bugün

daghanın anipatikliği ile kendinden soğutmaktan da öte kusturduğu yarışma. sen git dizi mizi çek. sms atmayın şuna be. survibor a atmayın hatta amk. ne gerek var.
bacak ve göğüs frikikleri için izlediğim yarışma. Senaryoymuş falan da sikimde değil. Hele o kütük üstünde sallanıp diğerini düşürdüğün bir oyun vardı he. Of.
29 nisan doğumlu cengiz coşkun'un doğumgününün kutlandığı yarışma. bizim izleiğimiz tarih 4 mayıs. sms atan kişilerin kafasında olmak istemezdim.
(bkz: hepsi senaryo)
bu son kurgulanan sahnelerle ilgili herkes duygu çetinkayanın plancılığına fettanlığına vurgu yapmış.istediği isimleri yazdırmış demişte,e be güzel kardeşim duygu bozok tarafından zaten artı 1, bi kişi farklı bi isim yazsa,duygu her halükarda zaten sms de,asıl o murat ve hilmicem tüm olasılık hesaplarını yapıp gitmişler konseye.
olay şöyle ki

murat dokunulmaz, onu yazamıyosun bu cepte. genel istatistik bireysel dokunulmazlık ya muratta ya da hilmide zaten kalan haftalardaa değişmeli olarak paylaşılıcak. duyguya yaklaşıp bozoğa atıp yine duyguyu yazarsan olmaz.konseyde bi anda sürpriz sonuç olarak duygu çıksa halk tarafından tescilli dönek olursun.sölesen duyguya seni yazıcaz diye duyguda dönüp hilmicemi yazıcak.buna zaten götleri yemez.

fatmagül hanım kızımız kartlarını açık oynadığı için, zaten bozok u yazacağı belli. zaten muratla hilmicem çüküntayının takındıkları tavırdan bunu yapması beklenirken,bozok gidince aç kalacaklarını düşündükleri için onu yazmaktan çekindiler.bozokla duyguyu çarpıştırmak bu ikili için bozoğu kaybetmek olduğundan buna önlem fatmagülü çıkardılar.zaten fatmagül son anda fikrini değiştirip hilmiyi yazsa sonuç yine zayıf halka fatmagülün 4lü sms'e çıkması olarak sonuçklanacaktı,keza duygu da hilmicemi yazsa bu sefer bozok yerine hilmili bi ikili sms olucaktı.yine fatmagül gidicekti.

haftalardır bu adada huzursuzluğa yol açıyosun diyip duyguyu yazan duyguyu yazamadıkların da,fatmagülden 2 kat daha başarılı sedayı yazan bu delikanlılar bu hafta nolduda taraf değiştirdi? ki konsey öncesi birbirlerine girmelerine ,sözde ''delikanlılıklarına'' laf gelmesine rağmen.heralde çok delikanlı oldukları için söyledik ve yazdık diyolardır fatmagül için içlerinden. ama burdan hiç öle gözükmüyor.çünkü ikisinden sadece biri duyguya oy attığı anda duygu 2 olucaktı,duygu 2 olduğunda fatma gül hilmiyi yazsa ,duygu da hilmiyi yazsa hilmi şutlanacağını biliyodu ve bu ihtimalden dolayı inatla fatmagülü yazdılar . zaten hilmi fatmagülden oy bekliyodu,buna mükabil duygudan da.kutudan 2 bozok çıktığını görünce hilmi eminim çok sevinmiştir.

duyguya dönücek olursak duygu bi taktik yaptıysa ,yapmaya çalışıyorsa, sms de kendi adının çıkmasının üzerine bir strateji üzerinden yürümesi gerektiği ortaya çıkıyor.duygunun gizli gündeminde fatmagülün gitmesini istemesi duygunun yararından çok zararına olan bi durum,çünkü bu hafta fatmagül duygunun tarafına geçmiş bulunuyor.

son tahlilde bu arkadaşların hesabı fatmagülle sms'e çıkmaktı, eğer çıkılacaksa,öle takım için ölürüm biterim mevzusu yok hiç birinde, normal olarak.burda ki oyunu çoğunluk olan hilmiyle murat kurdu duygu sadece oturup izledi.yok bide kağıdın arkasını çevirerek gelecek hafta seni yazıcaz demeler,bunlar fasa fiso onlarda çok iyi biliyor . birleşme adasına 2 hafta kaldı bu hafta bozokla duyguyu çarpıştırmak çok aptalca bi karar olurdu,2 hafta aç kalırlardı,gelecek hafta bozoğu göndermek en mantıklısı.isim yazarken yaptıkları o şova hiç gerek yoktu zaten,gelecek hafta yazağınız isim bozok da olsa duyguda olsa ikisi zaten sms'e çıkıcaktı.diktiğimin köylü kurnazları sizi.
dün akşam ki bölümünde murat ve hilmicem'in arasında yapmış olduğu hesap gözlerimin dolmasına sebep oldu.

hilmicem ile murat sözde takım için diye fatmagül'ü eleme kararı aldılar.
bu karardan sonra fatmagül'ün yanına gelen ikilinin ağzından şu acınası sözler döküldü.

