bugün

Beni seviyor bu mal. Kodumun gerzeği.
adam gibi bi kariyer veya gelirin yok veya bi baltaya sap olamamis askeriyeye girmisin 3.5 maas aliyon gitmisin koyden evlenmelik kiz ariyon, kaldi mi haci boylesi. akliniz yok olum.

iyi bi is, iyi bi gelirin olur, calismasina bile musade etmezsin de havan kime.
yalı caddesinin amk.
beni bu saatte arayan herkese ayar oluyorum lan sozluk. hani uyudugum falan yok ama gunduzler cuvala mi girdi arasana adam gibi saatte yada mesaj falan at ne bileyim arama iste lan arama!
itiraf ediyorum:

-duş alırken çişim geldi mi kabine işiyorum.
psikolojik terapi görüyorum ve sanki beynim firar eylemiş. şaşkın ördek gibi dolanıyorum gençliğime yazık beni bu hale koyanlar utansın.
tam bi film buluyorum duruyorum. film bitiyo. dusundum de benim hayatim da boyle, sans mi kader midir bilmem.
neyse ben yatagima gecip, feyse gireyim bi iki durum falan beyenirim.
bu kpss muhabbeti baydı ama.. feyse bile bakamaz olduk !
Ben sana küsüm aslında.
Sen hayatı bırakıyosunda o kaldığı yerden devam ediyo işte.
itiraf ediyorum seri 2
itiraflarıma kaldığım yerden devam ediyorum.Sadece arkadaşlarım yüzünden zamanında para vererek torpile endustri meslek lisesine kayıt oldum ve aynı şekilde iki yıl üst üste 9.sınıfta kalarak okuldan atıldım sonrasında açık lise ve akşam lisesi macerasından sonra lise mezunu oldum özetle.
itiraf ediyorum 2.yıl kadıköy halk eğtim merkezinde tiyatro eğtimi adım ve orada da kaldım 1.yıl 3-5 dizide figuranlık yaparak o zamanlar okul hayatımı siktim attım şimdilik bu kadar itiraf yeter yine devam ederim.
15 dakika önce uçuk dahi çıkartarak keşke uyumasaydım diyecek kadar çok kötü bir rüya gördüm.
bence aşk diye bir şey yok. aslolan uyum.
Burayı okumayı seviyorum.

Halime şükretme mi pekiştiriyor.
bugün altından kalktığım o çok büyük işin bitişi. raporu hazırladım. gerekli her şey yapıldı. bakan, bakan yardımcısı, müsteşar, müsteşar yardımcısı, başkanım, ben ve kurduğum ekip bugün akşam yemek yiyeceğiz. bakan beyler teşekkür edecekmiş şahsıma. unvan değişikliği bekleniyor bu toplantının sonunda. baş müfettiş olan başkanım büyük bir ihtimalle müsteşar yardımcısı olacak. dün akşam telefonda "o koltuğu bana vereceklerse eğer senin payın bunda çok büyük" dedi üstad. o kadar gururlandım ki sorma sözlük. şu anda bakanlığın gözbebeği durumundayız. bakalım bakan bizim için ne düşünüyor. çok merak ediyorum valla.
Annemi babamı,sevdiğimi özledim sözlük uzakta öğrencilik çok zor sıkıntılı hele ki şehri sevmediyseniz çekilmez gelir dertliyim sözlük sabır bu seneden sonra herşey rahat allahın izniyle.
sevgilim beni tehdit ediyor. ayrilirsam cok kotu seyler olacak . bu yuzden.ondan omur boyu ayrilamayacagim. koydugu yasaklara uymak zorundayim. 6 aydir tek.bir kiz veya erkekle konusmadim.. konusmam yasak.. giyim konusu zaten problem. makyaj desen yok. sac desen ben buklelere asigim ama o bukleden nefrrt ettigi icin o da yasak. universitede kuluplere katilmak yasak , sempozyuma gitmek yasak , bir baskasi varken askim bebegimli konusmak zorundayim ...eger konusmazsam olacaklari dusunemiyorum. ve en.onemlisi depresyona girmisim haberim yok. cigliklar esliginde sebebi olmadan aglamaya basladim son iki haftadir obsesif kompulsif bozukluk diyorlar.. bilmiyorum.. hayat dolu bir insanken artik beklentim kalmadi.. yapayalnizim. galiba omur boyu boyle olacak..
gunlerden camaşir..

3 makine yikadim hava da gunes ohh. tum balkonum camaşir, cicek.. daha bi 3 makine daha varr. sonra da kitaplıgimi duzenleyip artik derse başlicam.
Kuzenimle birbirimize tuhaf şekilde hitap ediyoruz. Bunlardan birisi cevap versene koduğum.
bu hayatta iki şeye gıcık olurum; birincisi, iş yapmak yerine akıl veren insanlar, diğeri ise şeffaf bantların ucu. nalet gelsin ona tırnaklar yeni kesilmişken ucunu bulmak çok zor.
evde annemle çay içip müge anlı izliyorum. yalan değil.
iyice dengesizleştim. ruh halimde anlık değişmeler oluyor hep. 3 aydan fazla oldu sigarayı bırakalı ama dün yine dayanamayıp içtim. kendimi boşlukta hissediyorum. her an düşüyorum sanki. yere çarpıyorum, tırmanıyorum ve her seferinde yine düşüyorum. güçlü olmaya çalışıyorum, gülmeye çalışıyorum ama bir yerden sonra yine taşıyor içimde birikenler. kontrolü kaybediyorum ben.
Onu çok sevdiğimi hissediyorum... Rabbim inşallah şu mübarek cuma gününün hürmetine ona -kendisinin rızasıyla- daha çok muhabbeti kalbimde hasıl eder.
şu an banyo fayanslarını fircalicam.

ahh sozluk, tum karizmam sifir..