bugün

panamada çekilecek yeni sezon survivordur.
ünlülerde dağhan külegeçin (kavak yelleri efesi) olduğunu bildiğim yarışma.
hazırlıklarına başlanmış yarışma.
acun'un servetine, servet katacak yarışma programı.
yine bir bölümünü dahi izlemeyeceğim yarışma.
ünlüler demişler ama nedense hiçbiride tanınmıyor. gerçek ünlüler gönüllüler tarafından mı katılacak bu sene yoksa.
Acun,'' milleti nasıl ekran başında dikerim '' diye uykusuz kalmış, bütün detayları düşünmüştür. Bilmem kaçıncı milyon dolarını kazanacak olan acun'u tebrik ederim. Bu adamların sayısı artsın ki, daha çok para kazanılsın, daha çok iş çıksın. Allah daha çok versin acun ve onun gibi adamlara.
her seferinde aklıma şu soru geliyo, bi ünlü yani belli bir kitle tarafından tanınan kişi gönüllü olsa gitse dese ben gönüllüyüm yarışmaya dese. o şahıs hangi grupta olcak amk açıklayın bana bunu. hem o ünlüleri zorla mı getiriyolar lan?
doğukan mançonun reyting için mal mal hareketler yapıp babasının adına leke sürmemesini umduğum yarışma.
Survivor 2013'te Panama'nın inci Adası'nda yapılacak.
Çekimleri 15 Mart'ta başlayacak.
Şimdiden katılacaklardan bazıları belli
Ünlülerden; Dağhan Külegeç, Nazenin Tokuşoğlu, Ümit Karan,
Cengiz Çoşkun, Doğukan Manço, Irmak Atuk,Bennu Gerede
son mülakatı geçip katılmaya hak kazandığım yarışma. Ada yolcusu kalmasın. Fragmanlar, fotoğraf çekimleri vs. için pazartesi günü çağırdılar. Hadi bakalım.
dominikte bile yazarı olan sözlük olacağız. Bu da inciye kapak olsun.
gönüllüler takımında birbirinden güzel kadınların olduğu yarışma. Acun direk mankenlik ajanslarına girdi demek. Nasıl insan la bunlar dedirtmiştir. 17 martta başlayacakmış. O kızlar için bekliyorum dersem yalan olmaz.
arkadaş bu ünlüler denen guruptan daghan külegeç ve ümit karan hariç hangisi ünlüdür yahu? bu memlekette acunünlü insanları survivour için ikna edemiyorsa ben mi edicem ? anladık rating almak için ünlü insanlar bulmak lazım da bunlar en fazla potansiyel ünlü ya da müstakbel ünlü.
ümit karan varmış.
ümit karan ve dağhan dışında diğerleri nasıl ünlü anlamadığım yarışma.
acun'un ünlü anlayışı Türk televizyonu ünlüleriyle uzaktan yakından alaksı yok. Ümit Karan zaten futbolcu medyatik bile değil.
yine insanımızı saatlerce ,günlerce ve aylarca tv karşısında uyutacak, içi boş,samimiyetsiz, maskeli,insanımızın sormasına, eleştirmesine, öğrenmesine, okumasına, hatta yaşamasına engel olacak program.

yazık değil mi değerli vaktinize, çok ararsınız boşa giden saatlarinizi ama geri getiremezsiniz, sadece başkalarının semirmesine el birliği ile sebep olursunuz. yapmayın izlemeyin- uyumayın- uyanın.
'Survivor Ünlüler - Gönüllüler' yeni sezonuyla 17 Mart Pazar 20.00'de Star'da başlıyor. (muş)
http://www.ntvmsnbc.com/id/25429041
Ünlüler bunlarmış:
görsel
(bkz: yine mi amına koyayım)
gönüllülerdeki mustafa nın arkadaşım olduğu yarışma..izmir büyükşehir belediyesi basketbol takımı oyuncusudur kendisi..
gönüllüler'deki kızlar için izleyeceğim yarışma.
izlenmeyecegini düşündüğüm program.
kızlar için izleyeceğim saçma yarışma.
acun böyle saçma sapan programlar yapacağına "bear grylls" gibi eski sat komandolarından birisi ile program yapsa daha iyi olmaz mı? olur.