bugün

beni kısıtlayan kişileri hayatımdan atıyorum!
icimde bilmedigim biseyler var. nedenini bilmedigim bi mutsuzluk. ne yapmaliyim sozluk.
adam haftaya veririm diye istediği emaneti 2 yil olmuş geri vermemiş, beni bi kere bile arayıp sormamiş(kefil olmamı istemek haricinde). şimdi gelmiş kiramı ödeyemedim diye benden borç istiyor. kafamı duvarlara vurasım geliyor sözlük.
yine beni arkadaş olarak görecek birine aşık oldum.

hayat enerjisi o kadar yüksek ki açılıp onu kaybetmekten korkuyorum.
ne zaman national geographic wild kanalını açsam hayvanların çiftleşme görüntüleri geliyor.

misafirler oluyor ortamda. gorilin biri geçmiş "uhu uhu uhu" yapıyor. mecburen kanalı değiştiriyorum sırıtarak. işin aksi kanal değişirken görüntü 1-2 sn. donuyor. görüntü kötü yerlerde kalıyor. olmuyor net cio vayld.
en iyi ilacin yanimda olmasi oldugunu biliyorum. sabah uyandigimda yanimda gorsem sarilip tekrar uyusam mesela agrilarimin hafifleyecegini hatta mutlu bor yasam surecegimi biliyorum. ama hersey icin beklemek beni bu hale getiriyor belirsizlikler sacmaliklar beni bu hale getiriyor. o kadar sacma ki her sey. neyi bekliyorum sevdigim adamin beni istemesini kabul etmesini evet demesini. mutlu bir yaşam icin o vakte kadar agzima sicilmasini. bir gun gerçekten kendimi oldurecegim, cunku cok mutsuzum iliklerime kadar isleyecek kadar mutsuzum ve bu sekilde yasamak istemiyorum her seyden biktim. istedigim hicbir sey olmayacaksa şu hayatta yasamanin hicbir degeri yok.
bu yalnızlığa alışmaktan korkuyorum.
- yılbaşında 5. kattan mercedes'in üzerine işedim(beynim tuvaletin doğru olduğunu biliyodu ama kafa gidikti ne yapalım)
- küçükken 5 kuruşluk top renkli sakızları cinsel uzvuma sürüp arkadaşıma verdim afiyetle yedi,zaten zehir yiyordu nasıl ölmedi anlamadım
- küçükken dj blend'i dj bülent sanıyordum
- klasiktir ki her aile çocuğunu kuran kursuna yollamaya çalışır 5 yıl gittim 5 sayfa bile geçemedim
- cami kursu diye gidip içerde kavga ediyordum
Göktürk döneminde yaşamak isterdim.
Bu hayatın ayrı,
senin ayrı amına koyayım.
hiçbirşey iyi gitmiyor hayatımda. hiçbir şey hem de.çaresi yok, dönüşü yok, telafisi yok, affı yok..

tek kurşun yeter aslında dimi.
bu aralar günah çıkarma günleri sanırım sözlük. önce, sabahın 7'sinde eski sevgilim arayıp özür diledi, akşam da başka bi eski sevgilim. garip tabi. zahmet etmelerine hiç gerek yoktu oysaki. ikisi de yeniden başlamak istiyor, ben ise önüme bakmak.

ha son bir şey, bu capsi her gördüğümde istemsizce gülüyorum amk.
görsel
kızın dediği doğru. "bizim bir işimiz olmalı." evli arkadaşlarım sabahları eşlerinin sıcacık amının yanında yatarken ben işe gitmeliyim, para kazanmalıyım.
uludağ ırkçılarından, seviyesiz yazılarından , eşeklerinden , cinsel içerikli başlık çokluğundan nefret ediyorum.
itiraf ediyorum; hala inkâr ediyorum.
okyanusun ortasına nerden düştüğü önemli olmayan bir insanın yüzme bilmemesine rağmen çırpınma hakkı var. ölene dek çırpınıyor da. ama benim hayatım mahvoluyor ben de kenarda durmuş yabancı biri gibi izliyorum olayları. çırpınmayı bırak hiçbirşey yapma şansım yok sadece ve sadece ölmek istiyorum. ama ölecek kadar şanslı da değilim.
Hayatın belli bir dönemini harika geçirip, sürekli o dönemi ozlemek kadar boktan bişey yok.
Parasız kaldığım zamanlar yaşam enerjim tükeniyor.
Bursa Bursa gelmek icin can atiyorum, gelince sıkıntıdan ölüyorum.
Bir insanın sesine de aşık olunabiliyormuş.
hemen hemen her gün arayıp ''akşam bize gelirsen sana bir leğen mısır patlatırım'' diyerek beni ikna etmeye çalışan bir dostum var hatta yılbaşı planına bile o bir leğen mısırı ekledi lanet olsun sebebi neydi ki.
gariptir cliff'i ne zaman ölürken düşünsem aklıma hep the call of ktulu gelir. sanki cliff'in beyninde o an ktulu çalıyormuş gibi. o çirkin, ürpertici his damarlarında geziniyormuş gibi, ah be cliff ne olurdu dandik bi kart çekseydin.
bazen bir entry okuyor aşık oluyorum. bazense okuduğum entry sebebiyle öldürme isteği duyuyorum.

sonuç olarak; yazım dili önemli. edebiyat güzel.
Hayatımla ilgili önemli kararlar alıyorum. Bugün benim için büyük bir şansı geri teptim. Ama pişman değilim, çünkü kimsenin bilmediği bazı şeyler biliyorum.
elimden gelse bir çok kişinin anasını sikerim de şu an gücüm yetmiyor. inşallah o günleri de göreceğim.