bugün

yarin cuma ve bira iciyorum. ayrica cenabetim. gunahta sinirlari zorlamaya basladim. allahim sen affet. saygilar.
kolanın altından çıkan "bedava 1 lt kazandanız." yazısına bile çok fazla sevinir oldum. tekrar deneyiniz deyince de hemen karamsarlaşabiliyorum, tekrar çıkmaz diye... olasılıklar ile yaşayan karamsar bir adam oldum çıktım.
Kiz arkadasimla hangi gece uzun uzun konussak, muhabbet bir zaman sonra "yaninda olsam ne sevisirdik haa" olayina donuyor. Uzuluyorum tabi.
bavulunu toplayıp giden insanlara çok özeniyorum.
aynı yere gitmeseler de...
ilk iş arkadaşım kuzenim oldu ya la.
Sağa dön sola dön uyku gelmedi gitti sözlük. e haliyle de miğde yanması başladı. şu birand' a da üzülüyo insan ölmesine değil, öldüğü için söylenenlere. Yakında birand ermeniymiş sözleri de duyulmazsa şaşarım.

Nasıl bir dünya da yaşıyoruz geçmişini sikeyim.
iş hayatına atılmam gerek artık, mezun da oldum. ama iş bulamama korkusu sardı tabii... ne yapacağım la ben.

yok mu bi işveren, çok makbule geçer yemin ediyorum.
eskiden hoşlandığım bi kızla bi arkadaşım beraber şu an. arkadaşım dediysem yani öyle çokta yakın değil. neyse bu gün fakültenin önünde kavga ediyolardı. içeri girdim bazı işlerim vardı onları halletim. dışarı çıktım bi tane sigara içeyim diye. ne göreyim, bunlar sarılmış yiyişiyo. dokunmadı zira öyle şeyleri pek siklemem. ama çok garip oldum lan. bu kıskanç.lık değil. onların mutlu olmasını da çok isterim yani. ama yiyişirken görmek çok garip geldi. bildiğin garip. belki de kendimden tiksindim o adamla nasıl hala oturup muhabbet ediyorum diye. amann çokta sikime.
daha ayın 18'i olmasına rağmen cüzdanıma bakmaya korkuyorum lan. ya hesabı tutturamadık da eksiye düştüysek bunalımını yaşamak istemediğimden gittiği yere kadar gitsin vrdnıskiym.. elleme.
Bir adamı çok sevdiğimde içimde söyleyecek o kadar çok cümle oluşuyor ki üşenip susuyorum...
hayatımda kime değer vereceğimi bilemez oldum..en değer verdiğim insanın bize yaptıklarını düşününce başkalarına nasıl güvenebilirdim.. zamanla güvenmeye başlasamda insanlara zamanla tekrar başa dönmekten korkuyorum..itiraf ediyorum senin maillerini karıştırıp bişey bulmaya çalışmam hep bu insandan kaynaklanıyor çok üzgünümm
sevgilimden ayrilma sebebim; gencligini yasa, ben seni kisitliyorum. git dilediginle sevis, ic gez toz gibi sacma birseydi. sevgilimle birlikteyken diger kizlara bakardim.

simdiyse yanimdan kiz gecince bakamiyorum bile. boyle ayrilik sebebi mi olur lan. bu nasil is amk.

verin benim sevdigimi! sizin olsun dünya malı
gizliden evlenip sonradan haber verip. bu evliliği çiftleşme için yaptığını düşündürüp ortada bi bok yokken üç yıl sonra habersiz bebe yapmada neyin nesi. koca adam oldun neyin kafasındasın sen ya (bkz: öküzümsü)
müslüm gürsesin ilk albümünden son albümüne kadar bütün şarkılarını arşivledim. dinlemediğim şarkısı yok.
sevgilim çok suçlu ve hatalı olsa bile benden özür dilediğinde kendimi kötü hissediyorum.
bu gece güven bana da yarışan kızdan cok hoşlandım la. O ojeli eller, konuşması, tipi, el hareketleri, duygusallığı.. yirim.
kendimi anlayamıyorum. her gece kahve yapmak için su koyuyorum. sonra kaynıyor o su. dakikalarca bekliyorum soğusun diye. madem soğumasını bekliyecektim, neden kaynayana kadar tuttun o suyu kettlede. ve ertesi gün kahve yaparken yine suyu kaynayana kadar bekliyorum.
sözlükte epey pkk'lı varmış ve ben bu daha bugün öğrendim. çok utanıyorum lan. niye bana zamanında söylemediniz olm bunu?
aşık oldum.
Benim asik olan yerlerimi biri uykumda almış bence.
ben hiç bir zaman saatlerce duvara bakıp sigara içmedim. bu saçma eylemi gerçekleştirmedim. sayende bunu da yaptım ya kız. kimse almasın seni, yine bana kalasun. iyice laza bağladım bu ara.
umursamamayi ogrendim, daha rahatim. daha az uzuluyor ve daha az sure dusunuyorum kotu seyleri. takildigim tek nokta, bu beni yavas yavas gaddar yapiyor. oyle hissediyorum.
Ailem dışında kimseyle konuşmuyorum en yakın arkadasim bugün küstü, başka samimi arkadaşım yok house gibi yalnız kaldım yazık yalnız kalmayı haketmiyodum.
hiç bir zaman hayatta iyi bir yere sahip olamamaktan çok korkuyorum. en çok da, benden çok umutlu olan annemi üzmekten.
Sağlam bir içesim var.