bugün

böyle bir can sıkıntısı olamaz sözlük. sıkıntıdan patlayacağım sanırım.
kendimi durduramıyorum füsun önal ile beraber 'oh olsun' diyoruz dakikalardır ama çok iyi geliyor.
yemek yapmaktan pek anlamıyor olsam da, hamur işlerinde harikalar yaratabilme potansiyeline sahibim,
bu yüzden söz konusu pasta olunca, inanılmaz memnuniyetsiz olabiliyorum.
gittiğim yerlerde yediğim pastayı beğenmezsem illa geri gönderiyorum. *
ama işin tuhaf yanı, annemin hala şu çekiştire çekiştire götürdüğü düğünlerde,
kimselerin yüzüne bakmadığı pastaları görünce gözüm dönüyo.
utanmasam yanımda kim varsa onun tabağına da saldırıcam.
bugün de yine aynı şey oldu. masadaki herkes izdivaç temennimden dem vururken,
ben afiyetle tabağımdakileri yemekle meşguldum...

ps: teyzem affet çaktırmadan masadaki herşeyi silip süpüren o aç bendim. *
düt düüt: hayır obur falan değilim.
asiri derece de merhametliyim. cok cok fazla. baskalarini düsünmekten bir türlü sira bana gelmiyor. ne kadar ugrassam da bu huyum beni birakmiyor.
attigim her adimda ailemi düsünüyorum. özellikle de annemi. annem yüzünden ne cok istedigim halde ayri eve cikabiliyorum ne arkadaslarimla bir kac günlügüne tatile cikabiliyorum ne de aksam gec saatlere kadar bir yerlerde oturabiliyorum.. sebep mi? annemin cani yalniz cok sıkılıyormuş! ama annemi kirmamak icin agzimi acamiyorum. beni arkadasi saniyor
benimle gezmelere gitmek istiyor annem oldugunu bir türlü anlamiyor.
onun icin o kadar cok seye katlandim öyle fedakarliklar gösterdim ki.. kimse kimseye yapmazdi bu kadarini, ama gören yok ne yazik ki...
dün gece sayfana girdim,
entrylerini okudum,
aslında çokta iyi değiller,
artık yoksun buralarda,
bir eksiklik var mı diyecek olursan var gibi de yok gibi de sanki,
şimdi seni arasam, en fazla ikinci görüşmede bir şeyler yapacaksın yine,
o tepkini vereceksin,
konuşmaların geçti aklımdan,
umarım iyisindir..
galiba özledim ya da öyle hissediyorum..
buda mı gol değil?
sözlüüük varya bugün hiç anlamadığın bir konuyu anlayabilmenin dayanılmaz hafifliğini yaşıyorum.
oh herkese benden çay.
yiyiştiğim hatunu bir daha görmek istemiyorum. görsem de görmemezlikten geliyorum. o anki mimiklerine, ve tavırlarına hasta oluyorum, çok hoşuma gidiyor sözlük.
(#12796676)bu entryi okuduktan sonra sözlüğe yazmaya başlamadan bırakma kararı aldım.
(bkz: iüdk) tam bir muamma.
sözlükte en çok eğlendiğim entryler bu başlık altında sözlük.garip bir haz veriyor burayı okumak.*
ıslıkla durdurduğum her minibüs ve otobüs sayesinde defalarca okuluma geç kalmaktan kurtuldum.

hiç bir zaman "tam durağa gittim otobüs kaçtı demedim", ya da "tam caddeye indim minibüs beni görmedi almadan gitti."

bu nedenle kendimi şanslı insanlar arasında hissederim sözlük. ama sadece bu nedenden, başka bi nedeni yok valla billa.
Geçen *yakın bir arkadaş *şarkı gönderdi telefonuma sözlük. Yeni bir şarkı falan da değil, "Oldies but Goldies" tadında. Dinlemedim bile. "Güzelmiş ya, hıhı" deyip geçtim.

Kız da anladı geçiştirdiğimi, eşek değil ya. "iyi peki" dedi.

Lakin şimdi felaket bir Oldies But Goldies hastası oldum. Kızdan şarkı tavsiyesi istersem beni göt eder diye korkuyorum için için.
gecenin köründe yaşanan açlığın doruklarındayım sözlük. üşengeçlik çok kötü bir şey.
ama oruç tutsam mı diye düşünüyorum.
itiraf ediyorum. itirafları okuyunca kendimi sözlükte değil de şu meşhur itiraf sitesinde zannettim.
(#12799136)

-böyle bir tespiti hangi ruh haliyle yaptım onu tespit etmeye çalışıyorum. hayır filmi falan da izlemiyodum o sırada, "aha buldum kötü sonla bitmiyor" şeklinde geldi birden.

-geçen günde durup dururken ağzımda su tabancasından çıkmış tazikli su tadı hissettim.

neler oluyor lan bana.
itiraf ediyorum bu başlıktaki girileri okumak ayrı bir zevk veriyor insana. *
camış gibi olmalarına, okullarını bitirmelerine rağmen şımarıklıklarından çalışmayan, biricik para babalarının biricik evlatları olan arkadaşlarıma bir gün "babanız sizi sevdi de ne oldu? korkak, kör ve bok gibisiniz." demek istiyorum.
solunum yapan bir canlı arıyorum. *
acayip sinir olduğum bir durum var sözlük. gerçekten çok sinir bozucu, sözlükte kendi yazdıkları yorum cümlelerini bir kitaptan ya da filmden alıntıymış gibi gösteren namı diğer spoiler sanan zihniyete sesleniyorum yeter lan öğrenin artık spoiler vermeyi.
Bu ramazan oruç tutmamaya davem ediyorum ve annem bunu bilmiyor.
onun ağzından ismimi duymanın verdiği mutluluk bir başka sözlük.
mezar taşı gördüğümde merhumun yaşını hesaplama isteğime engel olamıyorum.
televizyonun ses ayarındaki tek sayılara tahammül edemiyorum, izlerken ses mutlaka çift haneli bir sayıda olmalı.
arabaların plakalarına hep "acaba özel plaka mı?" diye düşünerekten bakıyorum, özel plakaya benzeyen plaka görürsem plakada benzettiğim isimle arabayı sürenin cinsiyeti birbirine uyuyor mu diye kontrol ediyorum.
televizyonun kumandasındaki mute tuşunu hayatım boyunca hiç ihtiyacım olduğu anda kullanamadım, hep vol- tuşuna basıp sıfıra gelene kadar basılı tuttum.
bugün 32 yaşıma girdim. hayatımda neler oldu diye bakıyorum da. keşkelerim başarılarımı gölgeleyemiyor. sanırım mutluyum.

eşim ve kızım hayatıma renk katan iki çiçek. ama insanın hayatında iki hatun olması bazen zor oluyor. *

allah ın cezası caillou'yu izlemekten gına geldi.

ps2'de pes oynamayı özledim. baba olunca televizyon üzerindeki hakların elinden alınıyor. bunu anladım.

ama baba olmak tarif edilemez. Ben işe gidiyorum diye hüzünlenen 2 yaşında bir kızım var. işten gelince kapıyı açarken koşarak gelip beni karşılıyor. daha ne isterim?

düzenleme: lan biri eksilemiş. caillou?