+ fatmagül seni çok seviyoruz! ancak eğer biz bir takımsak ve beraber bu yola baş koyduysak birileri bu yolda heba edilmeli. biz seni yazıcaz, gücenmece darılmaca yok!!!

ulan sözde zeki arkadaşlar! siz bir takımsınız da elenmediğiniz sürece...
bu yarışmanın bir kuralı var sona kadar kalıp büyük ödülü cukka yapmak.
büyük ödülü takım kazanmayacak ki, tek bir kişi kazanacak e be ilerizeka arkadaşlar.
sanki takım kazanacak büyük ödül paylaşılacak.

bu nedenle ikilinin yapmış olduğu taktik, tamamen kendi kıçını kurtarmak için yapılan bir taktiktir.
zira fatmagül yazmalarının nedeni takım için değil, finale kalabilmek içindir.
dünkü bölümde abiler tarafından büyütülmüş bir bıçkın delikanlıya rastladık erkekliğine laf ettirmezmiş yemin ediyorum o kısımlar komediydi.
dünkü bölümde murat'ın konuşma yeteneğine hayran kaldım. duygu'yu bile susturmayı başardı.

hilmicem'in ise "adamlığıma kimse laf edemez, ben delikanlı abilerle büyüdüm" çıkışı çok komikti.

genelde istediklerim elenmez ama inşallah bugün fatmagül elenir. bozok olmazsa yarışmanın bir heyecanı kalmaz. duyguyla tartışmaları çok komik oluyor.
bennu geredenin mama filmindeki hayalete benzediği ''yarışma''.
gönüllülerin ünlülerden daha ünlü olduğu yarışma.
oturup onlarca satır yazan gerzekler oldukça acun'u zengin edecek kurgu.
an itibariyle bozok elenmiştir. kesinlikle fatmagül gider gözüyle bakarken bozok elenince şaşırdım.
bozok'un elendiği yarışma olmuştur. tüm erkekler sanırım fatmagül'e oy atmışlar. balık da tutan olmayacak artık.
bozok yarmasinin adadan gitmesiyle daha izlenilir hale gelmiş yarışma.
aslında hayatın yansımasını çok net gösteren bir yarışma.

sizden daha yetersiz birinin iş hayatında sırtınıza basarak yükselmesi, alası var.
sizin güveninizi kazanıp sizi arkadan vuran arkadaşlarınız, alası var.
sizin birileriyle tepişmenizden çıkar elde eden, bunu paraya çeviren birileri, alası var.

hatta bu çekişme uğruna daha önce gs fb, türk yunan survivorı da yapılmıştı, sırada ne var ?
bozok'un elenmesi bizim için kötü oldu. 'kalırsam gösterecem hepsine gününü ' demişti. kalmasını isterdim.. diğerlerine neler yapacağını görmek isterdim. ama kendisi için iyi oldu. yoksa, düşünsene bir adada iki grup da seni kendilerine çekmeye çalışıyolar. adam paranoyak olur lan.
Hilminin delikanli abilerini merak ettiren yarisma.
hilmi tüm sempatikliğini kaybetti genç kızların gözünde.
kaybetmediyse yazık o genç kızlara.
aradan kaç gün geçti bilmiyorum ama hala hilmi cem'in duygu'nun üstüne bir horoz misali yürüyüp "ben delikanlılığıma laf ettirmemmm!1!!11" derkenki hali gözümün önüne geldikçe kendimi gülmekten alamadığım yarışmadır. hayır hilmi cem'i tutan da fatmagül. izleyince direk aklakemal sunal'ın efsane filmlerinden sahte kabadayı geliyor.

--spoiler--

tutmayın beni, tutmasanıza lan beni.
(tutmamaları üzerine)
tutsanıza lan beni.

--spoiler--

ilahi çocuk.
geçen hafta fatmagül ve bozok'un elemeye çıktğı ama ne hikmetse fatmagül'ün elenmediği yarışma. o elenmez zaten. elenirse reytingler eskisi gibi olur mu? haketmeyen kazandı yine her şeyde olduğu gibi.

kimin eleneceğine acun abimiz karar veriyor sanki.
isminin 'fatmagül tatilde' olması gereken yarışma.
Fatmagül'ün merdiven tırmanmakta zayıf olduğu yarışma. Son basamakta yoruluyor bebek.
Fatmagülle, Irmağın yarış süreleri yarışın toplam süresinin yarısını oluşturduğu program.
Bu sene iyice sacmalayan program. Guzel kizin yaninda azicik da guclu kiz alin dedirtiyor.
bi ton çirkin insanın adaya toplandığı yarışma. çok boktan üstelik. hiç kayda değer bir yanı yok. karaktersizliklerini günler geçtikçe görüyorsun.
güncel Önemli Başlıklar