bugün

cem yılmazın bir tat bir dokuda süper anlattığı bir replik.neden olmasın sorusunu akla getirir.spermlerimizi bankada hesap açarız anaspermimiz aynı kalsa da faiz spermlerimizle boy boy çocuk yaparız.*
alternatif bir tasarruf modeli olarak (bkz: yastıkaltı spermleri)
kredi talep edilemeyecek, edilsede de talep kabul edilemeyecek, kabul edilse de alınan krediyle bi dükkan açılamayacak, açılsa da o dükkandan hayır gelmeyecek bankadır.
çek keşide etmeyen banka.
hortumlayana helal olsun banka.
bankada caLısan bayan eLemanLarın gün içinde birkaç kere doğum kontroL hapı aLması bekLenir.
mesai saatLerinde de ertesi gün hapı.
(bkz: zor iş)
insana "lan yıllarca boşa sıkmışız" dedirten, yurdumuzda olmayan, yurdum insanının en iyi yaptığı işte çalışma imkanı bulamadığı ve açılmış olsa işsizlik sorununu büyük ölçüde çözecek sektördür.
içinde gerektiği zamanlarda kullanılmak için bekletilen, üremek için gerekli spermlerin bulunduğu sağlık kuruluşu.
reklamları için;
(bkz: benim dölüm)
ulkemızde illegal olan bir kurum. tıp etigi acısından sorgulanan kıbrıs, ingiltere, amerika, yunanistan gibi ulkelerde bulunan uzerinde oldukca tartısmalar yapılan ve adına kongreler bile duzenlenen olusum.
-yok şevket abi yaa, bırakıcam ben bu işi, oluru yok
--haluk dur oglum noldu,nen var
-abi sorma, hani işe başlamıştım geçenlerde
--biliyorum banka demişti annen
- banka ama sperm bankası güzel abim
--olsun oglum, faizi vermesi zordur ama iş iştir aslanım
-fakat erkek yurdu şubesine düştüm ben
--sağlık olsun, mevduat fazla olur işte evladım
-soakyım mevduatına be abi,hayvanın biri kola şişesiyle getirmiş geçen...abi günahım neydi benim !!!
(bkz: şahin k)
(bkz: mevduatsız hesap)
(bkz: biz bu kadar oruspu çocuğu bir arada görmedik)
(bkz: piç olacak çocuklar)
çağrı merkezi arandığında ilginç diyaloglar yaşanacak bankadır.

--iyi günler sperm bank ben hasan nasıl yardımcı olabilirim?
--ben spermlerimi takip edecektim vatana millete hayırlı evlatlar oldular mı diye o yüzden aramıştım.
--hemen yardımcı olacağım. müşteri numaranızı rica edebilir miyim?
--31974.
--attıray takır bey hemen kontrol ediyorum bilgilerinizi.
--evet.
--attıray bey kısa bir süre hatta kalmanızı rica ediyorum.
--evet.
--attıray bey hatta kaldığınız için teşekkür ederim. 19 yıl önce bağışladığınız spermlerinizden doğan çocuklar soya çekim açıklaması ile adam olamamış görünüyorlar. bir tanesi tinerci olmuş, diğeri kapkaççı olmuş, kız olan ise dilim varmıyor efendim.
--lan ben sizin gibi bankanın ta...
- bizim bi çek vardı
+ karşıdaki odada elden tahsil edeceksiniz beyefendi.
hortumlanmayan tek banka.
kişisel olanı türkiye'de başlamalı. hazır sağlıklıyken bankaya yatırmalı...

ben bunu bilir bunu söylerim. daha alınacak çok radyasyon var. malum, devir nano devr. hücre kadar izotop yığınlarıyla kirleniyor yavrucaklar.
(bkz: kaygan zemin)
(bkz: yıkarlar)
merkez bankasından daha değerli kanımca * *
faiz gelirlerinin merak uyandıracağı banka.
"aaağğh, ağğh görevli, alet atmde sıkıştı" türünde cümlelerin önünden duyulacağı banka.
bir defalık sperm bağışına yaklaşık 5.000 Dolar ödeyen banka.
mevduat sahiplerine faizsiz kazanç, sperm talepçisi müşterilerine yaratma fonksiyonlu kazanç ilkesini benimsemiş banka tipidir.
(bkz: sperm bankası soymak)
(bkz: yıkarlar)