bugün

son zamanlarda planlı bır bıçımde radıkal femınıst terör örgütü (rftö) tarafından ayrımcılığa uğrayan ve baskı altına alınmaya çalısılan erkeklerdır.
Birçoğumuz sözlüğü siklemiyoruz. Normalde yedinci nesildim, lookin in meme ifşasının olduğu hafta yoktan yere silik yedirdiler bana. Şimdi ne sözlük sikimde olur, ne edep, ne format. Gelir yazar siktir olur giderim. Çoğu erkek yazar dost da benim gibi düşünüyor.
Çoğu Meriç. 1000 yazardan 990 tanesi böyle. Benim gibi delikanlı az.
görsel
çok fazla meriç var.
Hicbiri sen ben gibi adam degil ha. alayi fason bunlarin alayi yalan dolan ya.
kilolu değillerdir, kemikleri iridir. ha bir de kel değillerdir, alınları geniştir.
görsel
görsel
görsel
Çoğunu tenzih ederim onlar kendilerini biliyorlar.*
Çok çok üzüldüğüm hemcinslerimdir. Burada kendilerini binlerce aşağılamaya, dalgaya alet edecek şekilde ne hallere sokuyorlar. Mesajlarını görüyorum bazen kızlara attıkları veya bazı şeyler duyuyorum. Koca koca adamlar, entrylerde edebi cool takılan herifler özel mesajda seks kölesine dönüşüyor.

Beyler, eleştirmek için söylemiyorum. Yapmayın. Yürümeyin demiyorum, yürürsünüz bu olur ama kastettiğimi biliyorsunuz. Hem nasıl güveniyorsunuz iq.
Bazıları abazan bazıları çakma romantik bazıları güzel yazıyor bazıları da benim gibi türünün son örneği mr. Bean gibi değişik biri.
görsel
her sabah belki bir sözlük kızı bugün verir mantığıyla sözlüğe girip her gece de vermeyişlerinin hüznüyle uykuya dalan adam gibi adamlardır.
görsel
Evet 4 ü de benim.
görsel
aralarında bulunduğum gruptur . sözlük kadınlarının biraderiyimdir . ne de olsa ‘ bana faydası olmayan kilisenin papazını s*keyim ‘ .
görsel
%90ı boş beleş tiplerdir.
reelde yüzüne bakılmayacak insanlardır ama burada ahkam keserler kendilerini kral ilan ederler. bokumlar.

bir de bunların sözlük kızlarına saldıranları var. bir sözlük kızı yüzünü attığı an parazit gibi peşinde dolaşır ya da klavye başında “tipe bak”, “ilgi orospusu” gibi bozma çabasına girer ve aynı sözlük erkekleri yüzünü gizleyip atan sözlük kızlarına “özgüvensiz” gibi ithamlarda da bulunur. sözlük erkeklerini anlamak zordur. sözlük erkeklerini çöpe atalım.
görsel
Sözlük kızları tarafından sürekli ezilen taciz edilen prenslerdir.
Spor yapmayan, dişleri sarı, ter kokan, saç sakal bakımsız, ayak tırnaklarının arasında siyah kirler bulunan, kendilerini çok yakışıklı ve çekici zanneden şımarık çocuklardır.
Babişkolarımızın piremsleriyiz.

Ne vardı pardon?????
görsel