bugün

Motorsiklet korkum var. Zaten 22 yaşına kadar binmemistim simdi sürücü olmadikca binme korkum olmadığını biliyorum ama yolda motor varsa karşıdan karsıya gecemiyorum. Yol istediği kadar boş, motori stediği kadar uzakta olsun. Bu korkuyu yenmek için de önüne falan mi atsam kendimi?
Bugun final sinavimi unuttum ve kaciriyordum. Kacirsaydim mezun olamiyordum, yuregim agzima geldi. Kismetse mezun olabilirim arrik. Buda boyle sacma bir itiraf okumayin siz en iyisi.
babam, arayıp napıyon oğlum dediğinde.. osmanlı padişahlarının hayatlarına çalışıyorum dedim. adam akşam eve gelince... say bakalım padişah isimlerini dese.. johnny sins'i anlatırım amk.
yakın çevremden biri bende gördüğü bir kıyafeti/aksesuarı beğenip gidip aynısını alınca gıcık oluyorum... bir de sorun olur mu? diye yüzsüz yüzsüz soruyorlar. az düşünün az. Hı hı aynı arkadaş grubunda ikimizin de aynı gözlüğü aynı saati takacak olması hiç sorun olmaz.
istesem bile eksi alamıyorum sözlük. Eksileyin beni.
itiraf ediyorum bugün doğum günüm sözlük.
türkiyenin en sicak yerinde üşümek acı veriyor..
o kadar çok usandım ki artık söylenmekten bile bıktım.düşünmeyi bıraktım,içinde bulunduğum sürecin geçici olduğuna inanarak ve düşünmeyerek sadece yaşamaya başladım.
ara sıra hayatımda güzel şeyler olsun lan bide ara sıra bak çok bişey istemiyorum biraz renk katılsa yeter amk.
evvel zaman önce amansız bir kibrin kendini beğenmişliğin içine düşüyordum.yıllar içinde bunun çaresini buldum: kitap okumak . insanın cahilligini acizliğini yüzüne vuran en etkili çözüm.
kimse neden itiraf girmiyor merak ediyorum. direnişe mi gittiniz, haberimiz olmayan bişey mi var.
sözlük harici bütün sosyal ağlarla iletişimimi kesmiş bulunmaktayım. ne whatsapp, ne instagram, ne facebook, ne twitter... artık üstlerine bir çizik attım.
Sözlük yazarlarının itirafları başlığını canlandırdım. Belki bir tanesini tuzağa düşürürümde iltifat yerine itiraf yazar bende gülerim diye.
hesaplarima gore. yilda 30 gece sevdigimin kokusuyla uyuyup 30 sabah dokunuslariyla uyaniyorum. 12 ayin 1 ayi mi bize ayrilmis, hem de parcalar halinde. yazik pek yazik.
Benim sadık yarim uludağ sözlük .
hayatımın minik kırılmalarından birini yaşıyorum. önümüzdeki hafta nasıl geçecek bekliyorum. yalnız ve korkağım ama sadece şu an için. daha sonra bu entryi silip unutmak isteyeceğim belki de çoğu şeyi.
Kışın don giymem.
stresten sivilcelerim çıktı ya kırmızı kırmızı geziyorum.
Alenen yalnızım la. O kadar popüler ve yoğun bir çevreden sonra şu içine düştüğüm durum çok ağrıma gidiyor.
ben senin cismine değil de ruhuna aşıkmışım, o tatlı şefkatli ruhuna, o güzel sevgi dolu yüreğine, beni sevişindeki saflığa. sanırım seni haddinden fazla özledim.
mahir kara nam-ı diğer karadayı abimiz sabah ezanı eşliğinde sarı cemal'in işlettiği genelevini yaktı inanın çok bahtiyar olduk.
şişmanım.
farkında olmadan simsiyah giyinmişim bugün.. hayırdır inşallah..
Yeni insanlar tanimayi, onlarla sohbet etmeyi çok seviyorum. Mesela dün otobüste yan sırada oturan kişiyle sohbet etmeyi çok istedim sadece insan olarak cinsiyetini hiç düşünmeden ama o cesareti bulamıyorum. Okulda da çok oluyor gerci yine bi fırsat oluyo sohbet edebiliyorum ama hepsiyle degil. Ne olurdu sanki biraz daha girişken olsaydım.
stalini hep sevdim.
bu sefer fena halde sıçtım. öyle böyle değil. bunu da yakınlarımdan oluşan kalabalık bir ortamda bir manifestoymuşcasına haykıramadığımdan siz değerli asosyallere anlatıyorum.

okulda yedinci senem. ilk yılların boşvermişliği ve memuriyet hayalleri beni 4. seneme kadar derslerime asılmaktan alıkoydu. bizzat benim öküzlüğüm yani. 4. seneden sonra bir gayret kastırdım. 3 yılda falan branşıma hakimiyet kurdum. üstüne hocalardan proje teklifleri yüksek lisans davetleri falan. yani bakmayın o kadar sağlam olmasam da diğerleri arasından sıyrılıyorum, o sebeple bu ihtimamı gördüğümün farkındayım. kaldı 4 tane ders ikisi kol gibi. dedim anasını bile sikerim ben bunun. hazirandan beri 6 ay sonra mezunum şarkısını söyledim her gördüğüme. sınavlara girdik çıktık. sözümde durdum anasını siktim ortalığın. 35 dakika sonra son sınav açıklanacak mesela yüksek de gelecek. 3-4 gündür herkesin kafasını sikiyorum mezun oldum diye. amına koyim olmuşum 7 büyük başarı gibi artistlik ediyorum bir de. hatta dün bir arkadaşa senin okul yarrak biter dedim. sen kendine bak diyince de mezunum ben diy eçemkirdim, kırıldı biraz.

2-3 saat önce sıkıldım biraz. dedim şu krediyi bi hesaplayayım. hani eminim sıkıntı çıkmayacağından ama adet yerini bulsun hesabı. amına koyyim bir hesapladım. tam 2 seçmeli eksik. 1 de değil 2. mezuniyet coşkusu 3 gün sürdü. utancımdan kimsenin yüzüne bakamıyorum. babama sike sike anlattım. normalde ağzıma sıçması lazım. öyle müsamahakar bir adam değildir. çok yumuşak davrandı. çünkü daha önce beni bu halde görmedi. ben hayatımda moralman böyle bir çöküş yaşadığımı hatırlamıyorum. neyse, projeye ayıracak vakit doğdu en azından.

anlatırım rahatlarım dedim. rahatlamadım amını sikeyim.

edit: arkadaşlar düzeldi.*
diplomalı işsizim de diyerek mezuniyet merasimimi sonlandırıyorum. dağalın.