bugün

henüz iki aylık evliyim, eşim yaşadığımız ilin bir ilçesinde çalıştığı için haftada 2-3 gün görüşebiliyoruz.
ama o da ne? kaynanam her hafta oğluşunu görmezse olmuyor. "aile saadeti"nden kusmak üzereyim!
yeter yahu bi rahat bırakın be kardeşim!!!
kocamla yalnız vakit geçiremiyorum, yeni evliyiz biz ye-niiiiii!!!
dün yaşadım sözlük. kolej metrosunun orda arkadaşla giderken sola baktığımda bir köpeğin koşarak bana yaklaştığını gördüm. korkuyorum sözlük köpeklerden ayıp değil ki. ilk gördüğüm dükkana sığındım perdeciymiş meğer. o korkudan neler oludğunu unutmuşum. sokaktaki herkesin bana bakıp gülmesi(yavşak arkadaş da güldü) rezil olduğum andır. perdecide ki kızda içinden "sen erkek misin lan" der gibi bakışı vardı.
edit: ama köpek büyüktü sözlük. bu arada köpek bana saldırmıyormuş sahibine doğru koşuyormuş çığlıkta atmışım arkadaş dedi.
iki buçuk yıllık sevgilimle ayrılığımızın 1. haftası oldu bugün. aynı okuldayız ve karşı karşıyayız buna rağmen onun yüzüne bakmadım ama bakmamak için kendimi çok zor tutuyorum. onu izlememek ona bakıp düşünmemek için sürekli tırnaklarımı yiyorum. durumum içler acısı ama onu yavaştan özlediğimi çaktırmamak için debeleniyorum. çaktırmadım ama çatladım...
severek ayrıldım.
ne bok yiyeceğimi bilmiyorum.
yıllardır çevremdeki insanlar tarafından salak yerine koyulmam. belkide en acı itirafımdır sözlük.
bankamatikte 7.40 tl param kaldı ve o paraya baya bir ihtiyacım var .*
neyse gittim bankaya para yatırıp hesabıma hepsini çekecem sonra.Aldım numarayı 85 kişi var önümde sonra bi yerlere gittim filan işlerimi hallettim 2 saat sonra gittim aslında pek umudum yoktu geçmiştir diye düşünmüştüm ama daha 35 kişi varmış önümde nasıl bir iş çözemedim ya.
neyse diyeceğim o ki parasızlığın gözü kör olsun hala duruyor beklemedim daha döndüm eve.
günlük tutmak istiyorum, su kaplumbağası beslemek istiyorum, turuncu kıvırcık saçlı bir çocuk kaçırıp tercihen beyaz tenli kara gözlü, nüfusuma geçirmek istiyorum.gaussa her zamankinden daha çok sinir oluyorum, alakasız oldu ama itiraf etmek istiyorum işte lan ne yapayım.gece gündüz ispat yapıyorum, ortalama yapacağım diye. sonra densizin biri turistik maksatla etüte geliyor soru soruyor çözüp anlatıyorum sonra 'eaaa siz eğitimde ne ispat yapıyorsunuz ki hehe' diyor komik olduğunu düşünerek, iki kere ikinin ispatını yapıyoruz biz bildin mi deyip gülüp geçiyorum artık, insanlara bir şeyler ispatlamaya çalıştığım günler geride kaldı, artık sadece matematiksel ispatları takar oldum.ama fark ettim ki onu da çok takar olmuşum, hayırlısı.bir de sözlük resim kursuna yazıldım, adam güzel sanatlara hazırlandığımı sanıyor, pek bir ciddiye aldı beni.bir de sözlük ben seni çok özlüyorum biliyor musun?
Birini tanımanın, anlaşabilmenin, kısaca uyumlu beraberliğin insanın öncelikle kendisini iyi tanımasından geçtiğine inananlardanım. Bugün yaşadığım bir olay kaba saba insanlara karşı hoşgörülü olamadığımı, o anda aynı dilden konuşacağımı ima eden tavrımdan sonra değişmemesi durumunda sevimsiz bulduğum bu zavallıyı azarlayıp yüreğimden de iteklediğimi gördüm.

Nezaketi erkek olmaya engel gören cahil zihniyetine sahip üniversite mezunu insanlar var, ne acı. Annelerine, kız kardeşlerine, sevgililerine bu şekilde davranıp mutluluğu bulacağını sanan embesiller var. Ama bu grubun dışındakiler insanın ağzına sıçar. Kabalık yapmadan bunu hesaba katmalı şehirdeki dağlı zihniyetine sahip zavallı.

Hülasa, biri kendisini silmemi istiyorsa kaba saba olmalı. Yavşak ve lafebesi erkeklerden de hoşlanmıyorum o başka hikaye.
bugüne kadar oyladıgım hiç bir entry istatisliklere girmedi be sözlük. lan bakıyorum dünün en begenilenlerine, bir tanede benim begendigim entry girmiş olsun arkadaş. yok. girmiyor. bendemi var lan bir şey?. lan yoksa!
olm sözlük kendine gel ya, birkaç gündür entry girmiyorum. neden? aslında havam yok canım sıkkın falan filan. da sözlük anket açanımı arasın, sözlük yazarlarının yok şusu yok busu, yani sözlük yazarlarının diye diye boku çıktı gibi geldi bana. canı sıkılan başlık açıyor. kendi düşüncesini açmış adam. neyse bunuda neden söyledim bilmiyorum. -bir yazar
aşığım ulan. hemde 3-5 gündür tanıdığım birine. hemde bir ömür geçericekmişçe.
artık düğünüme gün sayıyorum. Çok heyecanlıyım be sözlük.
yapacak bir şey olmadığından tatil günlerinden nefret etmeye başladım.
tüm vaktimi internette harcadığım için mi bir sevgilim yok,yoksa bir sevgilim olmadığı için mi tüm vaktimi internette harcıyorum?
bilmiyorum. tek bildiğim çok yalnız olduğum.
bir çif kara göze vuruldum sözlük.
nasıl güzel bir gündü bugün!
en yakın dostum dediğim adamın bir kız için vatanı satabileceğini öğrendim. sanırım ondan soğuyorum sözlük.
muhteşem yüzyıl'ı mı seyredeyim kuzeyi mi seyredeyim diye yazı tura atıyorum. hayır 3 haftadır hep muhteşem yüzyıl çıkıyor ve sinir oluyorum. kuzey çok yakışıklı ama. bu hafta tura diyecem yine muhteşem çıkarsa sözümden dönecem. banane be. hep dürüstlük hep dürüstlük bi yere kadar.
yanlış insanlar, yanlış zamanda ölüyor.
bu gece bu hastaneden eve kaçıp yarın geri gelmeyi planlıyorum .
temizlik yapmadan önce redbull içen annem var *.
bu ünlülere aşık olduğumu sanma huyumdan ne zaman vazgeçeceğim merak ediyorum sözlük.
birileri enrtymi eksilediği zaman kendimi küfretmekten alamıyorum acaba neresini eksiledi diye. örneğin: yazar adına başlık açarım hoş gelmiş beş gitmiş falan filan 5 dakika sonra 3 4 tane eksi. anlam veremediğim olaydır. biri bana açıklasın.
karsi ofisteki esmer brezilyali hatunu kesiyorum. Agzimi burnumu kirin benim. Hakediyorum ben.
bi bok yedim ama bilmiyorum. ruh halim hiç bu kadar çarpılmamıştı. belirsizliklerden tiksiniyorum sözlük!