bugün

intihar etmek için ocağın gazını açtım, 2 dakika sonra gaz bitti.

Fakirlikten intihar bile edemiyoz aq.
Dun sabahtan geceye kadar uyudum ne yemek yedim su ictim bi insan bile gormedim kimse de merak edip aramadi bile.
bazı kitapları okuyamıyorum artık. içim sızlıyor bir tuhaf oluyorum.

mesela camus'nün yabancı'sı. lisedeydim ilk okuduğumda. geçen sene tekrar okudum. boğazıma bir şey düğümlendi kendime gelemedim birkaç gün. neden acaba?
Anamla hastane odasını bakkala çevirdik her türlü yiyecek var ve tam bir gün ortamı oldu yandaki hasta falan çılgınlar gibi dedikodunun dibine vuruyoruz. birazdan iki bira alıp keyfimize bakacağız diye tırsıyorum.
Camı pencereyi indirip duvarları yumruklayasım var. Delirmemek mümkün değil beni hale getirenler utansın sözlük.
Bugün bir arkadaşımın biz bize yeteriz mesajı üzerine biz derken? Dememek için kendimi zor tuttum. Bunu diyemediğim için hiç bir şey demedim. Zaten Bunu diyemiyorsam karşı taraf için en iyisi susmam olacaktı.
yine aksam yemegi yemeyi unutmusum gece acikmasi basligini gorunce fark ettim.
Bir kilise avlusunda tanrıyla ayaküstü muhabbetler etmek isterdim. Nasıl yani koca çocuk? Sen dünya'yı yaratırken her şeyin benim nazarımda böylesine hiçlesebileceğini düşündün mü? Düşünmedin tabii ki. Ben barış adına boynu kesilmiş beyaz bir güvercin gibiyim. Kanla gelen barışın masum kurbanı olmalıyım. Üzgünüm. Olmamış. Koca altı gününü boşa harcamışsın tanrım. Neyse rakı ısmarlayayım mı?
Sevdiğim kızım resmini çizdim. Çizerken bir daha sevdim. Beğendi de. Benden mutlusu yok şuan.
kral benim.
eksi almayı seviyorum.
çocuğum galatasaraylıyım, bir kızı da çocuk aklıyla seviyorum arkadaşa futbol oynarken dedim. oğlum biz kesin sevgili oluruz niye lan dedi, onun adı gizem, benim adım s... Galatasarayın g'si ve sarayın s'i de benim baş harfim. o da güldü alisamiyen de mi evlenceniz dedi, gittim açıldım red yedim.
hala yalan söylediğimde yüzüm kızarıyor.
izmir'de ev arkadaşı arayan ya da ev arkadaşı olarak gelmek isteyen varsa bana ulaşsın detayları görüşelim. bay/bayan, öğrenci olsun olmasın fark etmez herkes ulaşabilir.
ilkokulda sümüklerimi masanın altına yapıştırırdım.
Dünyanın en güzel cümlesi "seni anlattım bizimkilere" olabilir mi? Olsun.
bana bir şey olmasın, ondan sonra yemin ediyorum hiçbir şeyi kafama takmıcam.
Az önce aynaya baktım saçımdaki beyazlar iyice artmış. Gözlüğümü daha sık kullanır oldum. iyiden iyiye yaşlanıyorum lan sözlük.
herşey yoluna girer gibi oluyor ve sonra hep hüsran bu duruma bir türlü alışamıyorum.
hayatta en çok kullandığım sözlerden biri " bu son". birisi de son olmadı, olamadı.
sanirim asik oldugum kisi benimle ayni yada yakin duygulari paylasmiyor. seviyor belki ama az. canim yaniyor sozluk.
allah beni kahretsin, neyime güvendim?
Camı yalayan yağmur eşliğinde kahvemizi ve sigaramizi içtik.
Birkaç şarkı söyledik. Hem de sabahın köründe. Bu enerjiye hayranım bir insan on saat de uyusa bir saat de uyusa hep aynı uyanır mı?ben böyle güzel insan ömrümde h görmedim. Kocamaniyikivar!
konuştuğum kızla bir sürelik iletişim kopukluğunun ardından kötü bi olay oldu.
beni takmamaya başladığı zamanlarda artık ben de "yapacak bir şey yok artık" demeye başlamıştım.
tam bu kopukluk esnasında babasının vefat ettiğini öğrendim. iki hafta boyunca sık sık arayıp aynı okulda olduğumuz için de sık sık görüştüm.
aradan bir süre geçti fakat hala rahmetli babasının acısını yaşadığını biliyorum. aynı zamanda düzelmeye başladığını da düşünüyorum.
bu aralar çok güzel konuşmalar ve çok güzel buluşmalar yapmamıza rağmen beni tekrardan takmamaya başladı. buluşma planımızı hiçbir şey söylemeden ekti ve mesajıma ve telefonuma da cevap vermedi.
hiçbir şey yapmadığımı düşünüyorum. çünkü bir gün öncesinden buluşmamızı ayarlamıştık.
tekrardan beni bu umursamazlığının başladığından dolayı üzülüyorum çünkü kendisinden gerçekten hoşlanıyorum.
bu ara açmayı neye bağlıyorsunuz sayın yazarlar? ben üzülüyorum da...
bugün sınavda kağıdıma göz diken yan masamdaki kıza gıcık olduğum için bir soruyu bilerek yanlış yazdım ve sınavdan çıkmadan evvel silip düzelttim. kız da mal gibi kaldı.