bugün

Hayatta bazen sarı ışıkta geçmek gerekir.
Acelen var gibi risk almak gerekir. iki günlük dünya sonuçta.
Her sarı ışıkta durup yeşil yanmasını bekledim. işte tüm pişmanlığım budur. Hayatımı garanti yaşamaya çalıştım. Ta ki bugüne kadar. Bundan sonra bekle beni sarı ışık!
eksileyene edit: i can see you.
açıp oyun mu oynasam, yoksa uyusam mı bilemiyorum. oyun oynarsam sabah olacak, sabah olursa uykum gelecek uyuyacağım, uyursam 15:00 16:00 gibi kalkacağım, 15:00, 16:00 gibi kalkarsam tüm günüm ziyan olacak ve beynimin yarısı yokmuş gibi bir halim olacak. uyusam mantıklı ama öyle uyuşuk bir haldeyim ki bilgisayar beni hipnotize etmiş, git bi kahve yap sonra oyun aç oyun oyna diye fısıldıyor.
bugün telefonuma wiz khalifa, drake falan indirdim ama bilmiyorum lan, çok saçma geliyor. sevenleri bi' bana yazsa ya niye dinliyoruz bunları?
Yaklaşık 1 yıldır başım ağrıyor. Ama hala doktora gitmedim. Asosyalliğimin daimi sponsorluğunu üstlendiği üşengeçliğim bunun en büyük nedeni. Keşke bi resetleme düğmem olsa da hayata tekrar başlayabilsem. Kibir ve utangaçlıktan uzak yepyeni bir ben. Belki henüz geç değil ama hayatımdaki yanlışları düzeltecek gücü, iradeyi ve hırsı göremiyorum kendimde sözlük...
korku filmlerinden çok etkileniyorum.
ölmek istiyorum.
eski sevgilimin seks maceralarını dinliyorum hem de ikisi de tanıdığım insanlar.
insanlar neden böyle şerefsiz, haysiyetsiz amk?
hande ataizi bile hamileymiş.

oy ben ne edeyim nerelere gideyim..
Ey benim paşa gönlüm
Yılları çürüttün mü?
Bunca zaman sonunda
Kendini büyüttün mü?
aşık olmasamda her gece "sezen aksu" dinlediğimi itiraf ettiğim başlıktır.
bugün minibüste bir delikanlı bana resmen yer verdi. oha.
ahey ahey ahey !!!

kürtlerin arasına gitmekten kurtulmuş yazar. iş buldum lan iş, pazartesi başlıyorum, iyi bi dersanede, tek dert nasıl kapris çekcem onu düşünüyorum ama severim ben onları yaa,

kusura bakmayın siz de artık pazartesiden sonra topik yok, hesabımı bile kapatabilirim bana ayak bagı olmayın diye..
zuladan ellilik çıkarmak zorunda kaldım. malum salı pazarına gidilecek, meyve, sebze vs.
Canım sıkıldı bunu buraya yazmam ne kadar saçma. Evet itiraf bu. Sıkıntı kötü ya.
Hiç bir zaman çıkma teklifi etmedim hep aldım.
Varlık içinde yokluk çekiyorum amk.
benden hoşlandığını bildiğim bir kıza aylarca karşılık vermedim ama şimdi hayvan gibi pişmanım. kız daha da güzelleşmiş ya. * neyse, bu da ders olmuş oldu bana en azından.
unutamadın be oğlum özlüyorsun işte.
sen ve ben

https://www.facebook.com/...89968/?type=1&theater
şuan köydeyim tarla suluyoruz, yolda yürürken karınca yuvaları gördüm böyle kenarlara kışlık sap saman toplamıslar dolusuyla kendime feci derece de engel olmaya çalıştım ama olamadım ayağımla vurdum ambarlarına dağıldı yiyecekleri, ondan sonra ki o his o rahatlama sanki orgazm olmak gibi güzel böyle bulutların üstünde uçmak gibi tarifsiz, hapisane yolları bana yakın.
hani tuvalete girince peçete olmadığını görürsün ya, işte o anda çok büyük bir hayal kırıklığına uğruyorum. ben böyle rahat rahat sıçmak isterken, olacak iş mi..
bazı şeyler kalitesiz. sahte sevgiler, para üzerine kurulu politikalar.
adaletin bu mu dünya falan diyorum da bazen. lan düşününce allah harbiden kime para vereceğini biliyor. bana verse şahsen ortalığın amına koyardım. savaş da çıkarırdım ülkelere ambargo da koyardım.
21 daire var binada. lan bi tane ben yaşlarda biri olmaz mı arkadaş, hep mi yaşlı karı koca hep mi genç çift, off ya nasıl bi kaderim varmış benim.
yine beni deli dürttü, kalkayım da bi temizlik yapayım