bugün

doğum günü çocuğuymuş da parti vermemiş sözlük ya buna yazarı.

doğum günün kutlu, mutlu olsun.
hemşehrisi şunu demiş;
(bkz: ibb nin isim hakkı diyarbakırspor a devredilsin)

bakalım tarihçi bu konuya ne diyecek?
1 aydır yazmıyor. noldu bu adama acaba. prostat sanayici ters bişey mi yaptı.

konuş abi nerdesin? ( lan kendimi kurtlar vadisindeki memati gibi hissettim he )

konuş adres ver, akalım abi. hadi.

heyt be.
-yazmayan yazardır-mesajlara cevap atmayan yazardır niredesinnnnnnnnnnnn.
ulu reis olan yazar.
bu adam geleceği görüyor ya vallahi (#17221964 ) birinci sırada hemde. merak ettim özelden mesaj attım cevap yok. tabisi adam trollere cevap verir mi vermez? zaten attığım mesajları şimdi okudum ben bile güldüm arkadaş. nerden aklıma geldi buraya bu kadar gün geçtikten sonra yazdım bunu, az önce kukla isimli kullanıcının başlığına yaptığı girişten. bak dedim adam gerçekten geleceği görüyormuş bir an mutlu oldum ya. adamın geleceği gördüğünü söylemişmiydim.
mesajlar şöyle;
ilk mesaj şöyle:
(#17227222) saol.
ikinci mesaj:
özur dılerım yanlışlıkla gönderılmış mesajdır bir önceki.
üçüncü mesaj:
(#17221964) çok merak ettim buradaki troll dediğiniz ben miyim? bu giriş 19.10.2012 tarihinde yapılmış fakat ben o zamanlar buralarda yoktum acaba sonradan mı eklediniz merak içerisindeyim. cevaplarsanız sevinirim. ayrıca amacımız burada eğlenmekse neden insanlara sürekli hakaret ediliyor.
isyana gelmişim artık ne kadar içerlediysem. sonra eski kitaplarımı karıştırırken olasılık kitabımın başında arkadaşlarım tarafından çizilmiş bir troll resmi. aha dedim senden önce keşfetmişler beni. (bkz: geç gelen bir tespit)
yolun açık olsun .
(bkz: #19624386)

altıncı nesil silik.

tamam işte yazdın abi insanın ağzından laf bir defa çıkar. gider misn ?
bazı eziklere kapak olmuş yazardır. uzun zaman sonra bomba bi entry girmiştir. helal olsun sana. evet.
(bkz: yine mi bamya)

hayatta bazı şeyler hiç değişmiyor, bu adam da istikrarlı kendi içinde.

pek çok kereler didişmişliğimiz mevcuttur kendisiyle, işin içine kainatla ilgili fanteziler de girmiştir yeri gelip(beni çok ilgilendiren bir konu olmasa da) ama bu adam istikrarlı arkadaş.

aklıma bizim mahallenin delisini getirir arada bir. "adil abi" akli melekeleri çok yerinde bir adam olmamasına rağmen mahallenin gençleri etrafında toplandı mı dünyayı fethederdi her defasında.

bakıyorum sene olmuş 2013 hala daha seri kapak üretimine(!) devam ediyor gençlere göre.

ne diyeyim varolsun, sağolsun...

bi de yeri gelmişken belirtmeden geçmeyelim 76 doğumludur. hepinizden büyüktür bi kere taam mı?
bu gece ayranı fazla kaçırmış.

tarafını seç panpa.

not: arşivimde kendisinin içkili alem fotografları mevcuttur.
ayrandan sonra nicki şöyle olmuş olabilir; tarihçi7¿.
modlar tarafından korunandır. ben değil o söylüyor.
(bkz: camiye ayakkabıyla girince ne oluyor/#20041973)

ucuz tiplere yine ayarı vermiştir.
nickindeki 76, servet çetin'e olan platonik aşkından gelen yazar.
(#20089479) bilenle bilmeyen bir olmuyor işte. olayları gayet güzel açıklıyor. sözlükteki eylemciler gibi yaptığı eylemin nedenini bile açıklayamayanlar gibi değil.

