bugün

(bkz: sinan cumhuriyeti) semih var sinan neden olmaya.
haklıdır. Yeni ismimiz tellioğullarından suphi olmalıdır.
bir milletin adının devlete verilmesinden "anlam daralması" gibi bir bahaneyle rahatsız olup, devletin adını bir adamın ve onun soyundan gelenlerin adı yapmak istemesiyle ilgilidir.
biz şimdi ona adını ibne yap diyor muyuz?ama dicez.
sinan çetin'in huzurevine kaldırılmasının zamanının geldiğinin anlaşıldığı sıçıştır.
Zeka pırıltısı olmayan laf.
tip olarak turk'e benzemiyor. buyik ihtimalla turk kokenli degil. hal boyle iken ulkenin adinin degismesini istemesi normal. moda turk e sovme modasi.
yalakalıkta nirvanadır bu. adam resmen ben karaktersizim diye çığlık atmış. hayır ne gibi bir çıkar döngüsü bu çözemiyorum ben. şimdi bu denli yalakalık yaptı, karakterinden ödün verdi ya oscar falan mı bekliyor karşılığında? hakikaten merak ediyorum.

bu zürriyetsiz bilmeli ki burası türkiye cumhuriyeti. peşinde koştuğu, kıçlarını yaladığı iktidar sahipleri yarın bir gün yalan olacaklar. o zaman ben merak ediyorum bu dansözün tavrını...

ben zaten cumhuriyetçi, laik ve atatürk'çüyüm der muhtemelen. biz de toplu olarak siktir çekeriz kendisine.
Yuhhh bunu gercekten demişmi dedirtendir.inşallah sadece kötü bir şaka olarak söylemiştir.
Çok uzun zamandan beri elle tutulur bi iş yapamadığından en garantili yolu seçmiştir. Trt'den iş kapmak için hangi makatı yalayacağını bilen akıllı insandır.
Bence Anadolu selçuklu olsun. Banane osmanlı tam kapsamıyor selçuklu daha çok kapsıyor.*