bugün

bir gece geldi ve beni ısırdı tam köşeye sıkıştırdım, öldürecektim ki yapamadım. o artık benim kanımı taşıyordu.
sivrisineği kendine kan kardeşi olarak adamış kişidir.
nihat doğanizm felsefesini benimsemiş bireyin tutumudur.
(bkz: nikahına almak)
Akraba evliliğinden meydana gelen bir insanın lafı ...
dün gece bir sivrisineği sıkıştırdım köşeye ama vuramadım. benim kanımı taşıyordu artık. baba dedi. sarıldım ağladım.
bu da birşey mi beni dudağımdan ısırmıştı, bunun üzerine annemdeki tepki : " sivrisinek kızıma tecavüz etmiş, hemen evlendirmeliyiz" *
ekşici olmamama rağmen sandalyeden düşerek sesli güldüğüm, üstüne de nutella yeyip uludağ limonata içtiğim durumdur.**
duygusallıkta ki son noktadır. çözüm olarak bir kutu nutella hastamıza iyi gelebilir.
geçen arabada uyuya kalmışken içeri sinsice sızan bir sivrisinek kanımı emmiş ve pişkin pişkin ortalıkta gezerken, nasıl kanımı emersiiiin kahpeeee diyerekten yapıştırdığım şepeşilleyle birlikte bir daha kendisinden haber alınamamıştır allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum amacım öldürmek değildi ama kısmet böyleymiş benden emdiği kanı helal etmemiştim zaten.
duygusal insandır.merhamet gösterir tekrar ısırılacağını bile bile.
eğer sinek dişiyse bir erkekle yakalarsam törelerim gereği kafasına sıkarım.**
sineği kendi canı kanı gibi benimsemek. oldu olacak ona da ayrı bir oda açaydın.
kanka oldu pezo benimle. geceleri uğruyor sağolsun. çoğu arkadaşımdan vefalıdır kendisi.
elin varmamasıdır.
güncel Önemli Başlıklar