bugün

hayat çok garip lan..
geleydin bir cay icimlik,
sen cay dökerdin,
ben icimi.
wowowowowowow itiraf.
Sonra tüm parfümeri dükkanlarını aşındırıp kokunu ararken anladım seni deliler gibi özlediğimi... alıntıdır ama birebir hisettigimdir.
dincinin karşısında ateist ateistin karşısında dinci.

iyimserim karşısında kötümser. kötümserin karşısında iyimser.

galiba anarşikim.
iki yıldız arası göğe asılı hamak
uyku uyku zamansız ve mekansız uyumak
uyumak istiyorum baş bir cenk meydanı
harfsiz ve kelimesiz düşünmek yaradanı...
ilişkimiz monotonmuş sıkılmış burda bn ne yapmalıyım bilmiyorum.
beklenen güzel günler sabırdan sonra gelir.
itiraf ediyorum sözlük bazen o kadar saçma sapan düşüncelere dalıyorum ki acaba başkaları da benim gibi mi diye düşünmeden edemiyorum. Ve de düşündüklerimi söze aktaramıyorum sanki farklı bir dilde düşünüyorum ve bunun telaffuzu yok gibi geliyor deliriyor muyum acaba?
amaaaaaaaan!
Birilerinin g*tune en sivrisinden kazigi saplamak istiyorum.
Bunu diyecegim hic aklimin ucundan bile gecmezdi ama izmir i ozledim sanirim.4yil geriye mi gitsek ?
Su gunlerde yasadigim kafanin ne kafasi oldugunu bilmiyorum cok farkli duygu ve dusuncelerdeyim ölecekmisim gibi bi his var icimde,sonlari oynuyor gibiyim.peki ya niye ben?
Her seyle o kadar cok dalga geciyorum ki bazen yaptigim ironiye benim bile inanasim geliyor.
Guldurmedigim tek bir insan yok,aglancak halime bile gulebilirim ve bazi zamanlarda ciddi olmakta feci sekilde zorlaniyorum.
En son ne zaman agladigimi hatirlamiyorum.
Alkolu birakali 10ay,tek tuk icmeyi birakali 2ay oldu.
Bazen acayip bi sekilde icip icip sapitasim geliyor sonra o istek ucup gidiyor.
Cok degil 6ay once kanli bicakli oldugum insanin evine gidip yemek yiyebiliyor,kardesim diyebiliyorum hayat cok garip.
Buna ilaveten 1ay once cok sevdigim bi insandan bi anda soguyabiliyorum,bir hareketi yetiyor bana.
Canim,kardesim dedigim insan benden kilometreleece uzakta,yuzunu gormeyeli aylar oldu ve cok ozledim.
Bazen o kadar cok patavatsiz ve acik sozlu oluyorum ki bu kdar dan dan konusmamaliyim diyorum.
Uykusuzluk sorunu cekiyorum.

En son ne zaman agladigimi hatirlamiyorum
az önce saçma bi şaşkınlık yaşadım kendi çapımda ve gereksizce buraya yazma isteğime karşı koyamadım. Hesapladım parmaklarımla saydım baktıım ki 7 ay olmus. ne çabuk olmuş nasıl gelmiş geçmiş gitmiş bilemedim ..
Bunalim takılmamak için moddan moda geçmekten maymun oldum burda.
Bir daha sana eskisi gibi bir şey hissedersem...

Orospu çocuğuyum.
Kafana iyi sok bunu.
Ben bir deliyim.
öşek yalanci.
evet itiraf ediyorum.ilk bulusmaya 30 dakkika gec gelince ben sana 1 saattir bekliyorum öldum soguktan demistim. isit beni ama once yuregimden basla demistim ya hani sende ellerimden tutup gozlerime bakarak ozur dilerim canim kizdin mi demistin.

halbuki geleli 2 dakka olmamisti amkym:))evet belkide bu ibneliklerim yuzunden terk ettin beni. durust olamadim sana ozur dilerim. kalbim sensiz ayazda kalmis bekçi yarra gibi. buruş buruş, içine çekilmiş ve yalniz(üç nokta)
Gelirken kaldırımda uyuyacaktım vazgeçtim.
anasını sikim youtube dan kubatı aratayım derken adamın ismi aklıma gelmedi ilk burak kut diye arattım sonra kutsi diye kafam gerçekten bir harikaymış.
Isten izin aldik uykumuz da pice dondu napsam calissam
mi bu nedir yahu kac gundur.
evde otura otura tursuya dondum sozluk.
bugün hiç çalışasım yok.
hepimiz özünde bok gibi insanlarız. kendini tanımayan, her şeyin en iyisini hakkettiğini düşünen.
çok bildiğini iddia eden, insanlara sanki çok yaşam tecrübesi yaşamışcasına içi boş tavsiyeler veren, somut şeyleri allayıp pullayıp kibirli kibirli dolaşan insanları gördükçe yaşama sevincimi yitiriyorum. benim duvarlara şiirler yazıp şiir bilmenede diyecek kadar yaşama sevincim zaten yok ama duvarlarda "bir gün öleceğiz!" yazsa çok sevinirdim.
hayat çok anlamsız lan.

rasim ozan kütahyalı diye biri neden var?