bugün

sizi daha sık görebilmem için...
Sözlük olsa bir 'bakınız' verirdim de diye cevaplanabilecek gereksiz ik sorusu.
Neden almayasınız? Diye karşılık verip adamında çünkü seni sevmedim demesinin ardından onu mavi bir klasörle öldürdüğüm ve bunu sen istedin diyerek ofisi terk ettiğimi hayal ettiğim başlıktır.
Neden olmasın diyerek karşısındaki kişiyi afallatmak gerekir.
Hedefleri olan biriyim ve şirketi geliştirebileceğimi düşünüyorum misyonunuzu benimsemiş vizyonunuza ayak uyduracak biriyim.
Benden iyisi Şam'dda kayısı dediğim durum. Her konuda dört dörtlügüm sorunsalıdır.
onu da sen bul herşeyi ben mi söyleyecem diye cevap verilse güzel olacak soru.
hadi şimdi kendini övmeye başla anlamına gelen cümle. insan kaynakları uzmanının en sevdiği saçma sorulardandır.
çünkü koltuğunuzda gözüm var sayın amına koyduğum diyip mekandan ayrılabileceğiniz sorudur.
Cunku sadece ben sizi bu rezillikten kurturabilirim.
çünkü eşeğin zikinden dolayı.
onu da mı bana soruyon?
Eşek gibi mesai yaptırsanız da çalışırım da ondan.
Seni patron yapan kapitalist sistemin , yönetemediğin, beceremediğin şu işten bi nebze de olsa yüklerini hafifletmek için...
-sizce sizi neden işe almalıyız?
+mit* mezunuyum.
-efendim kimler gelmiş kimler gelmiş...
-sizce sizi neden işe almalıyız?
+daha çok para kazanmak istediğinizi düşünüyorum.
orospu çocukluğunun temel kanıtı. lan ben olsam kendimi işe alırım yavşak herif, efendiyim, her türlü ameleliği yaparım. alma lan, alma amına koyim, ben de seni almıyorum. hadi buyur?
sizce neden almamalısınız ?
işiniz hayırlı olsun arkadaşlar. teşekkürler.
onu da sen bul herşeyi ben mi soyleycem neyse bu sefer silmem için bir neden yok.
cunku calisana ihtiyaciniz var.
+siZce sizi neden işe almalıyız
-çünkü işsizim.
Almıcaksan söle amk . kıvırmaaa !!
belinden tabancanı çıkar masaya koy,tek burnundan sümkür ve tespihini sallarken isterseniz almayabilirsiniz de.

Not: arkadaşlar işe alınmanızın garantisini vermiyorum ama karakola alınma ihtimaliniz %99.Sonuçta umut dünyası deneyin işte.
Çünkü size reddedemeyeceğiniz bir çalışma performansı sağlamam için bana şans tanıyıp, beni işe almalısınız.
Almazsanız ne kaçırdığınızdan haberiniz olmaz.

O kadar alengirli uğraşamam ben ya.