyor ben çocuklar gibi mutluyum.
Türk,yahudi ve gürcü kanı birdir.
10 yıl oldu ama ben hala alışamadım ilaçlara.
kalabalıklar arasında yalnızsın, herkes anlıyor gibi yapıyor ama kimse anlamıyor içindekileri, sen tek birşey istiyorsun karşındaki de göstersin sana ona verdiğin gibi değeri içine kapanırsın yanarsın tükenirsin gizli gizli, bir tebessümünde verir sana dünyanın en güzel servetini, Sev beni benim seni sevdiğim gibi ...
ilk aşkımla bugun itibariyle sevgiliyiz sozluk. Cok mutluyum ve bu mutlulugumu anlatacak kelime bulamiyorum.

Onu ilk gordugum andan(2012) beridir istyordum hep dua ediyordum o da beni sevsin diye fakat je yaptimsa bi turlu sevmediydi beni sonra artik yokum diyerek aradaki arkadasligi da bitirmistim. Simdi iki sene sonra serhrime ziyarete geldi dayanamadim mesaj attim belki arkadas oluruz eskisi gibi diye ama baktim ki o iki senede kendimi kandirmisim onu hala seviyormusum. Dayanamadim Hala eski hislerimin devam ettigini soyledim iyi ki soylemisim o da benim bitirdigimi zannediyormus her gun kahroluyormus uzuluyormus. O da beni seviyormus sozluk hem de ben ona bitirdim dedigim halde sevmis. Gecmisteki kotu anilarimizi unuttuk. Sil bastan yaptik sozluk. Artik o benim sevgilim. Sevgilim. Sevgilim. O da beni seviyor.o da seviyor. Bana sozunu tuttu ben de seni sevicem derdi hep sonunda sozunu tuttuuuuu.

Yillardir diledigim en buyuk duam kabul oldu sozluk. Allah babam benim sesimi duydu duami dilegimi kabul etti. Anladim ki bir seyi gercekten isterseniz oluyormus. Kendimi cok sansli hissediyorum ilk askim sevgilim her seyim oldu. 7 milyar insan icinde birbirimizi sevmeyi denk getirebildik. Cok mutluyum cooook.

Edit: ayrılalı bi 5 ay oldu...
Neredeyse iki yıldır sözlükteyim ama şu başlığa ikinci kez yazışım falan iyi ki girmemişim hayatımda gördüğüm en saçma şeyler her gün sol frameye girmesi çok saçma.
Annemin bana sinirlenip kırdığı kumandaya 129 lira verdim,para resmen içime oturdu.çok kızgınım çok.