bugün

okulun son günü kıyafetler serbest olmasına rağmen ceketiyle kravatıyla gelen eleman bendim.
sigarayı bıraktığım her dakikadan pişman oldum. ne güzel vakit geçiyordu. para akışı sağlanmıştı. sefalet öksürük falan derken...
eski sevgilim bana abla diyen kızla çıkıyor sözlük ben şimdi nasıl bir ironiye düştüm ?
şu yaşıma geldim hala yere kırıntı vs düşünce halının altına itelerim.
lan zaten tek yaşıyosun kimden saklıyosun pisliği?
Allah rızası için birazcık konuşalım sözlük, elim ayağım titriyor üzüntüden. Birazcık dertleşelim kurbanın olayım kafayı yedim.
bazen pek siklenmediğimi hissediyorum.
nick altına entry girmenin ne olduğunu bu gün anladım.
Göz göre göre çalan telefonu açmıyorum ve bu beni rahatlatıyor.
Bazen birileri var gibi bazende kimse yok gibi. Hayatım gibi gibi. Söylemek istediklerim var ama kimseye anlatamıyorum içimden sürekli haykırıyorum. Birine anlatsam diyeceği şeyleri az çok biliyorum ama "üzülme aman boş ver" gibi saçma avutma cümlelerini bile duymak istiyorum bazen.
yapmam dediğim şeyleri yapmakta üstüme yok. kendi kendimi Hamster gibi kullandığımı hissediyorum bazen.
bazen kendimi hissetmiyorum. sanki benim bedenimde bir başkası varmış gibi.
bazen hissetmek anlamını yitiriyor, bazen düşünmek.
düşünmekten nefes alamadığımı hissediyorum bazen.
nefesimi nefesinle karıştırdığım anlar aklıma geliyor bazen.
ve her yol sana çıkıyor bazen.
Lumberjack marka bir ayakkabıya 220 lirayı nakit sayıp verdiğim doğrudur.
Islamiyet propagandası yapılan bir sözlük istemiyorum.

Ateist bir sözlük istiyorum.

Modern, çağdaş ve bilime gerektiği değeri veren...
itiraf ediyorum tıp okuyorum...
Bazen Whatsapp'ta hic konusmayip, bazi insanlarin online olup olmadiklarina baktigim zamanlar oluyor.
ya bazen vaktim boş olursa itirafları okuyorum, binlerce itiraf yazılmış şuraya. ulan ülkece depresyon geçiriyormuşuz yemin ederim. ne lan bu keder bu sıkıntı.

ben de sıkıntılıyım gerçi. bi de hazır modlar pek buraya el atmıyor, oynasınlar kendi aralarında diyor, lan bana bi şarkı önerisi yapar mısınız. ama her şarkı değil, hızlı veya slow olabilir ama müziğinde veya solistin sesinde o acıyı, hüznü hissetmek istiyorum. yani bu kadın/adam hüzünlü abi ya dediğim bir şarkı olsun. sakın türkçe veya almanca önermeyin çünkü ben yabancı dilde anlamadığım şarkıları dinleyerek, kendi aklımda söz yazıyorum onlara. hadi allahsızlar bekliyorum mesajları.
Hâlâ gözüme şampuan kaçınca mikropların öldüğünü sanıyorum.
öncelikle sizlerden tavsiye almak istediğim bi konu var. benim mesleğim sağlık alanında ve hayal ettiğimden çok farklı. bi tarihçi, arkeolog, araştırmacı-yazar veya edebiyat alanları her zaman ilgi alanım ve mutlu olabileceğim meslekler fakat kime sorsam mesleğinde ilerle diyor. şimdi ben seneye edebiyat veya tarih bölümüne gitsem 4 yılımı hiç edermiyim?
lojmanın bekçisi gece uyurken telsizi çalıp anons çeken bendim. napalım küçüktüm.
sevgili sözlük..
ben bu akşam yine çok içtim.
ilk 3 birada çenemi tuttum, aferim bana.
ama 4.birada coştum.
çok yakın bir arkadaşımdı zaten yabancı değildi.
ona yine aynı şeyleri yaşadığımı sıkıldığımı mutsuz olduğumu anlattım.. dönüp dönüp aynı hikayeleri anlattığım halde.
bir blogum var... dibe vurunca yazdığım
işte ona bile yazmıyorum o kadar sıkıcıyım. o değil de okuyanlar var lan o yazdıklarımı. hepsi deli saçması.
okumakla kalmayıp yorum falan yazıyorlar arada.. insanlar komik.
ne diyordum.
okudum yazılanları bu başlık altına..
samimi tek satır mı olmaz..
ben sami miyim? bilemem..
Çok özlüyorum. Her anımda aklımda,yanımda değil ama aklimda. içimi yakıyor mesafeler...
şuan uzun süre sonra ilk defa çaylak oldum. işgüzar bir gammaz ve hiçbir şey hakkında fikri olduğunu sanmadığım bir mod tarafından. umurum da mı ? sikimde bile değil afedersiniz.

hayat aşırı derece futbola benzer ama bizim sözlük daha çok bizim stsl ye benziyor. kimse futbolun f sini bilmiyor ama atmaya gelince mangalda kül bırakmıyor. bu yazarlar için. tff gözlemcileri bir takım ana avrat kaydığında rapor etmiyor torpili olmayan bir takımdan ''itoğlu it'' sözünü 2 taraftar söylese toplu ağır hakaret diye rapor sunuyor. bu gammazlar için. hakemler futbolu bilmiyor avantaj kuralını bilmiyor iletişim becerileri sıfır eyyamın bini bi para güce ve ahbab çavuş ilişkisine tapıyorlar. buda moderasyona gelsin.
Bir mazda 3 mps sahibi olmak istiyorum. 2011 model kirmizi.

Turkiyede sadece 1 tane var. Gti evo vtech bok yemis yaninda.

Cokmu bisey istiyorum lan. Maliyet 80000 o belki bulunabilirde binebilmek sıkıntı. O gunlerde gelecek.

instagram da mazdaspeed yazın bakin. Bebek gibi araba.
henüz 5 veya 6 yaşlarındaydım sanırım. evde tek başımaydım. küçük piknik tüpleri olur bilirsiniz. işte çocukluk merakı ya. tüpün ızgarasını çıkarttım ve gaz düğmesini çevirdim çakmağı çaktım. o da ne tüpün etrafı alev almaya başladı. ben korku ve panikle ne yapacağımı şaşırdım. ve hemen düğmesini çevirip kapattım alev kesildi. eğer düğmeyi kapatmamış olsaydım patlayabilirdi. bizim ailenin suçu, beş yaşındaki çocuk evde yalnız bırakılır mı.
Mutsuzum dertliyim sözlük. Herkes önüme önüme sevgilisiyle çıkmak zorunda mı? Olan var olmayan var yeni kaybeden var zaman geçse de üzülen var göze sokulmaz bu kadar.
entellik olsun diye değil, babam para kaynaklarımı kestiği için sikimsonik sarma tütün içiyorum artık. (bkz: böh amk bu nasıl bir tat)