bugün

ayağa kalkıp alkışlanacak insandır.

yılların savaşı sonucu iyiye ulaşmak tebrik ister.
iradesini gerçekten kontrol edebilen insandır.
Benimdir.iki gün önce yaptığım eylemdir.
babamdır. nasıl bir iradeyse fosur fosur tüttüren adam ailecek otururken paketi çıkarıp masanın üstüne koydu, "içmeyeceğim ben bunu bir daha" dedi ve içmedi.

onun yerine çekirdeğe başladı ama olsun.
çok vardır. enseyi karartma.
Ara vermiştir o belki on dakika belki iki gün belki üç yıl komşumuz tam yirmi sene ara vermiş mesela.
Iyiki hiç başlamamışım ki bırakmak gibi salakça şeyler ile uğraşmak zorunda değilim.
benimdir 4 ay once yaptigim eylemdir.
3 ayları tamamlayacagiz inşallah.
tebrik edilesi insandır.

Ulan o kadar denedik olmadı bir türlü nasıl bir melet bu. Kısacası olmuyor efendim cok zor.
Öyle bir taşak sahibidir ki, taşakları yere değiyor ve değdiği noktada sürtünmeden kıvılcım çıkarıyordur.
Her cafeye gidişinde canı çeken insandır .
ne kadar uzun süre bırakabildiği ile duyacağım saygı arasında doğru bir orantı olan kimse.
Benimdir. istedigim anda baslayabilme ozelligim var. Keyif olarak gordugum icin bukadar kolay sanirim.
Severek içtiğimden bırakmayı Hiç denememekle beraber , azminden dolayı tebrik ettiğim kişidir. Ağız tadıyla yenecek yemekler , sabahları kaliteli uykudan uyanmalar onu bekler.
Helal olsun ona bırakmış. Çünkü sigara gibi bağımlılık yapan bir maddeye başlamışsa güçsüz bir insandır. O iradeyle bırakabildiyse ben o insandan her şeyi beklerim.
son 6,5 senedir aralarında bulunduğum insanlardır. kolaydır falan diye kolpa sıkmayacağım özellikle ilk 2 ay korkunçtu ancak yapılamayacak bir şey değil. tavsiye ederim herkese yapın mutlaka..
Elektronik sigaraya geçip tütünü bitince almaya üşenip bırakan insandır.
hayatta en zor şeylerden birini basarabilen dirayetli insandır.en sevdigim anda en tepedeyken bıraktım. zirvedeyken jubile yapan futbolcular gibiyim.
iradesine sahip çıkabilen insandır. Tebrik etmek gerekir.
inadımın bu kadar etkili olduğunu bana sigarayı bırakma olayı gösterdi. ben bunu içmek istemiyorum dememin ardından 21 yıllık içici olan ben ilk demede bıratım ve 7 aydır da temizim. inat meselesi ilk bir hafta etkili oldu, nikotin yoklama çektiğinde (ortalama 3 dakika sürüyor) saadece inat ettim o kadar. birde hayvan iştahım açıldı ama kilo almayayım diye yememeye de inat ettim.
eşşek inadı varmış bende.
iradeli insandır.
özenilen insandır. bırakamayan bazı iradesizlere de ( bu ben oluyorum ) örnek olmalıdır.
saygı duyulacak insandır, helal olsundur.
Ben bu aralar müthiş zorluyorum 5 gün oldu içmedim inadum inat götüm iki kanat.