bugün

oyunculuğa yakıştıramadığım güzel değil ama sempatik bayan.
ayrıca yalancıymış (biz öyle duyduk ) arda turan'ın dudaklarına yapışmışmış falan fıstık.
oyunculuk namına, yetenekleri sıfır olan bağyan. hepimizi kurtarmak adına, başka işlerle uğraşsa çok daha iyi eder. ayrıca; arda'ya da yakıştıramadım.
Cadı, sihir furyası ile paraya para dememiş sanatçıdır.
arda turandaki domuz gribi virüsü acaba ona geçmiş midir?
ardanın romaya sinem ile beraber gittiğine dair varolan dedikodular da hesaba katıldığında sorunun cevabı evet.
arda'ya domuz gribini bulaştıran sarı çiyan.kız milletinin karakteristik özelliğini taşır. (bkz: hasta etmek)
arda'ya bile veren kişi. sen bizi düşürme..
birinin çıkıpta " sinem biraz daha az gülmeye çalış " demesi gerektiğini düşünüyorum. ya da söyleyen oldu ise en kısa sürede uygulamaya koyması gerekiyor.
ara dönemi hiç bitmeyecekmiş gibi duran kızceğiz.

ergen mi yetişkin mi bir türlü karar veremediğim selana kişisi. enterasan. diziden bahsetmiyorum. gerçek hayatta bile hep böyle arada duran bir havası var.
çirkin bre.
2 gideri vardır.
dar gelirlidir.
an itibarı ile kankisi olduğum şirin ünlüdür.
önden çekiçli arabası var.
at gibidir.
(bkz: yersen)
kuala lumpurludur.

(bkz: yersen)
arda turan'ın yanından uzaklaşması gerekendir. itici, güzel değil, pek zeki olduğunu da sanmıyorum. yakışmıyorsun güzelim.
arda turan ın domuz gribi olmasına sebebiyet veren kız. artık ne yaptıysa çocuğa domuz gribi oldu. zaten çocuğun formu da düştü.
1987'lidir.
arda turanın fenerli sevgilisi. aynı zamanda ardanın çok yakın bi arkadaşının eski sevgilisidir.
arda turan'ın seve seve* galatasaraylı yaptığı ya da yapacağı kişilik.
en fazla yarım saat muhabbet edilecek bir tipe benziyor. ve arda gibi bir futbolcuysan bir kaç şiir ile tavlayabilirsin sankim. salt şekil zira.
zengin koca dertlisi olup sonunda galiba bulmuştur.
zengin, medyatik koca peşinde koşan, arda turan'la evlenmesi halinde de bu tür bir adama sahip olacak olan hatunumsu kişilik. *
Çapkın mikroplara ve domuz gribine yakalanan arda turan'a karşı detarjan kullanan yegane insan.
gülümsemediği sürece sevimli görünen hatun kişi.