bugün

herkes delice seks, bütün gününü gezme tozma ile geçirebileceği sevgili ararken bense tam tersi düşünüyorum be sözlük. nasıl bir erkeğim allah aşkına? şüphe etmeye başlıyorum kendimden.

hani sevgilimle evde oturalım, filmimizi takıp bira-cips izleyelim.

hani sevgilimle çıkalım adaya gidelim, bisiklete binip gezelim.

hani sevgilimle gidip apartman zillerine basıp kaçalım.

nerde be sözlük, nerde?
yarın hayatımda yaşayacağım en önemli günüm. şimdiden ufak tefek aksilikler çıkmaya başladı. konusunu bilmeseniz bile hepinizin dualarını bekliyorum. heyecan bastı.
bu sıcakta sevişmek aptallıkmış abi ya! diyerek yapındığını zanneden bir liseli kadar özgür ve şen olmaya özenirim bazı bazı.
denedim en azından, liseli gibi hissetmek istedim sözlük. çok utanıyorum bi daha boyumdan büyük işlere kalkışmayacağım söz. (#12616849)
Ulan hayatımda ilk kez aşık oldum o da yarım kaldı. Sonra dedim kendi kendime acaba yanlış kişiye mi aşık oldum diye.
en mutlu olduğum dakikalar, sahnede fazla adrenalin salgılayıp, sarhoşmuşcasına kontrolümün azaldığını ve daha bir eğlenceli olduğum dakikalardır.
(bkz: benden selam olsun tiyatroya)
çok piçim sözlük... niye böyleyim ben ?
son birkaç gündür onu yapamayan türk kızı, şunu yapamayan türk kızı, türk kızı şöyle, türk kızı böyle tarzı başlık görmekten midem bulandı sözlük. her şey bitti de bu mu tartışılıyor?

editlenmek istenmeyen edit: biraz objektijlik lütfen.
ulan bugun klavyem bozuldu evde bir f klavye vardı, onu taktım f klavyede q klavye gibi harf diziliminde calısıyor, yani s harfine basıyorum o harfi yazıyor. bu yazıyıda 2 saatte yazdım.
Bazen bir fotorafa uzun uzun bakıyorum bazen o kadar çok şey ifade ediyorki fotoğraf sanki yıllardır onu tanıyor gibi hissedersiniz. Bazende Bütün kötü duygularla bakarsınız artık hiç birşey ifade etmez. aynı resımın yıllara göre farklılaşması ne tuhaf duygu.
iplerden bileklik yapti bilegime ve halhal takti ayagima. Cozuldugunde bir dilegimiz gerceklesek dedik. once ayagimdaki cozuldu. dun gece bilegimdeki cozulmus fark etmeden ve dilegimiz birbirimizden ayrilmak olmus istemeden. bitti.
tatilde olmama rağmen pazar gününün şu saatinde evdeyim ve gece boyunca dışarı çıkmıycam. Çok mu asosyelim neyim.
Küçükken çok fazla harry potter'a benziyordum sözlük.
- çok paragözüm. felaket.
- hep* çirkin ama zengin erkeklerle çıktım. bu benim seçimim değildi. onlar buldular beni.
- sokakta turist muamelesi görüyorum çünkü Türk'e benzemiyorum.
- boyum uzun olduğu için boyu benden kısa erkek arkadaşım bile oldu. iğrençti.
- dün gece acayip bir rüya gördüm. söyleyemem çok ayıp.
- şu küçük sırlardaki** heves'e benziyorum. o saflığı falan var bende biraz.*
- çok yalnızım dostlar.
- çok hırslıyım ama öyle böyle değil.
- çok sinirlenince adam öldürebilirim. gözüm kararır.
- çok iyi yalan söylerim, telefonda adam işletirim.
*
kişinin vikipedia'da hayatının okuyup bir iki aforizmasını ezberledikten sonra facebook'ta ilham aldığı kişiler listesine eklemesine şaşıyorum. ben mi yanlış düşünüyorum ? daha seçici olmak lazım bence.
mına koyim sözlükte 700 küsür adam online. kim gidiyo lan bu teravih'e ? sosyal ağlarda da aynı durum var. bin tirilyar adam online, bin tirilyar adam ramazan geldi hoşgeldi tadında şeyler paylaşıyor. e camiye kim gidiyor lan o zaman ? şaştım kaldım sözlük.

camiden 0.facebook yapan bir toplum mu olduk ?

özet: ilk gün hoca sınav yapmaz diye gitmedim teraviye.
Çok sıkılıyorum bir düşüncenin peşinden takılmışım gidiyorum. Kararsızlık beni öldürecek sanki. Neyin iyi neyin kötü olduğu konusunda hala bir fikrim yok. Kararsızlık içimde bir zehir gibi yavaş yavaş bütün vücuduma yayılıyor gibi.
son 6 gün boyunca 59 tane mesaj gelmiş. turkcell ve markaları çıkartırsak; yalnızım galiba..
küçükken kağıt havlu reklamlarında çıkan filleri gerçek sanıyordum.
karşımdaki kişi sorduğum soru hakkında doğru tahminde bulunmuş ve tahmininden eminse ona 'yoo ne alaka' diyorum ve onun dumur oluşuna bayılıyorum sözlük.

