bugün

bugün doğum günüm... ama mutlu değilim.
yaşlandım diye değil tabiki...
hediyeler önemsendiğimi görmek hepsi paha biçilemez ama ben gerçekten mutlu olabilmeyi bunların hepsine tercih ederdim.
keşke sevdiğim insan beni 5 gündür üzüp bugun çiçek göndermek yerine içten bir msj atsaydı.
çok büyük ikilemdeyim ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. bildigim tek şey mutsuz bir hayat yaşamak istemediğim...
son iki yıldır kendimi sakladığım fanus kırıldı ve şimdi çok üzülüyorum öyle böyle değil.Ağlamamak için sevmediğim kişilerle halka açık yerlerde dolaşıyorum.Bunu da buraya neden yazıyorsam da yapacak hıcbırsey yok ya ne garip , karmaşık.
yuhh be. internet cafe bilgisayarında seçtiğim oyunlar 80 gb tuttu. 16 gb lık usb belleğim yetersiz kaldı.
feci grip oldum sözlük. böyle bir boğaz acıması yok. kulaklarım filan komple tıkalı.

halsizlik diz boyu. burun follo foş oldu zaten.

halim harap. yarın evimde misler gibi yatayım da iyileşiyim bari.
ayıptır söylemesi çok kibarım, kaba şişeden içecek dahi içmem.

+33 lük şişe efes alabilir miyim?
-33 lük yok malesef 50 lik var
+ay yok ya 50 liğin şişesi çok kaba
-....
- ben size bomonti getireyim.
+ hmmm olur

efes bayanlara özel pembe şişe filan yapsa hani hoş olurdu. *
çok seviyorum dediğim insanlar hakkında ölse üzülür müyüm acaba diye düşününce kendi kendime verdiğim yanıttan korkuyorum. çünkü genelde cevap hayır oluyor.
Az önce esneyen sinek gördüm, sanırım bahar geldi. Ya da ben kafayı yiyorum.
slow şarkılar dinlerken eski sevgilim aklıma geliyor.
Sabah gittim kahvaltı etmeye,
devam ediyordum laklak etmeye,
birden çıktın pataküte,
ne de güzelsin atakent halkalılı kız.

üstünde vardı güzel bir iş elbisesi,
o sırada getirdi garson kıymalı böreği,
yanındaki arkadaşın sigara içelim mi dedi,
yanıma da geldin atakent halkalılı kız.

yanımdakiler başladı siksoklu konuşmaya,
entel takıldım, kendimi ayırırcasına,
topuğun hayvan kadarmış, boyun da azmış ama,
burnuna kurban senin atakent halkalılı kız.

hesabı istedi yanındaki sarımtrak mahlukat,
ben de pek bi şey yapamadım, hakikat;
hemen de kalktın sanki kaçıyor saat,
sanki biraz da büyüktün benden atakent halkalılı kız.

