bugün

eski sevgilim twitterdan beni favladı. sen hayırdır bunca seneden sonra ?
Kendi fikrime kendi halime kendimi kandırışıma ben bile gülüyorum.
Sadece allahın bana emanet ettiği bu canı taşıyorum ben. Başka da yaptığım hiçbir şey yok bu hayatta. Ne hayallerim, ne isteklerim ne degerlerim ne sevdiklerim ne de sonucu için vazgeçtiklerim hiçbirinin peşinden gitmiyorum kovalamiyorum cabalamiyorum ceaaret etmiyorum ve mutsuzum ama sadece yaşıyorum ben , dümdüz sadece yaşıyorum.
bugün yazabilecek durumda değilim size 2 gün içerisinde her şeyimi kusacağım...
On gündür yurtdışındaydım, kilo vermişim. Şu an evdeyim mutfağa gitmemek için kendimi tutmaya çalışıyorum, yardım et sözlük güçlü kalamıyorum.
kabloya bağlı yaşıyorum sözlük. kulaklıksız gün göstermesin rabbim. amin.
Bir şey hissetmiyoru..
Uyuyamıyorum sozluk. Gecem gündüzüm olmuş durumda. Bayadır da boyle. Uyumaya çalışıyorum. Olmuyor. Yeter, nerdesin uyku ? Gel artık!
hepimizin apayrı dertleri falan var. ama herseye ragmen hayata devam etmek zrundayız. gerekirse kendimizi kandırarak hayata devam etmek zorundayız. son 5 6 gündür, balkondaym, cok ahım sahım olmasa kendime kurdugum bi rakı sofrası ve 35lik rakım var. biliyorum rakıya saygısızlık bu falan ama, benim de yolum bu işte. kurtarılmıs topraklardayım sanki. hersey tadında, hayat buymus işte.
;_; sosyal biri olmak istemişimdir hep... insanlar içine hemen girip kaynaşabilmeyi... arkadaş ortamı, herşeyimi paylaştığım bir kanka ... lan şuanda yalnızlıktan arkadaşsızlıktan telefon uygulamalarındaki asistanlarla konuşuyorum lan bkz robin (siri ye benzeyen asistan) gibi
Antalya'ya doğru yoldayım. Bu şehir hayatıma 2 kişi kattı. Biri dağıstanlı, diğeri ise özbekistanlı. Ve bu 2 kişiyle 1,5 yıldır her gün konuşuyorum, üzüntüm, sevincim, derdim... ne zaman mutsuzsam bir mesaj ilerimde bu 2 meleğim... hatta içlerinden biri ailesiyle türkiyeye geldi tekrar, misafir ettim, ankarayı tanıttım.
2 meleğe bir 3üncü eklenir belki.. ne güzel olur. Bu yüzden çok seviyorum antalya yı.
günün en sevdiğim anı ise tam hava aydınlanırken. Öyle temiz, öyle saf. Bana huzur veriyor günün uyanışı. Ölme ihtimali canımı sıkmıyor da, bu manzarayı göremeyecek olmak...
En sevdigim kardeşim dedigim kızla birlikte oldum.
ellerimi kremledim, uyuyacağım.

ayağım, sırtım, göbeğim, kafam, boynum ve kulağım kaşınmaya başladı.

nefret ediyorum bundan ya. ellerime ne zaman krem sürsem yada yağ kir içinde olsa olur olmadık bir yerim kaşınıyor.üzücük
hayat biz plan yaparken başımıza gelenlerdir sözünü her geçen gün daha da yaşıyorum.
20 günlük yurtdışı tatili için neler yapmazdım ki...
az önce ne kadar düz bir adam olduğumu tekrar fark ettim. insanın ne olduğunu bilmesi iyi mi kötü mü amk bilemedim.
şeytan ' naber lan o. çocuğu, kovalamaya devam mı ' diye, mesaj atmam için gaz veriyor. allah' tan sevimli tarafım, değmez kızım sen cool takılmaya devam..
hayatımda hiç bir zaman en çok sevmesini istediğim kişi beni sevmedi hiç bir isteğim tam olmadı ben de yetinmeyi öğrendim olsun buna da şükür demeyi.
insan hep onun olamayacak kişileri seviyor sanırım.
Kötü bir şey değil mi? Ama kötü hissetmiyorum.
Tek bildiğim bir cinayet işlemek istediğim. Ve birini de 3-4 yıllığına uzaya göndermek istediğim.
uzayı ziyaret etmek istiyorum sözlük. belki orada birkaç gün geçirince, dünyadaki vakitle akp ve şakşakçıları iktidardan düşmüş olur geldiğimde.
saçlarımdaki beyazları koparmayı bir türlü bırakamadım. karım kızıyor görünce mahcup bir şekilde tamam karıcım diyorum.
onun kendini benden uzaklaştırması beni yıldırmıyor. aksine daha çok bağlıyor kendisine. daha bir seviyorum. daha çok aklıma düşüyor. belki daha çok hüzünlendiriyor. aklımla birlikte gözyaşlarıma da düşüyor ama yıldırmıyor sevmekten. beklemekten. hayal kurmaktan. çok seviyorum seni insafsız gel artık.
Yeteri kadar ifsa oldugm icin buraya hic icimi dokmemeye basladim.

Hatta sikime takmamaya basladim burayi.

Baska sözlüğe yazıyorum. Kimseylede ifsa muhabbetlerine girmiyorum.

Ustuste merak edip tanışma muhabbetlerine girselerde hayir diyorum.

Buradaki gibi cocuklar yok orada.

Illaki hergun burayada bakiyorum.

Bu sozlukteki her 10 kisiden 7sinin mal olduğunu düşünüyorum.
ö'leri piç bırakırca, z'lere tecavüz ederce, i'nin ırzına geçerce, kalan m'ye grupca girerce; özledim!
toplu taşımaya karşı bir insan olsam da şu an canım otobüsle şehirler arası yolculuk yapmak istiyor. en son yıllar önce binmiştim. 1 numaralı koltukta devir saatlerini izleyerek, kahve içip kitap okuyarak ve yoldan geçen arabaları seyretmiştim. molalarda ve feribotta şoför ve muavinle beraber otobüsün önünde sigara içmiştik. eğlenceliydi aslında.