bugün

megan fox. üzerimden 50 kişi geçti desin, ellibirincin olayım yavrum derim.
emma hewitt gibi bir hatundur.
(bkz: oliva olovely)

http://s11.acephotos.org/.../e/4/e44rluihwnm344lm.jpg
tüm entrylerden de anlaşılacağı gibi güzel olması makbul, kişiliği önemsiz karılardır.
Bakmaya kıyılmayacak türde bayanlardır.
görsel
dili olupta ağzı olmayan karılardır bakış açısı.
karı mı? höst. düzgün konuş yengen hakkında.
görsel
çilekeş ve sıyırmış kimi sözlük yazarlarının rüyalarını süsleyen dişilerdir.

dişi demek ne kadar anlamsızsa karı demek de aynı anlamsızlıktadır. karı ne len? kadın de, bayan de, hatta bağyan de. karı nedir ya?
isyanlardayım arkadaş. uzun uzun anlatmakta istemiyorum. ama hayallerdeki karılar olayı derin düşüncelere soktu beni şimdilik. hayal edemiyorum bile.
Niye diyeceksiniz. 3 yıldır sözlükte yoktum. arada sırada fırsat bulupta 3 ayda bir girişlerimi saymaz isek sözlükte değildim. ancak ne göreyim. tam işleri yoluna koymuşum, kaldığım yerden devam edeyim diyorum ama şaşırıyorum.

Sözlük artık eski sözlük değil arkadaş. elbette yerinde sayacak değildi ama bu denli bir değişim tahmin edemiyordum. resmen seviye am göt meme olmuş.

peşin edit:Formatı da ıskalamışsamö mesaj atında düzelteyim dostlar.
akşam işten gelince kapıda karşılayan, çocuğunu onun bunun elinde büyütmeyen karıdır. en azından belli bir yaşa kadar. *
victoria's secrettan herhangi bir modeldir.
(bkz: centilmen olalım lan biraz hıyar ağaları) *
(bkz: başlığa gel)
karı ne demek sonra erkeklere odun diyorlar sizin yüzünüzden.
alissa white gluz tarzı olsun yada megan fox yada monica belluci tarzında olsun veya vazgeçtim hepsinin birleşimi olsun bizim olsun.

(bkz: 50 olsun bizim olsun)
(bkz: ayı)
(bkz: kadına karı diyen hödük)
"jessica alba" gibi karılarıdır o karılar.
çok güzel pilav pişiren karıdır. pilavı güzel yapan, her şeyi güzel yapar.
yazarların hayallerindeki,birgün hayatlarını birleştireceği veya gerçekten hayal olan kızdır.fiziği,yüzü,huyları falanı filanı gider bu.
Yazarların hayalindeki kız aynı zamanda bütün erkeklerin hayalindeki kızdır bunlarda;
(bkz: Brazzerstaki kızlar).
(bkz: laikçi türbanlı emocu kız)
(bkz: jennifer love hewitt)

ağlamak bir insana bu kadar çok yakışamaz.
(bkz: rihanna)
(bkz: lady gaga)
Nefes alan türden.*