bugün

entry'ler (1055)

bir kansere bir de melih gökçek e çare bulamamak

Diktiği 30 cmlik heykelin reklamını 30 gün yapan bir belediye başkanıdır. Çok iyi hedef saptırır. Hafif sempatiktir çok hafif ama. Bir de söylenene göre eskilerden daha iyiymiş.

mastürbasyon a alternatif isimler

(bkz: osbir)

ilk derse girememe sebepleri

Tek kelimeyle yatışşş.

ankara

insanı 5 saniyede s.kip atabilecek bi hava var şu an.
işte tanıdığım bildiğim ankaranın gerçek yüzü. Bu yüzden seviyorum bu şehri.

asla telefon açmayan öğrenci işleri

Namussuzun evlatlarıdır. işiniz vardır acilen halletmeniz gerekir telefonda 30 saniye sürecekken bu kaşarlar yüzünden 2 saatlik yol gitmeniz gerekir çünkü o sırada telefonun ahizesini içlerine sokmakla meşguldürler. Bak o an işin olur cevap veremezsin anlarım. 1 haftadır günün her saati her telefonu arıyorum açan yok. Ulan hakkaride sikimsonik bir okul olsan iplememeni anlarım. Ankarada odtü yapıyor bunu. Lan 10479229 kişi çalışıyo öğrenci işlerinde hepiniz 1 haftadır kafanızı kaldıramayacak kadar meşgul müsünüz? Hayır okula ulaşımda gerçekten zor. Uzun lafın kısası allah belanızı versin o ahize götünüze girsin aldığınız para da haram zıkkım olsun.

özel üniversite de okuyan mandalar

"Arada bir dişini fırçala ağız kokun buraya kadar geliyor. Ha pardon seninki açlıktanmış. Mideden yani mideden." diye devlet okulunda okuyan fakirlerle dalga geçebilen yakışıklı ve karizmatik delikanlıdır aynı zamanda.

330 tl krediye burs demek

Bu sene 350 olması beklenen kredidir.

counter strike global offensive

Bugün öylesine oynadığım 2 maçtan yaklaşık 20 lira kazandığım oyundur. Ticaret sistemi biraz daha iyi olsa rahatlıkla günde 50-100 lira kaldırırdım. Neyse kısa günün kârı.

gece gece ekmeğin arasına konulan tulum peynir

Yarın sabah ağızdan ateş çıkartarak uyanmayı sağlayacak olan hareket.

20 ağustos 2015 atromitos fenerbahçe maçı

Youtube dan ahmet kılınclı diye birinin canlı yayınladığı maçtır.

cs go da overwatch olmak

Bazen komik sahnelere tanık olursunuz. Duvarı izleyerek oynayanlar mı dersin arkasındaki adama direk head atanlar mı dersin. izlemesi zevklidir.

kulak deldireceklere tavsiyeler

Eğer kulak memesini deldirecekseniz ve acıdan korkuyorsanız, korkmayın çünkü hissetmiyorsunuz bile ne kan ne de acı oluyor. Fakat mutlaka tabanca ile deldirin ve bilen birine deldirin. Ayrıca ilk takılan küpeyi yaklaşık 1,5 - 2 hafta çıkartamayacağınız için önceden bakın beğenmezseniz modeli değiştirin yada yaptırmayın. Deldirdikten sonra sağlık ocağına gidip bir hemşireden rica ederseniz sizin için kulağı temizleyip antibakteriyel merhem sürer. Ve ayrıca ilk defa küpeyi takıp çıkartırken ayna kullanmayın çok daha zor olur.

pkk hedeflerini bombalamanın müthiş hazzı

iyi hoşta umarim bizde guldugumuz k.kore nin durumuna dusmuyoruzdur. insan gozu ile gormeyince inanamiyor. Evet artik askerine bile.

ışid türkiye ye girer mi sorunsalı

Sunni meshebini mi benimsemis? isid degil miydi gunumuzde kullanilan kuran degistirilmistir icine ayetler eklenmistir asil kuran bizim elimizdedir diyen? islamin hangi meahebi hangi tarikati kurani sorgulama cureti gosterebilir? Hangi islam meshebi bir insani yakarak oldurmeyi caiz gorebilir? Azicik kafanizi kullanin isidin zerre kadar islamla alakasi yoktur ve islama yarar saglamak yerine zarar vermektedir.

lady sylvanas windrunner

Dota 1 de traxex olarak karşımıza çıkan karakter. Ayrıca yine bir blizzard oyunu olan hearthstone da çok değerli bir karttır kendileri. Bu legendary sınıfı kartın özelliği öldüğü zaman rakip sahasından rastgele bir minion çalmasıdır.

çok kuul takılan kasıntı sözlük yazarları

Benimdir.

Not: burnumu karıştırırım.

sözlük yazarlarının özel güçleri

100 gram tavuk döner yiyip 6 kilo 350 gram sıçabiliyorum. Anlamadım içerde tüketim değilde üretim mi yapıyorum.

sıfır var mıdır yok mudur

Kümesel olarak düşünürsek 0 vardır. Yokluğa ise boş küme denir. Fakat doğada 0 gözlemlenemez bu yüzden pozitif anlamda 0 yoktur sadece bir durumu belirten bir sıfattır.

(bkz: iftardan sonra çalışan kafa)

domuz eti neden haramdır

Kendi pisliği ile alakası yoktur. Yağ ve kas dokusu oldukça fazla bakteri tutar bu sebeple sağlık için pek uygun değildir.

tek bir kişiyi öldürme hakkınız olsa

(bkz: zall)