eylem alanındakiler de bu sözlükteki bilgisiz insanların yansıması gibi. adam evde bulduğu en kalın kitabı almış. polisin karşısında okuyor. polis hiç tepki vermediği halde yüzüne vuruyor.

umarım böyle bilgili yazarlar sayesinde gerçekleri görebilirler.
yok efendim ''savaşa dahil oluyorum'', yok efendim ''kırdıklarımdan özür dilerim'' falan..

eskiden de ara sıra saçmalardı da sikimsonik bir internet sözlüğünde yazıyor diye kendini ömer muhtar zannetmezdi.

yahu sen koskoca adamsın, yok ülkeyi bölüyorlar, yok savaşıcam bilmem ne... bunlar nasıl laflar yahu, bunlar senin yaşında adama yakışır mı? asıl provokasyon senin yaptığın değil mi?

onu geçtim kimle savaşıyorsun? neyle savaşıyorsun? elindeki klavyeyle mi kurtaracaksın türkiye'yi iç savaştan, onunla mı savaşacaksın? hadi diyelim sokakta hakkını arayan insanlar iç savaş çıkarttı, burdan entry mi kasacaksın? bu nasıl bir kara komedidir?

gezi muhabbetiyle ilgili onu atıf noktası yaparak fikir beyan etmenin lüzumu yok. biber gazı yemeyen adama ben ne anlatayım?

amma velakin sana tavsiyem ''abi aslansın, kaplansın'' diyen tayfanın yaş ortalaması kaç bir onu düşün, git bir aynaya bak, sonra da ''ulan ben neydim, noldum, beni ne bu hale getirdi?'' diye bir düşün bakalım.

sözlükteki ilk gününü hatırla mesela, gerçi her halinden unuttuğun belli. hoş, ben hatırlıyorum.

2 tane entry girdin diye de kimse sana kırılmaz yahu, endişelenme. zaten genel itibariyle ''normal'' insanlar net alemindeki kişiliklere kırılmazlar. çünkü sanaldır onlar.

gerçek hayat sokakta. *
göt kılı feşistlerince hunharca eleştirilen değerli yazar.

kardeş sen yaz. bakma onlara. kemalist onlar.
akp döneminde istediği yere atanmış bir öğretmen olabilir.
tanımıyorum ama takip ettiğim kadar bu adam düzgün bir adam. yazdığı şeyler tamamen kendi fikridir ve bunu dürüstlükle dile getirmistir. bir tarihci olarak saygısını bozmadan yazdığı şeyleri anlayışla okumamız gerektiğini düşünüyorum.
keza herkes sizin, benim ya da onun gibi asla düşünemez. düşünmemeli zaten. anlayış. düzgün bir yazarı hemen karalamamak gerek.
-sırtını koça dayayıp solculuk devrimcilik oynayanlara o koçun boynuzları girsin. bunu diyen adama saygı gösterilmesini kim nasıl ister? kaynak:twitter
peşin not: sağ ve sol sikimde olmayan kavramlardır.
geçen gün eylemcilere küfür etti, bu gün vatan haini diyor.

sözlükteki küfürcü akp'liler serüvenine katılmış...
iyi çocuktur tek kusuru ayakları kokuyor.
iyi çocuktur, tek kusuru tırnaklarının içi kum dolu.
tarihi saptırabilitesi yüksek yazar. ayrıca başlığımı kullanmıştır. teyibimin bozukluğundan dem vurduğum başlığımı. başlığımı değil entry numaraları kullan hakaret edenleri benim üzerimden prim yapma.

ayrıca uludağ sözlüğü bölmek isteyen yarın vatanını da böler. net.
bunca körün arasında hala görebilen,
nick altına salyalarını akıtanların kalitesizliğinden, kendisinin kalitesini tahmin ettiğim yazar..