bugün

Enayidir.

Ben camel black içiyorum 8 tl veriyorum günde. Kafam raad.
kendini öldüren bir bok için parasını boşa harcayan insandır.
O parayı bana burs diye verse daha huzurlu olacak amk. Sürünüyorum şurda.
angutun tekidir. ben değilim çünkü ben her gün 11 lira veriyorum. olmadı bence. sanırım ben de angutum.
Her gün 14 ile 20 tl arası veren benim yanımda sövülmemesi gereken insandır.
Çalışıyoruz kazanıyoruz içiyoruz amk size ne?
görsel
asgari ücretle çalışıp bir de buna isyan eden insandır. haline acınasıdır, yazıktır günahtır. etmeyin.
hem böyle iğrenç bir şeye para verip hem de sağlığına zarar veren insandır. ayrıca sigara gibi gereksiz bir şeye para verdiği için gereksiz şeylere parası kalmayan insandır. evet.
7.50 × 3 veriyorum koyuyo mu?

Yoooo ne manağğğğ.
maldır mal... ulan lezzeti yok bişeyi yok. bari git tütün al da sar.
beyni yoktur.
11 tl veren adamdan daha fazla aylık gideri olur.
Bide parasiz kaldiklari zaman borc istemezler mi, dayak isterler de neyse bulasmayin, borc vermeyin boylelerine yeter.
sigara içenlerin gerizekalı olduğunu zanneden einsteinleri toplamış başlıktır.

not: sigaraya günde 3 tl veriyorum.
parası vardır. fakir konuşturur.
fakirlerin aklına taktığı konu. 12 lira ne lan, 12 lira ne... bir de utanmadan 12 lira yazıyorlar ya bitiyorum hıaaamına. ağız kokunuz buraya kadar geldi ibneler. tez zamanda kurbağalı derede kendinizi intihar edip o sefil öğrenci hayatınıza en yakışan şekilde ve yerde son verin. gidip şimdi philip morris'i satın alıcam kuran çarpsın.
(bkz: muhasabeci) leri hemen hesap yaptıran başlık
Eveet günde 12
Ayda12x30 dan....
3 lira verip talaştan yapılma victory içmekten daha iyidir. Teröristlere para kazandırmak istememiştir.

Fakir beyanıdır.

Bu satırları Marlboro içerken yazıyorum. Sevgiler.
Parlament yada malbora içiyodur. zengindir.
salak ve enayidir. açık ve net.
Beynini siktiğim insanıdır. 7 lira bile olsa maldır.
Ayda 360 lira vermektedir.
işün garibi, asgari ücret ile çalışıp, maaşın yetmediğine yakınıp günde iki paket sigaraya her gün 16 lira veren salağı gördü bu gözler. En mal durumuda o sigarayı tüttürürken maaş yetmiyor demesidir .
diyelim ki her gün değil 2 günde bir oldu, o da olumlu.
Brüt maaşı +8000 olan insandır. Tuzu kurudur.