bugün

2,5 ay önce Avea hattıma 5bin sms yapmıştım. Şu an 486 kaldı ve hâla kullanıyorum.
ben odunum sözlük. kızları anlama konusunda odunum. her zaman söylediklerinde bir alt anlam oluyor, ama ben o öyküler yazan, alt anlam ustası bu dili çözemiyorum. onun için hep ya bir adım önden gitmiş, ya da geride kalmış kaybetmişim sinyalleri.

bir dostuma göre dünyanın en tatlı odunuymuşum. odun olmamı değiştirmiyor ki bu konuda.

hala bir yalnız aşık...
uludağ sözlük artık bir eğlenceliktir.
hayırlara vesile olmasını şu mübarek günde temenni ederiz.
amin.
müslüman olmayan kardeşlerimiz için bir kez daha;
amen.

bi üstteki entrydeki şakıyı da pek severim.
tea çok dinleme onu, bunalım yapar.*
hala karmam yok, çok ezik hissediyorum kendimi.
yazarların zar zor kabullendikleri şeylerdir. adı üstünde itiraftır.

itiraf ediyorum ara ara britney dinliyorum. ama eğleniyorum da. dans da ediyorum bazen evde onu dinlerken. amon amarthdı in flames di nereye kadar arkadaşım. televizyonda müzik kanallarında lady gaga yı duyunca da çılgınlar gibi eğleniyorum. * *
ama dışarda ortamlarda da yok efendim kirk de üretebiliyor ama pek çalamıyo be hacı diye muhabbet yapıyorum.

he bir de, çakma romantik komedi oldu mu direk izliyorum. kendime dur da diyemiyorum. hoşuma da gidiyor bazen ne yalan söyliyeyim.

edit: ayrıca red hot chili peppers çoğu şarkısını dinlerken sipastik hareketler yapıyorum.

edit2: britney versiyonum için;

http://www.facebook.com/v...=1151374696986&ref=mf

bunun kadar abartmıyorum tabi.

(bkz: lol)
az önce jelibon boğazımda kaldı ve öbür dünyaya gidip geldim. çok korktum lan. ölüyordum. hem de bir parça jelibon yüzünden...
Hala 3 sene önce dershanede tanıştığımız bir kızı seviyorum. Unutamadım,başkalarıyla çıktım; ama unutamadım.. Defalarca msnini sildim, telefonunu sildim, daha sonra tekrar aldım. Her konuştuğumda unutamadığımı daha da iyi anlıyorum; ama o beni sevmiyor, bir arkadaş olarak görüyor. Var mı bundan daha acısı?
edit: bunun neyini eksiledin be! itiraf ettim, seviyorum dedim, neresi eksi bunun lan! yarağımın antifirizi! herife bak lan!
itiraf ediyorum itiraflarım yani bu başlığa yazıp karmamı yükseltesim var.* * *
utanarak söylenilen kişisel yanımsamalardır.
itiraf ediyorum Murat boz un klibi çekilen tüm şarkılarını biliyorum.
malum kendileri manzara fotoğrafı gibi ve izlerken tüm duyu organlarım açık oluyor.
* * *
itiraf ediyorum: Mozilla Firefox'u ilk duyduğumda Hollywood'dan fırlama bir hatun olduğunu tahmin etmiş idim.
sözlükten kız düşürmek harika bir fantezi. yapmadım, yapayım diye de zorlamam ama olursa hayır demem. ich möchte deine köfte, hell yeah.
ulan hala dalga geçiyorlar ama ben salim'in alo şarkısını çok seviyorum. hakkat gerizekalısınız abura koym. *
dtp li ahmet türk e küfür ettiği için uyarılan dahasında yine küfür ederek 1 ay çaylak olan ve son olarak yine küfür ettiği için silik olan 3.nesil silik yazar benim..
ölümden sonra hiç bir şeye inanmıyorum.
karmada -9000 ne gelince reva görülen isim nedir çok merak ediyorum. günlerdir çabalıyorum -20 küsürlere düşürebildiniz. oh rahatladım.
ingilizce bölümü okuyorum ama ingilizceden nefret ediyorum ve bunu kimse bilmiyor.
sol fraem'in belaltı olmasından, fantezilerin sol fraem'e dökülmesinden, sırf 6. nesil yazar olup eksi almamdan, birilerinin bana takık olmasından nefret ediyorum evet.
nickimi bilen cok yazar var * sozluk akli basinda itiraf bile edemiyorum.
çok hırslıyım, hırslarıma yenik düşmekten yoruldum ama bırakamıyorum; yolun sonunu görmem lazım ve bu son illa ki benim planladığım son olmak zorunda. *
itiraf edecek birşey bulamadığımı itiraf ediyorum.
acaba sorun bende mi?
(bkz: asil olduğu kadar gerçek olan bir malın hikayesi)
mal diyip geçme, okuyunca ne kadar karışık,anlaşılması zor bir dünya ve elde edilmesi zor bir sıfat olduğunu anlayacaksın

itiraf ediyorum zamanında Canada'yı, ispanyanın arkasında bir ülke sanan ve benle böyle olduğuna dair iddaaya dahi girmek isteyen çok mal bir kız arkadaşım oldu. beni ilerde kıvanç tatlıtuğ ile çıkma ihtimalini*düşünerek sen fakirsin diyip terk etti** sonra bu malın hiç sevgilisi olmamış üniversitede dolaysıyla o da hayatına yanlışlıkla düşen tek mal olan beni tekrar kendine av olarak seçti.

Bana bir yıl sonra yine yapıştı ve o bir yıl boyunca direk söylemeden bir şeyler anlatmaya çalışarak şiirler atıp durdu. bende en sonuda bıktım belki kızda pişmandır mal olsada anlamıştır ne yaptığını dedim attığı şiirlere cevap vermek istedim iki-üç e-mailden sonra malın gelen e-maillerinde wepcam,online,24saat canlı, heycanlı sex vs gibi şeyler vardı *** ben buna mal olduğunu söylemedim hatta platoniği olduğum kızı öğrenir/incitir diye ben bununla hiç konuşmadım kapattım öyle mevzuyu. Ben böyle yapınca bu malda tutmuş benim adım ve soyadımla facebook hesabı açmış abartmıyorum saygıdeğer okur kardeş, rahat 25-30 belki fazlası hesap açmış***. Açar kende şöyle düşünmüş mal hanım kızımız, beni arayanlar bu malı ekleyecek.*bundan sonrasını halen anlayamıyor/izah edemiyorum** elin oğlu onu ekleyince napacak halen kafamı kurcalar durur??? neyse yıllar geçti bu hanım kızımı bu seferde çeşitli msn adresleri alarak beni rahatsız etmeye başladı, takıldığım sitelerden üyelikler alıp beni tacize etmeye bendeki mal olma potansiyelini sanaldan keşfe çıktı. ben de bu maldan kaçmak için sözlüğe geldim. mal olduğu için buraya giremez demiyorum.buraya girerse çıkamaz diyorum mutlaka bir bahtsız yazar kardeşimiz onu keşfedecek ya da o kendine yeni bir kurban bulacaktır.

bak kızım olurda beni bu entryden keşfedersen
sana bir itirafda bulunayım,
ben çok değişdim.
görsel + *

edit: o mal burda*
artık bir karmam var, kendimi ezik hissetmiyorum artık, çok mutluyum sözlük.
the killersdan human şarkısını dinlerken etrafa mal mal bakıp, gülümserim.
itiraf ediyorum onu artık sevmiyorum ama acı çektirmek istiyorum.
montla sıçtığım günler oldu.