bugün

Ben inanıyorum ki bir gün kahve yapmayı öğrenecektir. Sonsuza kadar berbat kahve üreticisi olacak değiller ya. Belki de öyledir.
ismiyle çok bilinen fakat sadece gösteriş amacı olan insanların toplandığı yer.
gitmek için çabalamanın son derece saçma olduğu mekan. hani hava atmalar falan, onları diyorum. 1 defa gittim milletin forsundan geçilmiyordu. (bkz: iphone u masaya koymak için alan tip)
Kapalı alanda sigara yasağı yasalaşmadan önce kendi bünyesinde, kahve bozulmasın diye engelleyen işletme.
parasızlıktan gidemediğim mekan , kahve dünyası gibi bişey.
kahve falan satıyolar galiba, ama tam olarak bilemiyom ingiliççe , boh da çıkabilir.
Sultanahmet'te mistik bir şubesi bulunan kahve şeysi. Gelin bi cool lime içek?
Bebek şubesi bizim okulda ayrı bir popülerdir. Kahveleri Güzeldir en azından Verdiğiniz paraya değer normal bir cafede latte istiyorsunuz, üstünde tükürük gibi köpükle kahvemsi bir şey geliyor. Oturanda kalkmıyor o ap ayrı bir konu.
ego tatmini yapmaya giden burjuva özentilerinin zaman geçirdiği mekan.
(bkz: white chocolate mocha) *
iyidir.
bu şehirde olmayan dükkanını açacağımız kahve dükkanları zinciridir. elcağızlarımlan hazırlayacağım hepsini. hepinizi de bekleriz.
dünyanın her yerine yayılmış ve lezzetini gittiğini her noktaya eşit olarak götürebilmiş kahve zinciri. nasıl oluyor, nasıl başarıyorlar hayretler içerisindeyim... 4 farklı ülkede 10 farklı şehirde 18 farklı şubesinde kahve ve muffin, browni chesee cake, donut gibi tatlılarından yemişliğim var. emin olun hepsi aynı şekil, aynı renk ve en önemlisi aynı lezzetteydi. helal olsun...
Franchise vermeyen kahve şeysi. Shaya kahve'nin sahibi değilseniz herhangi bir yerde bu isimle şube açamazsınız.
bohda çıhabilir emin değilim.
gezi olaylarından sonra gitmediğim ve birçok insanın da gitmediği bir yerdir efendim.
Insanlara senelerce kahve araması diye kahvelerine fil dışkısı koyan firmadır.
öğrencilik hayatımın geçtiği biricik kahve zinciri.

wi-fi var, gazete var, priz var, koltuk var, tuvalet var, masa var,
masraf yok.

pek çok öğrenci sayesinde mezun oldu okulundan.
Soğuk nane şuruplu chai tea lattesine yandığım kahve zinciri.
Öyle 15 liraya içmiyosunuz kahveyi. Kahvenin içine şurup krema karamel ot mok koydurursanız tabi 20 lira olur adam gibi alın americanonuzu verin 6.25 çıkın arkadaş ne öyle white chocolate mocha yok antri kuntri espresso.
kazık kahveleri olan ama içeri girdiğinizde bir o kadar güzel kahve kokan yer.
Karamelli white chocolate mocha sına ölünen yer.
yersiz eleştirilerin 02.21 noktasına kadar sürdüğü mekan.

üzülüyorum sahiden.
milkshake'nin berbat olduğu kuruluş.
mekanın güzelliği sahibine göre değişir,

rahat olunuz minikler,

hoşgörü ve sade filtre iyidir.
yarak gibi mekandır. oraya giden de yarak kafalıdır. o kadar net...
Yerli malı bir şirkete değişmem.
Örneğin: Kahve Dünyası.
Yabancı ürün isimlerine zaten başlı başına uyuzum. Kendimi Londra'da hissetmek istemiyorum amk. Kültürü sikmeye gerek yok.