bi örnek vereyim :

a : be bak şu mısır gevreğini denesene çok güzel tadı var.
be: (şap şap şap şap) hmm.. diyet için dimi bu ?
a : (tahminin doğru olduğunu bilmesini kıskanmıştır) yoo nerden çıkardın ?
be: ama ben.. şey.. *

diyaloğu yazarken aklıma geldi bunu yapma nedenim kıskançlık galiba. *

edit : imla.
etrafım adonis kasıma hasta kızlarla dolu.
yıllar önce.. 12-13 yaşlarındayım ve dayımın marketine bakıyorum. gelene buyur abi, gidene güle güle abla çekiyorum. arada arkadaşlarım gelince de ''la bi siktirin gidin la'' diyorum. işin bana eğlenceli gelen kısmı, markette bilgisayar olması. müşterilerden zaman buldukça counter strike yardıyorum. yan taraftaki internet kafeden çektiğimiz hat sayesinde internet kafedeki piçlerle beraber oynuyorum, daha da zevkli oluyor. gerçi bazen oyuna kimin girdiğini anlamayıp, sağa sola küfrettiklerini duyuyorum, bu daha da eğlenceli oluyor. sonradan öğrenmişlerdi piçler tabii.

neyse, işin çerez kısmını geçelim. yine markette bekçi olduğum günlerden biri. her şey sıradan yani. ülker çikolatalı gofretleri dizerken içeriye 25-30 yaşlarında bir herif giriyor. müşteri memnuniyetinin kitabını yazmış biri olarak hemen buyrun hoş geldiniz çekiyorum;

- hoş bulduk, ben aşağıdaki metin kuaförden geliyorum.
+ hangi kuaför abi?
- hemen aşağıdaki ya kahvenin yanındaki yok mu.
+ (çok anlamış gibi) hee tamam abi anladım buyur?
- dayın nerde, yok mu?
+ yok abi bana bıraktı dükkanı.
- (şöyle bir sağına soluna bakıyor) ya koçum, benim ablamın doğum günü var da gelen herkese bi paket sigara vericez, bana 4 karton lm lazım.
+ (iç ses: nası bi hediye amk kaç kişi geliyor ki) hemen abi poşete koyayım.
- yalnız biraz fazla harcama yaptık parasını yarın akşam veririm. yerim belli zaten aşağıdaki metin kuaför. (nasıl referansmış bu kuaför anasını satayım)
+ orada dur amına koduğum. beni küçük gördün diye hemen veresiyeye mi saldırıyorsun piçaklarım seni diye düşünürken.. abi olmaz valla veresiye vermiyoruz.
- yaa nolcak dayını tanıyorum, komşuyuz şurda (gören de gün yapıyorlar sanır)
+ abi maalesef, elimden bir şey gelmez..

herif ısrarlarını sürdürüyor, ben de inanarak iyi peki diyorum ve 4 karton lm'yi poşetlere doldurup adamı gönderiyorum..

akşam dayım geliyor. raftan marlboro light'ını alırken gözüne bir şey takılıyor ve ''nerede lan bu sigaralar'' diyor.

+ ya dayı aşağıdaki metin kuaför var ya, ordan bi adam geldi 4 karton lm istedi ben de verdim. parasını yarın vericekmiş. tanıdık zaten. (he tanıdık)
- (şöyle başını hafif eğip, bana bakarak) metin mi, ne metin'i lan?
+ yaa şu kahvenin yanındaki yok mu, o metin kuaför.
- lan o özden kuaför, sen buralarda metin kuaför diye bi yer duydun mu?

diyor ve benim başımdan aşağı kaynar sular dökülüyor. evet, dolandırılmıştım. güpegündüz hırsıza 4 karton sigarayı teslim etmiştim.. işin garibi metin kuaför diye bir yer bilmiyorum ama nedense varmış gibi davranıyorum. nutkum tutulmuştu sanırım, çünkü çevreyi iyi bilen biriyim.

neyse dayım adamı bana tarif ettiriyor, ben de anlatıyorum işte şu boyda, şu saç şekli olan, şu yaşta falan diyorum. dayım bir hışımla marketi terk edip bir yerlere gidiyor. 10 dk sonra gelip, ''git şu aşağıda birkaç adam var, konuşuyorlar bak bakim onlardan biri mi'' diyor. ben topuklarımı götüme vura vura koşarak gidip bakıyorum ama mission failed. adam çoktan tüymüştür. markete geri dönüyorum ve ilk defa dayımdan azar işitiyorum;

- olm ne gerizekalı adamsın ya, götünden donunu çalsalar haberin olmucak.. neyse git yemeğini ye akşam tekrar gel. hadi çabuk..

diyor ve ben yine yardıra yardıra eve gidiyorum.. bu da böyle götüme giren bir anı olarak kalmış oluyor.

ps: ve sen orospu çocuğu, umarım çoktan akciğer kanseri olmuşsundur. o lm'ler götünde paralanmıştır inşallah. senin amına koyim ben götveren, aşağılık pislik it ibne böhühü mal herif böhühüh allahsız böhühü..
sihirli annemi izlerken yakaladım kendimi sözluk.

tiksindim kendimden.
bugün birini, ona ait herşeyi, bütün herşeyi içimden söküp attım.. bundan sonra aklıma gelmese bile kendimi zorlamıycam düşünmek için.. çok büyüttüm onu gözümde biliyorum ama artık herşeyin farkındayım, ettiği hakaretler öylesine içimi acıttı ki küfür etse bu kadar dokunmazdı, ya da tekme tokat girse umursamazdım. çok yüz verdim be sözlük, ama yine de herşeyin en iyisini hakediyor ah be ah ulan.. gelde açma bi büyük.. ama yok bundan sonra onun için hiç birşey yapmak yok kendim için içicem... şu da bir itiraf ki canım çok acıyor lan..
bana adam değilsin dedi olmazmışta benden adam.. nerden biliyor ki, tamam olmayabilirim belki lan sevginin hiç mi hatırı yok..