(bkz: komşulara karşı çok ayıp oldu)
selam sözlük.
sana hep giderken göte dikkat diyorum ya, bi bildiğim var da diyorum. dur oraya da geleceğim.
2 haftadır hastayım sözlükcüm. bildiğin yatmaktan yatakla bütünleştim, hareket etmeyi unuttum. yürü deseler bacaklarıma amortisör takmışlar gibi yaylanıyorum. tabi geçen haftaki hastalığımla bu haftaki bambaşka.
geçen hafta bademciğim komple iltihap kaplıydı, 39 derece ateşim vardı. tüm hafta boyunca günde 2 tane iğne oldum kıçımdan geçti. bu göte dikkat sebeplerinden sadece biri..
bu hafta ise geçen haftadan süre gelen işerken yanma durumsalımdı. öyle böyle bi yanma değil ama. bildiğin tuvalete gitmiyordum. gidince canımın yanacağını bildiğim için psikolojik olarak işeyemiyordum. sonradan farkettiğim küçük lezyonlarmış bunun sebebi. sonradan açılıp yara olan ve hayvan gibi 3 gün kanayan lezyonlar. dün doktor amcaya gidip durumu anlattım. bir an için herpes diyerek yüreğimi çıkardı ama neyseki sanılandan daha basitmiş. 4 hap biraz kremle geçti. ha bir de iki gün boyunca iç çamaşırsız sadece etek giyerek yatmam gerekiyormuş. bugün yanmadan işemek sıçmak neymiş onu hatırladım. bu göte dikkatin asıl önemli sebebi.
sağlık önemli sözlükcüm. yani nerden olursa olsun bi şekilde o senin göte vurmayı başarıyor. sen sen ol göte dikkat sözlük, öperim.
la zorum gitmedi desem yalan olur. ilk kez bırakacağın izlenimi sikeyim be adam dedim *
canım ne zaman sıkkın olsa şu başlığı açıp yazmaktan bıktım usandım. Paylaşamamak ne kötü, anlatsan da anlamayacaklarını bilmek. Ya ben şu siktiğimin hayatında ne zaman bi şeyi çok istesem alamamaktan ve bi köşeye çekilip vazgeçmekten, şarkılarla avunmaktan bıktım amına koyayım. Kendimden bıktım, hatalarımdan, geçmişten bi türlü kurtulamamaktan bıktım. Bi kere istediğimi yalvarmadan alayım ya, bi kere ya, çok mu zor?
Korkuyorum. Bir gün sevgilisiyle fotoğrafları olucak diye.
öyle çok yanıyor ki canım. sığındığım ve inandığım tek varlık umarım bu denli yakar onun da canını. ilk kez bu denli içten diliyorum bunu. ilk kez merhametten ve sevgiden bu denli sıyrılarak diliyorum. yaradanın adaletine her zaman inandım ve her zaman da karşılığını gördüm. bu sefer yürekten istiyorum, ne olur aynı hayal kırıklığını ve acıyı yaşasın o da. son nefesini verene dek ettiğim ah üzerinde olsun ki anlasın neye yol açtığını.
itiraf ediyorum; okulda bir gizli hayranım varmış bu aralar. Onun arkadaşı benim arkadaşıma haber vermiş ben de o şekilde öğrendim. Gerizekalı iki tane aracı koymuş araya. *
Mesaj yazmaktan, gelen mesaja cevap vermekten nefret ediyorum. Bir mesaj geldiğinde içimden cevap veriyorum. Üzerime düşeni yapıyorum
boyle yasamanin nesi "yasamak"
bugün hemen yan sokağımızda bi adam yeğenini ve babasını vurmuş, evini ateşe verip intihar etmiş. Hemen yan tarafımız hep geçerim o sokaktan da. Hayat gerçekten pamuk ipliğine bağlı sözlük, artık yok o insanlar.
hayat en son ne zaman keyifle aktı ? hiçbir şey düşünmeden, zamanın nasıl geçtiğini anlamadan, rol yapmadan, tamamen kendim olduğum, kimin ne dediği umrumda olmadan, sadece tadına vara vara gülmek peynirli pizza yer gibi. geçen bahar ? hayır geçen bahar böyle şeyler olmadı. ondan önceki ? onu hatırlayamıcam ) ama uzun zaman oldu.. canım sıkılıyor, moralim bozuluyor. bahar geliyor bunun için seviniyorum bir tek sıcağı seviyorum.
uyuyarak ölen ilk insan ben olacağım muhtemelen. normal bir insan evladı bu kadar fazla uyuyamaz. azcık daha zorlarsam 24 saate tamamlayacağım. bu nasıl bir yorgunluktur, bitkinliktir çözemedim? bir insanı bahar çarpar da dozer gibi ezer mi be?
itiraf ediyorum kızım ve kezbanım.
adama(babam) böbrek nakli masraflarına devlet karşılıyor diyorum, tutturmuş param yok diyor habire. bu amına kodumun evinde biri beni sahiplensede en azından kurtulsam çok iyi olacak benim için. bu ay içinde kayıt olmayı planlıyorum ama o kafanın yüzünden zor.
hayat benimle taşak geçiyo beyler.
spor haberlerini izliyorum. sneijder takımla beraber çalıştı, drogba düz koşu yaptı diyorlar. adamlardaki kadroya bak...
sonra fenerbahçe haberleri geliyor. selçuk şahin ekranda gözüküyor, hem de aykut kocaman' la aynı karede. bildiğin ağlamaklı oluyorum amk..
kendimi ateşe atıyorum, ahmağım amına koyim.