bugün

bir ayakkabı markası.
özellikle yürüyüş ve fitness ayakkabıları çok ama çok rahat olan amerikan ayakkabı markası . yaklaşık bir yıldır premium serisinden Sneaker modelini kullanan biri olarak diyebilirim ki bir spor ayakkabı ancak bu kadar rahat ve şık olur. giyindiğiniz anda yürüyerek istanbul'dan bursa'ya gidebileceğinize inanıyorsunuz.
Dünyanın en rahat ayakkabılarını üreten firma. Yaklaşık 160 gram olan ayakkabılara memory foam diye bir taban yapılmış. Yaklaşık 3-4 cm'lik süngerimsi bir şeye tekabül ediyor bu da.

Esnekliği, hafifliği ve rahatlığı sayesinde yürümek, koşmak epey kolaylaşıyor. 249-280 tl fiyat aralığıyla ykm, boyner mağazalarından alınabilir.
yürürken pamuk üstünde uçmak olayını gerçekleştiren ayakkabı markası.
Airskech adlı jel tabanlı modelini tavsiye edebileceğim ayakkabı markası. zira kendisi rahatlık açısından diğer modeller ile karşılaştırıldığında (adidas foam boost series,nike air max) çok daha öne çıkmış ayakkabıdır. New balance ile hiç kıyaslamıyorum bile. dahası ayakkabıyı giyer giymez başka hiçbir ayakkabıda bulamayacağınız değişik bir his veriyor. Ama altındaki jel ne kadar sürede çöker bilemeyeceğim.
tanıştırıyım, yeni sevgilim. hele o simsiyah ayakkabının altındaki pembe taban yok mu * bide memory taban falan.. aşığım ulan...
yeni favorim, sadeligi,sikligi, özellikle rahatligiyla ayagmi fethetmistir.
özdilek park ve mall of istanbul'da şubeleri bulunan amerikan ayakkabı devi.*
Gel top memory foam'ları tavsiye ederim. şu ana kadar ayakkabı diye giydiğiniz sikik şeyleri çıkarıp bir kenara atacaksınız.
bence dünyanın en rahat ayakkabılarını üreten marka.
bu zamana kadar giydiğim rahat ayakkabıların hepsini toplasan bir skechers etmez.
bir markanın en güzel reklamı yorumlardır. yukarıya baktığınızda tek bir yorum göreceksiniz. bu ayakkabı harika. evet.

biraz tuzlu ve karşılığında da çok elit bir ayakkabı skechers. ben de memory foamlı olanı kullanıyorum. eşsiz. şimdiye kadarki ayakkabı tanıımlamamı yeniden sorgulatacak kadar elegant.
pahalı ayakkabı markası.

bir new balance değildir.
fellik fellik aradığım go walk 3 modelinin bir üst numarasını marmara forum ykm'de bulduğum ve iki dakika mağazada deneme turları yaptığım ve inanılmaz rahat ve değişik bulduğum pahalı ama iyi marka.
new balance falan diyen arkadaşlar eminim ki daha önce skecher giymemişlerdir.

sözkonusu rahatlıksa cevap skechers'tır.

ayrıca, los angeles'ta marshalls'tan 37 dolara bulup alınıp, sonra burada akasya avm de aynısının 299 lira olduğunu görünce bu ülkenin amk dedirtmiştir.
Memory foam olayı ne zamandan beri var bilmiyorum ama ben yeni tanıştım ayakkabi giydiğimi henüz farkettim bugüne kadar poşet varmış ayaklarımda.
Muhteşem yürüyüş ve koşu ayakkabıları yapan marka. inanılmaz bir rahatlık yaratır ayaklarınızda! Ayağınızda varlığı ile yokluğu birdir kocaman ayakkabının, hiç anlamazsınız ayağınızda olup olmadığını. onu giyer giymez verdiği hissiyat ile orgazm olabilir rahatlığından kendinizi tüy gibi hafif hissedebilirsiniz.
şişman amerikalıların her daim her kıyafetin altına tercih ettiğidir aynı zamanda.

nike, adidas, new balance falan hikayedir o derece.
(img:#1370825)
Şöyle bir modeline aşık olduğum ancak fiyatı görünce iyisi mi vazgeçeyim ben bu sevdadan dediğim canım ayakkabılar üreten marka. Zaten 38 i de kalmadığı için param olsa bile alamazmışım diyerek teselli buluyorum. * Bir arkadaşım amazondan çok daha uygun fiyata aldığını söyledi TURKEY shipping bölümdeki modelleri. Oradakileri bir araştırmak lazım.
işlevsel yanını bir kenara bırakırsak ki çok rahat olduğu dilden dile dolaşıyor, tasarım olarak daha çok emeklilik sonrası spor ayakkabı giyen yaşlılara hitap ediyormuş gibi duran ayakkabı markası. belki rahat olması yüzünden yaşlıların sık tercih etmesinden ötürü bende öyle bir algı oluşturmuştur, bilemeyiz.
Şimdiye kadar giydiğim en rahat ayakkabının markası. Bundan önce ne giyiyormuşum dedirtti aldığımda. Şimdilerde başka modellerine göz gezdiriyorum ama yalısporda indirimli ve güzel olan modellerinin numaraları bitmiş. Başka bir indirimde tekrar karşılaşmak dileğiyle diyorum zira indirimsiz hali hayli cep yakıcı. Bir ara amazonda buraya göre fiyatlar daha uygundu ancak doların yükselişinden bu canım ayakkabıların fiyatları da etkilendi.
ilk defa bir spor ayakkabı beğenmedim o da bu. .
Rahatlık olayının bokunu çıkartan marka. insan "gavur" olup evde de ayakkabı ile dolaşmak istiyor. Sonra kafaya dank ediyor tabi. Sokakları bok götürüyor, eve ayakkabı ile girersek sıçtık. işin yoksa iki günde bir temizlik yap. Her pazar belim kopuyor zaten...

Ürün çeşitliliği de fazla. Modeller hem görüntü hem de fonksiyonellik açısından epey zengin. Klasik ve aşırı cıvık modellerin arasında geniş bir yelpazede gezinebilirsiniz.

"Rahatlıkla" tavsiye ediyorum. Kullandığınız birçok markadan vazgeçme sebebiniz olabilir.
çok rahat ama uyuz görünümlü ayakkabılar üreten firma.

bir salomon değil. mekanik bağcığını sevdiğimin.
rahatlığıyla ilgili her yerde karşıma haber çıkıyor ama kardeşim bir ayakkabı firması bu kadar saçma modellerde ayakkabı üretmemeli.
yaa fiyatları iyice coşmasın diye adam gibi bir tasarımcıyla çalışmıyorlar bence, başka açıklaması yok..
Herkesin öve öve bitiremediği ama aslında hiç bir numarası olmayan ayakkabıdır . içindeki tabanı çıkart, başka spor ayakkabıya koy emin ol aynı rahatlığı verecektir. Ve kimden duyduysam içi hep yırtılıyor, bende de olduğu gibi . Yani demem o ki, görüntü ve astardan başka bir numarası olmayan bir ayakkabıya o para yazık. New balance markası bundan çok daha iyidir . Dış taban teknolojiside kullanırlar.
füsped konusunda tartismalara yol acan ayakkabi markasi.